Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

Kod mene tačno 12 po karti, 120 mhs
 
Ja definitvno stajem sa dumpom, akomuliranje je vec krenulo u stvari vec sam akomulirao sve dumpovano proslih nedelja, jeste da je 310 po bloku ali za 14 dana stizemo da max bloka a kitovi bas i ne mogu brzo da se pune...
Od prvog dana sam dumpovao i sad je HODL i buy ako krene dole! :)
 
Poslednja izmena:
Nemam target ako skoci brzo 200-250% istovaram, ako stoji i ide polako cekam 5x bar
 
monero je u fokusu nema jos nista od Pump-a i ja sam mislio jucer da bi moglo nesto biti krenulo malo nocas, ali monero ce sve zasjeniti.
 
Koliko ja vidim trenutno se formira grupa novčića (još par njih nedostaje) sa cenom od oko $7-$10 koji će u budućnosti (verovatno) opstati....ostali....bye, bye :-devil-:
 
Aahaha,kakav dildo u kratkom vremenskom roku!! :)
 
malo se zazeleni pa jos vise zacrveni, tako to ide na ovim novcicima. "Brdo" je na strani sell ordera trebalo bi neko cudo da se ovo pokrene i pretvori u neki ozbiljni pump.
 
Monero kopaju samo botnet CPU virusi, ne kontam ga uopste nek ga pumpaju jer kao nudi anonimnost a kopaci svi lopovi, smesno :)
 
LBC se vratio na 25k :) kakva je sada isplativost u odnosu na monero i sl?
 
Hvala. Ipak ostajem na LeBCu.
 
1GHs=100LBc-a zadnja 24h x cjena pa racunajte. Po kalkulatoru trebalo je vise, ali kao i svaki drugo coin i ovde nikad ne bude po calcu.
 
I da ti ne neko odgovorio da postoji miner ti bi morao da pretrazis 10 tema da bi nasao gde si pitao. E zato imamo zasebne teme za sve :d
 
pustio je sp_ privatni miiner #1 za nvidije, 0.1btc
kaže 10-15% povećanje, ali samo za compute 5.2 kartice (gtx 950,960,gtx 970,gtx 980,gtx 980ti,titanx)
za pascale još nema nekog napretka, kaže čačkaće
 
Nazad
Vrh Dno