Šta je novo?

Dell U2913WM mrtvi pikseli ili nesto drugo?

SkaboMaestro

Poštovan
Učlanjen(a)
29.07.2016
Poruke
1
Poena
51
Zdravo svima,

vlasnik sam Dellovog monitora iz naslova, pre nekih godinu dana se iz cista mira pojavila jedna, pa recimo, anomalija na panelu. Bitno je napomenuti da monitor od trenutka kad je kupljen i postavljen na sto (pocetak 2015) nije pomeran niti udaran, takodje nije ciscen nikakvim tecnostima osim suva pamucna krpa za prasinu. 13835661_10207046581668416_1992486373_o.jpg U pitanju je clouding i ove ultra sitne crvene tackice koje mi ne lice na mrtve piksele buduci da su sitnije od piksela. Ima li neko predstavu sta je u pitanju? Kako vreme prolazi primecujem da se crvene tackice sire po celom monitoru, i dalje su na identicnoj udaljenosti jedna od druge, ali su se od velicine palca rasirile na skoro polovinu ekrana. Pri normalnom radu tokom dana se ne primecuje i skoro je nevidljivo prilikom igranja ili gledanja filmova ali uvece postaje jako iritantno pogotovo sto monitor u pitanju nije bas jeftin. Garancija mi vazi jos nekih 6 meseci ali reko' za svaki slucaj prvo da se konsultujem sta bi moglo da bude i da li uopste podlaze pod garanciju ovaj vid ostecenja.

Hvala unapred! :cigar:
 
Reklamiraj to dok jos imas garanciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj neki info šta je bilo sa monitorom.
 
Nazad
Vrh Dno