Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - off tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hoće, uradili su to sad, uradiće opet.
I tu su apple iskopirali, biće tako i sledeće godine.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vreme će pokazati. Činjenica je da je u prošlosti Google mnoge proizvode i tehnologije na sva usta hajpovao a onda napuštao jako jako brzo, da li će tako biti i sa Pixelima, videćemo. To što su uložili lovu u marketing ne garantuje baš ništa.
 
Bolje redovne nadogradnje 2 god. nego kao do sada, posle 6 meseci i više za zakašnjenjem ostali izbace novu verziju androida. Izašla je beta za nexus 7.1, ja vozim odavno 7.0, a na kojoj verziji je sada Samsung S7/S7E, Sony Z5, LG G5, HTC 10, Huawei Mate 8 itd. ?! Ovo je zapravo bolje, dobija se instant prava podrška, drugi android brendovi moraju ubrzati podršku, ili ih Pixel kolje na tom polju i ističe kao svoju prednost.
Prebaci se na 7.1 iskrena preporuka :)

Ово је послао 6п!
 
[youtube]JuXMoupcmR8[/youtube]

lik ga vec otvorio :) steta sto ima ovako malo pretplatnika
 
Jel 7.1.1 poslednja vezija Nugata, sada prelaze na 8?!
 
niko da napravi poredjenje kamera 5x/6p u odnosu na ove pixele
 
ahhahaaha udario bi im gugl sankcije na jutjubu :D
 
niko da napravi poredjenje kamera 5x/6p u odnosu na ove pixele
Biće.
Ali ima smisla i ova "teorija zavere", ne bi me iznenadilo da ti testovi ne budu ovih dana nego okasne koju nedelju.
Bolja jeste kamera nego na 5x/6p, ne mnogo što se slika tiče ali to nije ni moguće, senzori su dostigli svoj trenutni vrhunac.
Tako da se situacija svodi na ipak bolji i brži novi hdr+ i elektronsku stabilizaciju videa koja po svemu sudeći radi posao fantastično.

Kome ništa od toga nije bitno, za mnogo manje para dobija mrvu manje kvalitetne slike na 5x/6p.
 
Ne znam šta da mislim kad je Piksla u pitanju! Ne sviđa mi ič kako to izgleda. Gledajući od nazad, mene mnogo podseća na Nokia 6300. Sve u svemu, izgled bljaack...

Sent from my SM-G930F
 
Ne znam šta da mislim kad je Piksla u pitanju! Ne sviđa mi ič kako to izgleda. Gledajući od nazad, mene mnogo podseća na Nokia 6300. Sve u svemu, izgled bljaack...


fe4d81b76318f3733a6fe86c89bc09f3.jpg


Sent from my SM-G930F


Biće.
Ali ima smisla i ova "teorija zavere", ne bi me iznenadilo da ti testovi ne budu ovih dana nego okasne koju nedelju.
Bolja jeste kamera nego na 5x/6p, ne mnogo što se slika tiče ali to nije ni moguće, senzori su dostigli svoj trenutni vrhunac.
Tako da se situacija svodi na ipak bolji i brži novi hdr+ i elektronsku stabilizaciju videa koja po svemu sudeći radi posao fantastično.

Kome ništa od toga nije bitno, za mnogo manje para dobija mrvu manje kvalitetne slike na 5x/6p.


Sent from my SM-G930F
 
Odavno nisam video ruzniji tel. od ovih pixela...

 
Poslednja izmena:
Menije bas taj S7 ruzan, em sto ima taj taster napred em sto je sav nekako pozadi sa onom kamerom zaista ko buljav...
Pixel je zaista dobar komad hw, ali je preskup i mislim a daj boze da gresim > drzace tu cenu sigurno 6 meseci.
 
Телефон је сигурно добар, Али мислим да Гугл прави вештачки хајп и напумпане тестове како би оправдао цену од 1000 евра...
Нема ничега што оправдава оволику цену, баш ничега....

КупиЈо сам тапаток!
 
Poslednja izmena:
Jeri, kako ga cenite, hoce li sada napaljeni klinci i klinke kod nas kupiti Pixel ili iPhone 7?
 
Iphone 7 naravno, bar u Srbiji.
Mozda tek ako na zapadu postane hit, pa za 2-3 god dodje kod nas


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Isto misljenje delim...retko ruzan telefon. Moze da kosta i 20e opet bih rekao da je ruzan za medalju.
5x je imao neki bezlican dizajn, niti lep niti ruzan...klasican. Niti sta da te odusevi niti sta da mu zameris sto se dizajna tice. 6p cak malo i lepuskast. A ovo ruzno ko pas. :)
 
Poslednja izmena:
Meni je onaj plavi bas kul, pravi hipsterski, crni je klasika ok, beli mi je [emoji90] okvir dole je strava i zasu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni je pozadi bas lep crni, a i napred moze da prodje. Dok su beli i plavi napred ogavni
 
Poslednja izmena:
U Srbiji ga nece kupovati napaljeni dok zvezdice (starlete) i manekeni ne pocnu da pikaju selfije sa njim svejedno

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Oni ce pre da ogore lice sa note7 ili ajfonom,nego da nose nekog tamo anonimnog piksela.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Upravo!
Mislim da se kod nas uopste nece kupovati ove god Pixel.
Tek mozda Pixel 2 ili kako vec bude

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno