Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

Nije full, treba da skoci mnogo da bi bio iole isplativ, a bilo je proteklih nedelju dana sitnoh skokova pa padne cena jos vise.
Nadam se da ce ovo biti punokrvni pump da se neki od nas izvuku iz ovih rupa koje smo iskopali......
Ima li neko predstavu hoce li ovo ici dosta na gore , ili opet nam uvalili jadac?

Gresis oko isplativosti. 1070 i sa ovom bedom od 9K vadi skoro 2$ dnevno. Dakle ko kopa kasikom slabo kopa al zato sa lopatom ide znatno bolje.
 
Ne gresim ja za mene, nemam nvidia karte pa da mi bude toliko isplativo(2 dolara dnevno uopste nije lose).
A sto se tice pumpa, izgleda da smo ipak dobili jadac ovaj put.
 
Ja sam vec 3+ dan an ETH, 1070 baca 31.1-32mhs , samsung na 850-900. microni na 700-800

Za sada postavljam buy na 6k i 5k, mislim da je povoljnija taktika, cenu ce tesko moci da obaraju, pogotovo sto oni koji miniraju vecini vise nije do dumpaa ni do zivota :d
 
Poslednja izmena:
Da li ti zabode ETH miner kad ga pokreneš ukoliko si pretodno već izvršio setovanja u AB? Meni radi samo ako je AB na default (bez obzira da li je AB uključen ili isključen), pa potrebna setovanja izvršim naknadno, tek po pokretanju minera. Ne znam šta je razlog ovoga, ali neće drukčije. Baca lepo, oko 32mhs, samo što pomenuto smara. Kad je LBC u pitanju nema ovih problema.
 
Oce memorija da zabada kad se menja klok pri startu...... pogotovo micron a i samsung ako je blizu limita
 
Nezgodno kod nestanka struje. Za razliku od AMD karti, ovde treba pokrenuti prvo miner, pa AB, što se bi se lako podesilo startup delayer-om, ali džaba kada se setovanja moraju podesiti naknadno, što je u ovom slučaju nemoguće izvesti automatikom.
 
Nezgodno kod nestanka struje. Za razliku od AMD karti, ovde treba pokrenuti prvo miner, pa AB, što se bi se lako podesilo startup delayer-om, ali džaba kada se setovanja moraju podesiti naknadno, što je u ovom slučaju nemoguće izvesti automatikom.
Mozes koristiti AB profile, a bat za miner ti moze primera radi izgledati ovako:
Kod:
start /max "LBRY_Wolf @ pool.mn" sgminer --kernel lbry -o stratum+tcp://lbry.pool.mn:8878 -u user.worker -p pass -X 1024 -w 64 -g 1
timeout 5
"%ProgramFiles(x86)%\MSI Afterburner\MSIAfterburner.exe" -profile1
ili u Startup Delayeru stavi poslednju liniju za AB da se podigne nakon minera.

PS. Naravno, u bat prvo idu environment variables, set ovo set ono itd. :)
 
Ovo izgleda zanimljivo bro, još ako radi... Moram da probam! Tnx

edit
Poradovao sam se malo pre vremena. Zapravo jedini funkcionalni redosled po podizanju sistema nakon nestanka struje bi bio da se uključi AB, pa reset podešavanja u AB (pošto Windows pamti OC), uključivanje minera i na kraju startovanje profila u AB.
 
Poslednja izmena:
Rešeno! Napravio sam dva bat fajla i podesio Startap Delayer da startuje prvo bat koji pokreće miner, a posle dvadesetak sekundi bat koji pokreće Afterburner i željeni profil (kao administrator). Neophodno je isključiti "Aply overclocking at system startup", da bi se po restartu Windowsa (nestanku struje) AB podešavanja vratila na default, što je uslov da miner ne bi zakucao. Provereno i sve radi besprekorno. @cgraph, hvala bro, ovo je u najvećoj meri tvoje rešenje!
 
Ovaj lbc ce mi plocu staviti kako je krenuo :) Planiram da ulozim u diem coin sve nesto mi deluje zanimljiv :)
 
Pa ja kontam da ce blebnuti do 3k i nece vise od 30k gore u dva tri meseca...mozda za godinu dve ode u nebo.
 
bjez samo se vratite unazad kroz temu tako smo predvidjali nece ispod 50k, nece ispod 30 odbice se na 20, nece ispod 10, a on stalno tone i sad prica nece ispod 3k pa moze generalno da propadne kako je nastavio, vjerovatno nece propasti odbice se negdje, ali to za pogoditi jako tesko.
 
nece sigurno ispod 1 satoshi :)

ma odbice se, mora...radi se na njemu, dobra je ideja, kompletan protokol je opasno dobar...videcemo ako nije prevara :)
 
Zeznuli su nas definitivno, mineri su kupovali na extra visokim cenama, ucinilo se da je 16-19k bilo dno dok neko nasilu sa 1m+ coina nije krenuo da gura dole.... realno cena je pala ispod shit coina, bilo bi smesno da uspeju jos dosta da srozaju, ja sam moje buy sad stavio na 5100 pa cemo videt
 
Zeznuli su nas definitivno, mineri su kupovali na extra visokim cenama, ucinilo se da je 16-19k bilo dno dok neko nasilu sa 1m+ coina nije krenuo da gura dole.... realno cena je pala ispod shit coina, bilo bi smesno da uspeju jos dosta da srozaju, ja sam moje buy sad stavio na 5100 pa cemo videt

Eto i ja sam zvanicno bagholder...Samo da skoci na 8-9K i otrescu sve, ima da ga vratim na 5K u momentu :)
 
Ovde dev tim igra veoma cudnu igru, zato je i cena toliko pala, polonix kit je video krv i krenuo u rusenje i short, sad to sto ja sam ubedjen da je ulazio u LBC po visoj ceni od mene izgleda njemu malo znaci....
 
paaaa ako/kada je najbolje.....dev tim se pravi mutav ali sigurno se uzeli dobru kolicinu na ovom padu...videcemo dalje
 
dno je kad ljudi krenu da kupuju, kad je cena toliko niska da nemere vise dole :)
 
Ma opusti se, nece puci coin, zaradicemo svi! ;) hahahaha
A mozda i necemo :p Mozda. Hahaha
 
Nazad
Vrh Dno