Šta je novo?

Na šta potrošiti pare?

Vlada1911

Cenjen
Učlanjen(a)
27.05.2011
Poruke
401
Poena
170
Imam nekih 6000 spremnih da uložim u komp, pa razmišljam šta ću. Konfiguracija iz potpisa. Kućište koje sam uzeo mi uopšte ne odgovara. Nervira me celih mesec dana koliko je ovde. Napred svetli crveno, gore plavo, a kroz prozor žuta lampica od matične. Kvalitet osrednji, mesta za kavlove slabo. Razmišljam se ili da uzmem MS black widow, ili da dodam još 8gb rama. Miš mi je ok (Bloody V5), ali možda zamena Genius najjeftinije tastature (slimstar 130) za polovni Logitech G15 za 3400, iako mi i ova ok. Šta biste vi na mom mestu uradili?
 
Mislio sam da ti predložim SSD ali sam pri drugom pregledu potpisa video da ga imaš. Isključi te ledove ako te nerviraju, lično bih išao na dobru tastaturu.
 
Pa mogao bih i tako, gomila kablova za LED visi sa gornje strane kucista. Sto se tastatura tice, eventualno bih za ajazz mogao da se uklopim ili onu polovnu g15. Citao temu o ms black widow kucistu i vidim da su svi super zadovoljni, pa me to vuce. S druge strane, iako nemam realno potrebe za 16gb RAM-a, OCD me puca kada pomislim da je jedan slot od 4 popunjen samo.
 
E sada glavobolje :) prepakivanje u novo kućište kabliranje povezivanje ventilatora na kontroler ...
Nek te dobro služi!
 
Sklapanje je super, samo polako i pažljivo, bez žurbe :D

G15 je super tastatura, moja me verno služi već 7 godina i uopšte mi se ne prelazi na neku drugu, mada su ove mehaničke nahajpovane do maksimuma pa možda jednog dana zagrizem taj mamac. :D
 
Nazad
Vrh Dno