Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

ako kopas sa NV isti je sa ETH po ovoj računici, sad računao, ali evo računice i za ETH vs LBC na AMD-u

LBC calculation – 31 x R9380 VGA -1.500GH/s za 24h = 0.048 BTC
ETH calculation – 31 X R9380 VGA - 620MH/s in 24h = 0.094835 BTC

Sto će reci LBC ne da je neiplativ na AMD, nego je tropa.
 
Poslednja izmena:
Nisi ti to dobro sracunao :D
31x 380 daje 3.1GHS
 
@space ti furas free miner nisi u toku :p Wolf miner daje 100mhs po grafi o 380 ticama pricam.
 
Ne furma ja free miner, ali ne furam ni AMD. Ako je tako onda mu LBC dodje opet na isto sa ETH. Ostalo mi jos par grafulja u oglasima moracu da ih vracam u rigove :D

Moze neko da mi pošalje taj miner, postoji neka procedura ili?
 
Poslednja izmena:
kako za koji amd, ima wolf miner koji daje vise, skoro kao nv. Ja racunam po coinima koje dnevno dobijem, pa puta cena i vidim koliko dobijem. npr iako sa 970 moze da se nagura 20-21mhs sa starim driverima opet nije isplativo kao lbc gde daje 150mhs ili sia 1000mh. Videcu kad mi stignu 1060...
 
Poslednja izmena:
Koliko tebi daje jedna R9380? Pričamo o LBC-u još uvek?

100-105 zavisi koji modeli, da si racunao za 280X dobio bi drasticnu drugaciju racunicu: ona ovako glasi za 280X
LBC- 130 mhs
Eth -18MH/S

Sad to izracunaj pa da vidis koja razlika u korist LBC-a moras pratiti sta koja karta dobro kopa ne kopaju sve karte podjednako dobro sve algoritme primjera radi :

Rx 480 eth-28MH/S dok LBC ne moze na winu moras sve pratiti krastavac
 
Student spusti im memoriju na 850MHz manje trose ;)
 
Momci, koja su vam podešavanja za Asus 280x? Meni daju oko 90, 900 MHz gpu, 1250 mem, g2, - x1024...
Sapphire r9 280x daje oko 130 MH :)
 
predji sad na ETC temu tamo je bar duplo isplativije pa cemo onda cackat te asuse ;)
 
Jok. Ne radi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Mislim da radi genoil cuda sa proxijem dok stratum ne sljaka. Mada je isplativost dobra na LBC sa nvidia, moja 970 pravi 2.5-3 na dan po ovoj ceni.

Sto se tice wolf modifikovanog minera koliko kosta i gde ga nabaviti?
 
Poslednja izmena:
nemoguce da ti daje tako malo? na kom poolu?
 
Na yiimpu nisam mislio na 2-3 lbc nego 2-3 dolara ako sam dobro izracunao
 
Jos to nije ozbiljan skok, ovo je smesno, pravi skok tek ocekujem. Problem je veliki sto dampuje puno rudara odmah cim iskopa, to ubija cenu. Ovde je potreban jedan ozbiljan investitor da zavede red i zivne malo ovaj novcic. Osecam da moze on mnogo bolje, samo je pitanje trenutka kada ce da eksplodira. ;)
 
Poslednja izmena:
Ja sa 5x 7970 i 1x290x za 24h nakupim nesto malo preko 40kom lbc,sto mu po trenutnoj ceni dodje 0.026 btc...malo li je? ;)
 
@sinda

jel racunas da je to najisplativije, jesi poredio sa eth???
 
Jos to nije ozbiljan skok, ovo je smesno, pravi skok tek ocekujem. Problem je veliki sto dampuje puno rudara odmah cim iskopa, to ubija cenu. Ovde je potreban jedan ozbiljan investitor da zavede red i zivne malo ovaj novcic. Osecam da moze on mnogo bolje, samo je pitanje trenutka kada ce da eksplodira. ;)

Zato i ne mozes da ocekujes vise od 140. Jednom je bilo 400 ali više nece biti, ne bi bilo realno.
 
Ja malopre nisam imao srece, imao sam order na 139k satoshija... lepo bih se istovario i zaradio ali za dlaku shinko :))) hehe
 
Nazad
Vrh Dno