Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Tako je kod R9 280X (tahitija 384bita) na samom ethu karta je vrlo slabo iskoristena zbog problema sa Dagom i na njima kopa u dual modu jako dobro, dok kod karti tipa 380 gdje nema problema sa dagom gdje na ethu karte daju gotovo svoj maksimum, kad se pokrene eth+sia dobiju se slabiji rezultati. Moze se podesiti da eth daju kao i solo ali onda sia, manje kopa.

Trenutno je stanje takvo da sa 280X se kopa cisto LBC ili eth+ sia, dok za 380 cisto eth (moze se pustiti i eth+sia ali treba premjeriti potrosnju i sracunat jako je mala zarada)
 
Nesto mi se mnogo ne slazu matematike i iskopano na Coinotronu...
Oko 70-75MH bi trebalo da daje preko 3ETC dnevno, a meni jedva dobaci 2.

Kako stojite vi sa gubicima?
 
nisam kopao na Cointronu, ali slicna razlika je meni bila na nano pool-u, tako da sam se vratio na eth, matematika za etc nije bliska sa realnoscu
 
Nisam bas previse ubedjen u to. Pad sam vec bio prognozirao i desio se dan dva kasnije. Imajte u vidu da se trenutno pumpa xmr, da cena eth-a pada dole... Isplativost im je skoro ista opet, ne vidim previse da ce skakati. I ako skoci pasce u roku od sat dva najverovatnije.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
koliko mogu da bece 2x 7970 oc 1300/1600 u dual mining etc+sia i da li se isplati?
 
A mozda i.pre :p

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
jedino da vratim standard kulere pa mozda i predje 100c sa vodenim blokovima tesko :D
 
R9 380 bolje kopa ETh+Sia od R9 280X.
280x 380.png

prve dvije karte 280x, druge dvije R9 380
 
Nije bitno da li su karte na vodi ili vazduhu ako im vadis dusu. Ja na toliko nebi drzao ni za povremeni gaming a ne da mi karte rade 24/7

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Nije bitno da li su karte na vodi ili vazduhu ako im vadis dusu. Ja na toliko nebi drzao ni za povremeni gaming a ne da mi karte rade 24/7

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

pa ona je fabricki 1100/1500, mozda si upravi mozda ja gresim sa tako velikim taktovima i voltazom...
 
Neces dobiti znacajno vise koliko znacajno cepas karte
 
Na znam za koju je temu ali kakvi su ono govnari u ethereumu, white hat grupa takozvanih robin hud-ca koji su kao spasili ostatak DAO-a korosti iste za sopstvenu manipulaciju :)))
Sto je jos smesnije isti bi trebali da budu vraceni ljudima koji su imali sredstva u The Dao

https://medium.com/@WhalePanda/ethereum-chain-of-liars-thieves-b04aaa0762cb#.s1dnk5516

hehe doce dan kad ce takozvane proglasene robin hudovce da corkiraju iz ethereum fondacije i to zbog kradje 15 milona $, manipulacije berzom, sto je najsmesnije oni su totalno omanuli u svojoj zamisli jer im je i polonix i kraken sve zaplenio..... MUHAHAHAHAHAHAH :)

Jedino pilicarski yobit i bitterx nisu nista preduzeli
 
Poslednja izmena:
Ja probao jutros da se vratim na ETC/konjtron al' mi proxy nije hteo da se konektuje (ETH radi normalno)....jel' imao još neko isti problem?
 
Na znam za koju je temu ali kakvi su ono govnari u ethereumu, white hat grupa takozvanih robin hud-ca koji su kao spasili ostatak DAO-a korosti iste za sopstvenu manipulaciju :)))
Sto je jos smesnije isti bi trebali da budu vraceni ljudima koji su imali sredstva u The Dao

https://medium.com/@WhalePanda/ethereum-chain-of-liars-thieves-b04aaa0762cb#.s1dnk5516

hehe doce dan kad ce takozvane proglasene robin hudovce da corkiraju iz ethereum fondacije i to zbog kradje 15 milona $, manipulacije berzom, sto je najsmesnije oni su totalno omanuli u svojoj zamisli jer im je i polonix i kraken sve zaplenio..... MUHAHAHAHAHAHAH :)

Jedino pilicarski yobit i bitterx nisu nista preduzeli
Ja sam prilicno ubedjen da je to ista ekipa
 
Nazad
Vrh Dno