Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Odakle vam ETC ? Ja imam ETH na btc-e a nisam dobio nijedan.
 
Poslednja izmena:
jel kopa neko etc na coinotronu? poslalo mi 1 koin pre jedno 7-8 sati i ne stize mi na polo
 
koliko sam shvatio btc-e je ili pokrao ili su im pokrali ETC jer su bili ili nespremni ili halavi i zauzvrat su nazvali ETC scam-om
 
Ljudi izasao je novi pool, 0% je fee, rade isplate, licno tu kopam, za sada je extra, 4 novcica dnevno sa 70 mhs. Jos je nov pa ima mozda ponekad po koji statisticki bag, ali je sve uredno. Ko hoce neka proba, fali snaga.
https://minergate.com/a/f8e7e94a7ed8755285d9207c

ne znam , ne smem .. gde god sam isao da kopam etc , na kraju sam dobio pticicu koja se oglasava sa "kvak kvak" ispade mi skup sport, tj ko da sam pool volonter.... jos na kraju ce bidne "plati da mozes kopati na pool ..."
 
Ja bio i na domaćem poolu i na nanopoolu, sve je funkcionisalo. Na domaćem su samo bile neredovne isplate.
 
evo coinotron kida sa isplatama, kao eth da kopam, znaci odmah racuna sve i isplacuje cim dodje do zeljene sume
 
Aha. Raste i snaga mreze. Isplativost je losija nego na eth. Mozda ce cena malo krenuti gore ali opet, ne danas. Na berzi je isto mrtvilo kao juce, gore nece, dole pomalo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
ne znam , ne smem .. gde god sam isao da kopam etc , na kraju sam dobio pticicu koja se oglasava sa "kvak kvak" ispade mi skup sport, tj ko da sam pool volonter.... jos na kraju ce bidne "plati da mozes kopati na pool ..."

Ovde isplate provereno rade, barem za sada, kazem ti, ja tu kopam i super je zarada za sad. To je jedini pool gde je fee 0 % i gde ne kradu, evo vec dva dana tu kopam, nisam primetio ni jedna problem, osim sto statistiku jos dovrsavaju, pa nekad zabode, ali se sve sredi za par minuta.
 
Coinbase i treba da snosi posledice, uveli su jedan shit coin zvani ethereum samo zbog licnog profita a znali su da isti nije testiran da se iza njega nalazi napaljena grupa hypera koji bi rodjeno dete prodali za 100$, nazalost nece snosit velike posledice jer je obim trgovine tamo bio veoma mali.......

Glavni razlog ne dodavanja ni jednog alt u proslosti je bila nesigurnost, bla bla, zastita bitcoin-a itd... i cim se pojavio algo koji ima sansu da 2-3-5x ustruci cenu oni su ga ko munje dodali dok su u istom vremenu napljuvavali BTC, sad nek ispastaju
 
pa kako ce to coinbase da ispasta zbog jednog scam coina?
 
Poslednja izmena:
Verovatno je neka smesna kolicina novcica u pitanju, nece to imati neke posledice.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
pa kako ce to coinbase da ispasta zbog jednog scam coina?

U USA mozes tuziti zato sto ti je baka kupila BTC a sestra od tetke ti je rekla da je LTC bolji i da isti zamenis na nagovor neke kompanije, pokrenes tuzbu i ako se vide zle namere eto tebi kamara para
 
u prevodu coinbase je sestra od tetke? jos samo da docekamo trenutak da eth propadne i idemo u usa sa advokatima :)
 
Treba, treba svi treba da snose posledice svakom po zasluzi, pocevsi sa velikim strumfom vitalikom i stephen the tool-om. Samo kazem da nece biti dobro ako coinbase bankrotira.

Mani ti smesna kolicina novcica tu ce sud da kosta 10x vise od stete.
 
Poslednja izmena:
Ma jok ne brini se za coinbase, jedino da nesto drugo ne muljaju pa ih hackuju, potrose pare na neke sulude projekte, itd.... a to obicni smrtnici ne bi znali dok ne pukne sve
Inace ja ne krivim nikog posebno za ethereum jer ne znam ko sta zeli i ko je sta planirao, to jedino ljudi veoma bliski projektu mogu znati

Sto se tice polonixa i ETC price su da je sa IRC-a procurelo da ethereum dev su ignorisali kad je polonix trazio pomoc oko implementacije ETC wallet-a i da je ovaj zato veoma ljut na iste...
 
Ma jok ne brini se za coinbase, jedino da nesto drugo ne muljaju pa ih hackuju, potrose pare na neke sulude projekte, itd.... a to obicni smrtnici ne bi znali dok ne pukne sve
Inace ja ne krivim nikog posebno za ethereum jer ne znam ko sta zeli i ko je sta planirao, to jedino ljudi veoma bliski projektu mogu znati

Sto se tice polonixa i ETC price su da je sa IRC-a procurelo da ethereum dev su ignorisali kad je polonix trazio pomoc oko implementacije ETC wallet-a i da je ovaj zato veoma ljut na iste...

To sam ja postovao ali ispada da sam pomesao sa CSO bitfinexa Phillip Potter. Mada nije iskljuceno da se isto desilo i sa polom.

Slockit je definitivno kriv za DAO propust. Attack je bio javan i tvrdili su da rekurzivni napad nije pretnja po DAO. ETH fondacija je kriva sto je pristala na bailout. Ne bih iskljucio da je bilo tu i neke insajderske spekulacije. Za takve stvari se u regulisanim trzistima ide na sud.

Evo link do chat-a
http://imgur.com/a/tfEya

Ipak su tu i predstavnici poloniex-a Tristan D'Agosta je iz pola
 
Poslednja izmena:
Kako guraju price, ja sam 99% ubedjen da je sve namesteno, kao nece da stave ETC a ovamo imaju bruka volume i zaposle 1000 botova da odrade posao. ETC, ETH, DAO i Polo su u teskom dogovoru i prave prevaru veka u kojoj ucestvujemo i mi ne znajuci nista, odnosno daju nam na kasicicu i mi srecni!
 
Kako guraju price, ja sam 99% ubedjen da je sve namesteno, kao nece da stave ETC a ovamo imaju bruka volume i zaposle 1000 botova da odrade posao. ETC, ETH, DAO i Polo su u teskom dogovoru i prave prevaru veka u kojoj ucestvujemo i mi ne znajuci nista, odnosno daju nam na kasicicu i mi srecni!
Ja sam vrlo zadovoljan ovim što daju, posebno jer ja njima nisam dao ni $1.
 
Nisam ni ja sretan i necu biti dok ne otmem nazad ono moje :d

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nemoj Saj da se vadis, kreci iz pocetka...
 
Nazad
Vrh Dno