Šta je novo?

MikroTik HapLite

DoktorLakisa

Poštovan
Učlanjen(a)
21.07.2016
Poruke
3
Poena
51
Pozdrav drugari, nisam bas strucan sto se tice ovih mikrotik rutera i njihovih sistema, ali sam cuo da postoji mnosto mogucnosti kod njih, posedujem MikrotiK Hap Lite, i hteo bih da ga iskoristim kako bih pojacao wifi signal na spratu, tacnije da se on konektuje na vec postojeci vajrles koji je u prizemlju, i da ga salje na spratu, pa da vas pitam ako postoji ta mogucnost voleo bih da mi malo objasnite koga ne mrzi. Hvala unapred :)
 
to je repeater opcija, zahteva wireless-rep-6.35.4-mipsbe paket i naravno istu verziju softvera 6.35.4

Nisam bog zna kako testirao, probao jednom i to je to. Mozes da ocekujes duplo manju brzinu, sto mozda moze da ti zavrsava posao.
 
to je repeater opcija, zahteva wireless-rep-6.35.4-mipsbe paket i naravno istu verziju softvera 6.35.4

Nisam bog zna kako testirao, probao jednom i to je to. Mozes da ocekujes duplo manju brzinu, sto mozda moze da ti zavrsava posao.

Voleo bih da mi objasnite kako ako vec znate, jer sam ja malo tanak sa MikroTikom, kao sto rekoh. :)
 
ja bih, ali ne moze sve da stane u jedan komentar i nije tek tako u dva klika, bar ne ko MikroTik-a. Kad napisem post na blogu, stavicu link da se procita.
 
Nazad
Vrh Dno