Šta je novo?

TV prenosi

Natežu se, ali konkurencije nema

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Zvezda - Ludogorec oba meča na SK. Pa ko voli Zvezdu...

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Ozb??? Vrh...

Gledao sam sinoć Zvezdu na Areni preko Kodija. Svi ti strimovi su meni haos - ne znam kako neko može sa zadovoljstvom sesti i tako gledati utakmicu. Max nakon 5min krene da secka do iznemoglosti.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Kakav nam je fudbal, prenos naših utakmica je antireklama.
 
Secka uglavnom kada se okaci kuka i motika u isto vreme.
 
Ozb??? Vrh...

Gledao sam sinoć Zvezdu na Areni preko Kodija. Svi ti strimovi su meni haos - ne znam kako neko može sa zadovoljstvom sesti i tako gledati utakmicu. Max nakon 5min krene da secka do iznemoglosti.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

Ma zato sto taj strim gledaju jos stotine drugih i naravno da ce da secka.
 
Zato što su lopovi i glume javni servis a komercijalnija su TV od Pinka, Prve i ostalih.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ubiraju pretplatu, ostatak dobijaju iz budzeta, a po broju reklama i prekidima programa ne zaostaju ni za jednom komercijalnom televizijom. Steta sto 05. oktobra nije izgorela do temelja, drugu bi pesmu danas pevali.
 
Ozb??? Vrh...

Gledao sam sinoć Zvezdu na Areni preko Kodija. Svi ti strimovi su meni haos - ne znam kako neko može sa zadovoljstvom sesti i tako gledati utakmicu. Max nakon 5min krene da secka do iznemoglosti.

Loš ti je link koji si ubacio preko Kodija. Ima strimova koji su u full HD rezoluciji i ne seckaju
 
Gospodo vidim da ste resili da nastavite posao koji je sprecen u drugoj temi:
http://forum.benchmark.rs/showthrea...rtski-kanali&p=4693564&viewfull=1#post4693564
Ne znam sta vam nije jasno od ona zadnja tri posta koja sam napisao? Dobili ste zelju da lincujete, prozivate i sl. Ovde ce se nastaviti sa pravilima iz one teme i bice kako je receno: nema nastavka price o Makareni, Premier ligi i sl do ZVANICNOG obavestenja.

PS sto se tice insinuacija da ja proteziram Makarenu obratite mi se na PM sa postovima gde ja to radim pa da pricamo. Koliko znam samo sam omogucio svakome da ljudski i civilizovano pise ono sto zeli, a sprecavao vredjanja i izjave koje su provereno lazi.

PS2 dobro procitajte zadnja 3 posta iz one druge teme da se ne bi cudili sta se desilo i zasto. Do sada su useri koji su ovu temu navukli u ovom smeru i preneli je iz one druge, dobili adekvatne poene za to, pa nemojte ici njihovim putem

Pozdrav
 
@hiomi1983

Stim što takvi streamovi, a i streamovi uopšteno, kasne od ~30s pa do nekoliko minuta. Čak sam primetio za ovih nekoliko godina kada sam ponekad hvatao streamove da što je bolja slika to stream više kasni, i to mi je zapravo i problem kod takvog gledanja, nekako mi se ne da.
 
Poslednja izmena:
A ti bi i malo unapred ako može :D

Sent from my HM NOTE 1LTE using Tapatalk
 
Može biti problematično ako imate glasne komšije :d
 
Kasni slika i na D3 GO u odnosu na D3/IPTV, a kasni i na D3/IPTV u odnosu na analogni signal. Ovakvo kašnjenje smeta jedino kada igraju domaće ekipe, reprezentacija ili neko fudbalsko finale, jer u tom slučaju po pravilu cela zemlja prati događaj, pa se desi da kroz prozor čuješ šta se desilo, pre nego vidiš na TV-u. Za ostale prenose nema nekog značaja. Ko se kladi uživo, verovatno prati strim na sajtu kladionice, jer su oni po pravilu najbrži.
 
@hiomi1983

Stim što takvi streamovi, a i streamovi uopšteno, kasne od ~30s pa do nekoliko minuta. Čak sam primetio za ovih nekoliko godina kada sam ponekad hvatao streamove da što je bolja slika to stream više kasni, i to mi je zapravo i problem kod takvog gledanja, nekako mi se ne da.

Na bilo kojoj platformi da gledas prenos slika kasni u odnosu na dvb. A neznam sta vam znaci to sto ce se neka utakmica sa prenosom zavrsiti kasnije za par sekundi.
 
Ali je problem kod Ace Stojanovića. On je brži i od slike i od zvuka :-D

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Meni ne smeta kasnjenje kad saberem koliko placam (0 din :D) i sta sve od programa imam (sto nijedan provajder ne moze da mi ponudi). Tako da AS ili SK, svejedno.
 
Baraz se vodi kao predkolo ili play off Lige sampiona..cak mislim da na tim tekmama ide i himna lige sampiona i setalica...zbog toga ce to ici na Areni posto ima prava za ligu sampiona
 
na areni bi isla jedna utakmica u utorak, u sredu bi prenosio rts :)
 
nije tacno, rts ima uefin paket lige sampiona u sklopu paketa su kvalifikacije, samim tim prenosi i kvalifikacije sredom, utakmicu koju izabere. ako zvezda prodje jedne srede ce je izabrati za prenos.
 
To je pley of tj 4 kolo, pre toga ništa.
 
C'ship i zvanično na Sk. U petak prvi prenos. U nedelju Lester-Man Utd C'Shield
 
Jos malo vise od dve nedelje Premier Liga pocinje. UUUUUUUUUUUUU.
Jedva cekam. Naravno, na SPORT KLUBU da pocinje. Dokaz cete videti kad pocne liga.
 
Vidim ja da ce ovo biti inicijalna kapisla da prelomim i predjem na SBB koji po meni bez obzira na SK ima bolju ponudu kanala(plus HD kanali) od mog postojeceg AVcom-a. Jos da prelomim i navatam jos jednog komsiju.:D
 
Ranije je Arena prenosila ove kupove a SK PL. Da se sad nije okrenula situacija?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno