Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

ide prica da ce oni sto su bili u dao poceti da dobijaju etc pa ce da krene jak dump... pojma nemam, mozemo samo da pratimo, pa sta bude
 
Da, prvo su deo tog etc-a belosesirci udarili na neke menjacnice i skinuli vrednost etc-a, a sad onaj ostatak vracaju vlasnicima koji ce isto da dampuju ?
Pa ovako ce ubiti etc :mad:
 
Da su hteli vec bi vecinski vlasnici eth-a istovarili svoj etc. Ocigledno da imaju neki drugi plan. Nislim da mu nikada nece dozvoliti da napreduje cenom ali nece ih ni dati dzaba.
 
Ja se nadam najboljem (minimum trostrukoj ceni u odnosu na ovu bedu od 0.002) :D
 
Da li i koja ploča za 6 grafika. Unapred hvala na odgovoru

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Ona kojoj i samo ime kaže za šta je namenjena - ASRock H81 Pro BTC
 
ETC je bas navalio da pada. Ima neko neki info? Ja sam mislio da je zbog malog skoka BTC al opet ide suvise brzo dole da bi BTC bio uzrok.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako smo se slozili da je ETH smetje, onda se ETC moze opisati kao iscurak iz kese za smetje...ili kao ona smrdljiva vodica koja curka iz kontejnera kad se presipa u kamion...Zasto bi nesto sto je nuspojava promene politike menadzmenta izvornog projekta imao ikakvu vrednost...
 
Ni eth ne prestaje da pada, sve danima cekam da se vrati na oni 12.5-13 pa da menjam, cini mi se da ce uskoro gore.

@student sta predlazes drugo kad je eth smece ?
 
Ni eth ne prestaje da pada, sve danima cekam da se vrati na oni 12.5-13 pa da menjam, cini mi se da ce uskoro gore.

@student sta predlazes drugo kad je eth smece ?

Nije smece u smislu zarade kroz kopanje, naravno. Mislim na ETH. Ne svidja mi se koncept u kome par ljudi preko noci menja stvari onako kako im investitori nalazu, ili kako se njima cefne. Slazem se da se stvari u letu trebaju poboljsavati i popravljati jer se ne mogu unapred predvideti svi problemi, ali oni su ih bas imali na tone...Slucajno ili ne, stvar verovanja, siguran sam da se nece saznati nikad istina. Sto se ETC-a tice, on je slucajni proizvod, kao kad bi npr. neka poznata licnost resila da izvadi kamen iz bubrega pa ga onda prodala na aukciji. Realno on nema nikakvu vrednost ali su ljudi *****i pa ce napraviti da vredi...
 
ETC samo pada i pada, a ja ga imam dosta. Al ne smem da ga prodajem, nadam se nekom skoku pa da prodam po pristojnoj nekoj ceni...
 
ETC samo pada i pada, a ja ga imam dosta. Al ne smem da ga prodajem, nadam se nekom skoku pa da prodam po pristojnoj nekoj ceni...

Prvi Marfijev zakon o kriptovalutama - čim nešto prodaš, tome raste cena.
 
ETC ima jednu sansu a to je kad i ako ETH bude prelazio na POS, da do tada skupi podrsku dev-va i pokusa preuzme inicijativu, to tada ce cena verovatno padat
 
Moze da se kopa sa klejmurom na etc.ethermine
 
ETC ima jednu sansu a to je kad i ako ETH bude prelazio na POS, da do tada skupi podrsku dev-va i pokusa preuzme inicijativu, to tada ce cena verovatno padat
Pa verovatno cim ETH predje na POS svi majneri ce preci na ETC i cena ce otici gore.
 
Sta mislite koliko ce cena uticati na etc povodom ubacivanja etc-a na BTCC menjacnicu?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
BTCC je skoro mrtva berza, to sto je ovih dana cena ETC skocila je verovatno to....
 
Jel kopa eko ETC na nanopoolu i jel dobija po kalkulatoru na sajtu...npr po tom kalkulatoru na sajtu (approsimated earnings) treba da dobijam 1ETC svakih 7 sati a dobijam svakih 9 sati..normalno prijavljuje MHS ..online kalkukatori mi daju da treba da dobijam i vise..sad ne znam dal malo kradu ili kalkulatori nisu dobri tj su optimisticni
 
Em sto kalkulatori nisu nesto tacni, a drugo diff se povecava trenutno nenormalno na ETC
 
Sad kad sam ga prodao ba 0.008 imam osjecaj da ce prebaciti 0.01

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno