Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Ako nekog interesuje novi claymore 6.3 je malo doradjen opencl i stabilnije daje mhs, znaci ne skace kao ranije po par mhs, vec dosta stabilno drzi.
Reko da vam javim :d
 
Još uvijek je u beta fazi?
 
Ljudi zna li neko kakav je ovo "replay attack on your address" i sta raditi u tom slucaju??? Kasni mi uplata vec nekih 6 sati na bittrexu od etc-a, a pise mi kad sam proverio adresu u blockchainu "replay attack on this address" i kao moram da je splitujem, tj podelim na dve, kako bih izbegao gubitke?? Zna li ko o cemu se radi?
Samo da napomenem da je do sada sve radilo super, ne znam sta im je ovo odjednom?
 
Poslednja izmena:
Ako nekog interesuje novi claymore 6.3 je malo doradjen opencl i stabilnije daje mhs, znaci ne skace kao ranije po par mhs, vec dosta stabilno drzi.
Reko da vam javim :d

I daje manje od v6.0 probao i vratio se na 6.0, daje manje i na ETh i na SIA
 
Receno je da se pod win ne korosti 6.3 zbog kernela koji zbog linux-a radi sporije... ceka se novija verzija
 
Drugari hajde proverite u zadnjih 10-ak sati da li vam leze isplata ETC-a na adrese na bittrexu (ili bilo gde), ili je to samo do mene?? Pise da kasni block update 490 minuta?
 
Poslednja izmena:
Ja bih ti pomogao al nemam Bitrex nalog.
Meni isto daje i 5.3 i 6.0 i 6.3 skoro sve isti vrag :-devil-:
 
Receno je da se pod win ne korosti 6.3 zbog kernela koji zbog linux-a radi sporije... ceka se novija verzija

Istina, evo sad sam nasao :

I had to change OpenCL kernels because of problems with gpu-pro Linux driver. Since it seems it works a bit slower, in next version I will return old kernels for Windows and will use new kernels for Linux only.
Right now for Windows you can use v6.2 Beta.
 
Pa nebitno je gde imas nalog druze, proveri da li ti stize isplata ETC-a u zadnjih 10-ak sati, ili ne?
 
Sa nanopool na poloniex stize.
Kad proverim na gas trackeru, stoji mi ovako :

Replay Attack
OK Address is safe
 
Poslednja izmena:
Da, da, mislim da sam skontao sta se desilo. Uveli su na mining pool hub pool-u automatsko svicovanje na najprofitabilniji coin, pa su izgleda tu nesto zeznuli i sad mi je u isto vreme na istu adresu poslato 5 etc-a i 0.002 eth-a...Gluposti, pa valjda su prvo trebali da obaveste rudare, a ne na svoju ruku da uvode automatsko svicovanje i sad ne znam sta cu, moracu da ih splitujem, ali se plasim da nesto ne zeznem...:(
Voleo bih nekoga sa Bittrex-a da cujem da li mu je ista stiglo u zadnjih 10 sati, posto pise da kasni block update 550 min, pa je mozda i do toga?
 
Poslednja izmena:
koji miner je najbolji za kopanje eth/etc? i da li moze da su updejtuje biosa sa 7970 grafikama u r9 280x?
 
pa 7970 i 280x su takoreći identične kartice, možda je na 280x modelima brža memorija
 
Poslednja izmena:
Identični su GPU-ovi, ali ne i same kartice.
 
Hoće li skoro neki pump? Ovo ode u minuta još malo.
 
bilo bi lepo da se kitovi vrate na etc kad se zavrsi ovaj krug sa monerom pa jedan pump na makar 0.005-0.006 :)
 
Taj septembar se pominje za svaki koin... XD
Za etc sam zapamtio, septembar i januar... Svi nesto iscekuju, videcemo :-D
 
Jaa ga cekam da padne na 1xx... trenutno se vuce oko dvojke, ftc

Poslato sa HUAWEI Y300-0100 uz pomoć Tapatoka
 
polako idemo redom, sad je LTC na tapetu xD
 
neko opet krenuo da dampuje etc.. jeste sigurni u taj septembar ? :type:
 
Nazad
Vrh Dno