Šta je novo?

F1 2016 : PC-PS4-XBONE

Minimum:

OS: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Soundcard

Recommended:

OS: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Core i5 4690 or AMD FX 8320
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 980 or AMD R9 Fury
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Soundcard
 
Sve zahtevnija koja ludnica :D
 
Poslednja izmena:
Meni nedostaje ono od pre 15-ak godina kada je prenos isao na RTS-u ja mislim, gde je kako na trkama tako i u igrama imalo konstantno razlika izmedju onog ispred i onog iza, kao i par pozicija iza.

Virtual safety car ? :mad: Zasto im je toliko tesko da ga ubace godinama ne kapiram. Kako sam kupio volan za F1 tako sam ga i prodao mesec dana kasnije, sada uzivam na tastaturi kao nekada :D Iskreno ne vidim ovde nista bolje u odnosu na 15-icu, a i dalje je daleko od starih. Vozice se malo uglavnom. Verovatno Melburn na 100% i onda polako zaborav haha.

Nisam video, nadam se da ima My Career mod, ako nema onda preskacem (dok se ne jave sada odredjeni da tupe kako je nebitno).
 
Kako sam kupio volan za F1 tako sam ga i prodao mesec dana kasnije

Mislim da se ne kupuje volan za F1 igre al' ajde, ok je i bolje sa volanom ali ipak je ovo pravljeno za Gamepad i to pod brojem 1 a kasnije ide podrska za volane itd ,sto ga razlikuje od simulacija gde je redosled obrnut.

Inace bice karijera i sve ostalo sto je nedostajalo u 15-ci.
 
Ja uradio preorder, sad samo cekam :D
 
13892109_1032493476836673_2377046130033321504_n.jpg I ucim na f1 2015 sto vise staza da znam :D
 
Pogledajte prilog 205952 I ucim na f1 2015 sto vise staza da znam :D

Ja Melburn znam sa ugasenim monitorim (skoro pa bukvalno pokusavao), ali uvek stanem nakon 3-4 trke :D Tako da realno ono sto gledam na TV-u znam, ali sto se tice voznje tesko jer sam uvek isao samo na 100% trke, poslednja koju sam izvozio celu sezonu je mozda 2002 otprilike jer su kvalifikacije tada bile 60 minuta, pa sam mogao da odem na privatne casove engleskog nakon prvog kruga i dodjem na kraju da popratim desavanje i izvozam jos par komada u kvalifikacije hahaha :D
 
Ja Melburn znam sa ugasenim monitorim (skoro pa bukvalno pokusavao), ali uvek stanem nakon 3-4 trke :D Tako da realno ono sto gledam na TV-u znam, ali sto se tice voznje tesko jer sam uvek isao samo na 100% trke, poslednja koju sam izvozio celu sezonu je mozda 2002 otprilike jer su kvalifikacije tada bile 60 minuta, pa sam mogao da odem na privatne casove engleskog nakon prvog kruga i dodjem na kraju da popratim desavanje i izvozam jos par komada u kvalifikacije hahaha :D

pa ne moras 100%, stavis 25% od trke imas jedan pit stop taman lepo :D
 
[video]http://www.gameinformer.com/games/f1_2016/b/playstation4/archive/2016/08/19/game-informer-f1-2016-review.aspx[/video]
 
Jos nema narodnjaka. Ne kupuje mi se ovo jer me zanima samo SP na tastaturi/dzojstiku. Ima Career mod i ostalo vredno igranja vise sezona ?
 
Jos nema narodnjaka. Ne kupuje mi se ovo jer me zanima samo SP na tastaturi/dzojstiku. Ima Career mod i ostalo vredno igranja vise sezona ?

stvarn one znam za te karijere, nisams tigao da probam nesto veliko ali po rewiewima najbolja f1 igra do sada i samo pozitivne stvari citam, inace mnogo je teza od 2015, kad se ukljuci full simulacija i bas se dobro patim da budem brz, vozio sam par trka, samo me kaznjavaju hahaha :D
 
Auh, na stranu sto si pokidao sa kompresijom, grafika je PS2 skoro..
 
Kisa za borisa bolja slika :D
 
Pojavila se narodna verzija ako neko hoce da okrene krug. Vožnja je odlična i definitivno vredi.
 
Nazad
Vrh Dno