Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

idi troluj jos malo da oboris cenu :D
 
Ne znam sto ali imam neki neopisiv InsekT da ce da se pojavi jedna ogromna sveca cudom izazvana!
 
Kava bre sveća, vidis da je sve organizovano da ode u pm. Sve bre izmišljeno, patetika, traze bre svi razlog za izlaz.
 
Ma... ne znam, mene zivot ucio drugacije. Uvek je suprotno od onoga sto se servira xD Pa sad, videcemo :) Uostalom, ko ga hebe :D
 
Sta se desava na CoinMine poolu? :/ Ne pokazuje Hash, a workere pokazuje
 
I kod mene vidi hash desno kod workera a levo ukupni 0

We are investingating issues in the backend. Your shares and hashrate are safe and we will fix things ASAP.

Payouts disabled, you will not receive any coins to your offline wallet for the time being...
 
Sutra 15K satoshija, kako vam se isplati ovo kopati? Ne znam jel jos i na Nvidiji isplativ na AMD-u vec 3 dana nije isplativiji od eth-a.
 
to ne mozes znati, mozda bude sutra, mozda bude za 5 dana. Za Nvidiju se jos isplati, jer revard raste propocijonalno padom cene. Moras da pratis, i prodajes bukvalno svaki ****ni dan.
 
Poslednja izmena:
rekao bih da na gtx 1060 još jeste. Oko 110 novčića po 0,00021 mu dođe za 6 gtx1060 oko 0,0231 što je više nego da istih 6 gtx1060 kopa oko 7 etca.

Nemam pojma, ja sam očekivao taj efekat povećanja rewarda za Nvidiu kada se AMD ergela odseli. Videćemo dokle će, u svakom slučaju deluje ne zadugo.
 
Sta si valjao? Pa toliko je bilo i danas pre 10 sati :D

ne znam kada tebi počinje dan ali za danas je 0,000215 (cena po kojoj sam prodao) rekao bih najveća cena za koju je moglo da se proda. Juče je bila veća ali ja trenutno valjam kako legne, svaki dan, dakle svaka dnevna sveća mi je cool.
 
Poslednja izmena:
ne znam kada tebi počinje dan ali za danas je 0,000215 (cena po kojoj sam prodao) rekao bih najveća cena za koju je moglo da se proda. Juče je bila veća ali ja trenutno valjam kako legne, svaki dan, dakle svaka dnevna sveća mi je cool.

Tako i treba, svaki dan, i nemas brige. Ja sam računao da na 2.6G ide nesto oko 35evra dan
 
Poslednja izmena:
rekao bih da na gtx 1060 još jeste. Oko 110 novčića po 0,00021 mu dođe za 6 gtx1060 oko 0,0231 što je više nego da istih 6 gtx1060 kopa oko 7 etca.

Nemam pojma, ja sam očekivao taj efekat povećanja rewarda za Nvidiu kada se AMD ergela odseli. Videćemo dokle će, u svakom slučaju deluje ne zadugo.

Revard ide gore jos dugo, cena ide dole na ispod 4 nule sigurno u narednih mesec dana, kad će se ispucati svih 50k blokova. Posle toga ko preživi, preživeo je.
 
Poslednja izmena:
Isplativiji je od ETHa i dalje.
Mislim ako se oba prodaju odmah.

Sa nvidijom :d sa AMD-om bgmi nije. (mozda tahiti karte ali i to veliko mozda).

Da se ispravim Tahiti karte isplativije na LBC-u :D dok 380 i 390 kao i novije 470 i 480 isplativije na ethu.
 
Poslednja izmena:
30 280x danas inkasiralo 450 lbc!
 
Poslednja izmena:
Na kom si poolu?

Ja sam na coinmine i bogami ni priblizno mi nije 1x280X ~ 15LBRY/day.
 
Nazad
Vrh Dno