Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

kako se pokazao coinotron? pokazuje da je kao solidno isplativiji od eth-era
 
Za sada se niko ne zali na coinotron. Generalno svaki pool ima lepo radi. Snaga mreze lepo raste svakog dana, bice jako zanimljivo za koji dan.
 
Ljudi, jeste li uleteli u ETC ili jok? Ovo lepo krece danas. Najavio sam pre pola sata, sat i evo ga.
Ako probijemo 280 bice veselo :)
 
Poslednja izmena:
volume skace, cena skace, buy orders skacu, minera sve vise... lepo bi bilo da svi predju na etc, cena bi poletela osecam :)
 
Ja sam long od jutros, kad je bio onaj prvi buy talas. 0.00248-0.0025.

Target mi je bio ~15% zarade ali sam povukao order. Gledam ovu borbu na 0.0029. Moguce da ide na 0.003+.
 
Ala ste navijali za HF a sad zelite da ETC ide na 50%, mnogo je kume :d
 
Isplativost varira iz sata u sat. Doduše u prethodnim danima je mahom bila bolja. Ali ako se odjednom prebaci još 500MH minera sa eth a da cena ne isprati opet će isplativost da padne.
 
Mislio si 500GH? Slazem se to za cenu. Juce je bila problematicna isplativost ali gle danas odmah je krenulo. Neko je pogurao malo, ne zbog rudara vec zbog svog steka. Uglavnom, ima tu jos dosta mesta za manipulacije.
 
Ufff do 600k je sledeci checkpoint , posle toga tesko za predvidjanje.
 
Mnogo je.
 
ja sam ga nasao na 462, a pre toga usao na 140, tako da cu strpljeno da pricekam sledecu poziciju
 
ja sam ga nasao na 462, a pre toga usao na 140, tako da cu strpljeno da pricekam sledecu poziciju

i ja usao na 140-150 jos na pocetku,pa je padao padao... i kad je skocio na skoro 500, ne prodam... tripovao sam se da cuvam mesecima, verujem u novcic... brzo sam se pokajao :D
 
Čuvaj i dalje. Ide ovo do 600, a kasnije i do nivoa ETH
 
pa cuvam, mislim da ce da skace... ali opet neiskusno sam cuvao.. umesto da prodam, pa da kupim kad padne... ali krastavac, u tom trenutku mi je drugo razmisljanje bilo...
 
Nazad
Vrh Dno