Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - off tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, znaju i Ameri sta valja.. Nece huawei front izgled.. IMAG0004.jpg

Sent from my HTC6525LVW using Tapatalk
 
Upravo!
Mislim da se kod nas uopste nece kupovati ove god Pixel.
Tek mozda Pixel 2 ili kako vec bude

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Hoce Pixel 2 kad izadje Pixel 4. :d

Samo citam, i gledaj hejtovanje, te smetaju bezeli, te boja, te ime, te ovo, te ono, a svi bi potrcali da kosta ko 5x/6P. Ko Vam je kriv sto zivite u Srbiji, krastavac, ali malo realnosti i objektivnosti nije na odmet. Nemogucnost kupnje nije razlog za to. Ne mogu ni ja kupiti Mercedesa pa ga ne hejtujem, vec nekog Fiata :)
 
Ja mislim da Google nikad nece da pridje ajfonu sa Pixelima, ne kazem da ne bih voleo ni da su pixeli losi, ali mislim da ce prosečni korisnik uvek pre da izabere iPhone nego Pixel i ne verujem da ce to u skorije vreme da se promeni, ni sa Pixelom 5.
Pixel jedino Samsung moze da skine sa trona, i to imaju sreću sto je Samsung sad prvi put u teškoj situaciji,inace bi i za to bilo pitanje. Brendovi i imena su cudo. Jeste i Google ime i to kako, ali ljudi vec duze vreme imaju taj trip da je Samsung jedini Android koji valja.
 
Hoce Pixel 2 kad izadje Pixel 4. :d

Samo citam, i gledaj hejtovanje, te smetaju bezeli, te boja, te ime, te ovo, te ono, a svi bi potrcali da kosta ko 5x/6P. Ko Vam je kriv sto zivite u Srbiji, krastavac, ali malo realnosti i objektivnosti nije na odmet. Nemogucnost kupnje nije razlog za to. Ne mogu ni ja kupiti Mercedesa pa ga ne hejtujem, vec nekog Fiata :)
Kupnje???
Vozi ti Fiata i cuti.
 
"Ko vam je kriv što živite u Srbiji"...

Dobrodošli u "komentare", od sada i na benchu.
 
Hoce Pixel 2 kad izadje Pixel 4. :d

Samo citam, i gledaj hejtovanje, te smetaju bezeli, te boja, te ime, te ovo, te ono, a svi bi potrcali da kosta ko 5x/6P. Ko Vam je kriv sto zivite u Srbiji, krastavac, ali malo realnosti i objektivnosti nije na odmet. Nemogucnost kupnje nije razlog za to. Ne mogu ni ja kupiti Mercedesa pa ga ne hejtujem, vec nekog Fiata :)
To je to... Srbistan.

Sent from my HTC6525LVW using Tapatalk
 
Mislim da je malo veci bazel jako pametna stvar,imao sam s6e i sad s7e i mislim da ce mi sledeci telefon biti sa malo sirim bazelom,u 99% slucajeva ne mozete jednom rukom da ga koristite a da u nekom momentu ne blokirate ekran sto zna da bude jako iritantno

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni samo smeta malo taj dole prostor, ne prostor sa strane. Lepo su tu trebali da stave jedan zvucnik, kao na 6p, ali dobro.

Ostalo moze da prodje... i dalje je to najbrzi, najfluidniji Android telefon.

I ova poredjenje sa iphone-om smara, da li ce im Google prici itd. Samo se zapitaj sta bi pre kupio :)
 
Usracu se jbt.. Stjepan zarez koji prica o ceni pixela :/ zatvorite temu..
 
Meni samo smeta malo taj dole prostor, ne prostor sa strane. Lepo su tu trebali da stave jedan zvucnik, kao na 6p, ali dobro.

Ostalo moze da prodje... i dalje je to najbrzi, najfluidniji Android telefon.

I ova poredjenje sa iphone-om smara, da li ce im Google prici itd. Samo se zapitaj sta bi pre kupio :)

Pa nije bas da je najbrzi, Exynos ga je dosta lagano otresao, skoro je u svemu bolji od snapdragon-a.
 
Poslednja izmena:
Stvarno ogavan telefon. Jedan od ružnijih u poslednje vreme...
 
Ове хујавеје уништава овај ЛОГО на предњој страни, увек је ужасно болдиран и предимензиониран....БАШ КИНЕЗ, никако да лого умање промене фонт, можда чак и склоне са предње стране. Чему то? Дао сам паре значи хоћу ад фрии телефон

КупиЈо сам тапаток!
 
Malo OT(kao da ga malo ima ovde)

8b998a681f14f554b2fb699cd7cd39d8.jpg
dc87e737c56d111fd974720db4013634.jpg
63337d52ef2c578bb7da2038f3862212.jpg


Sad bi SZ/AM/PG rekao: ja ne znam kako je vama tako slaba baterija, meni prebacuje 8 SoT opušteno [emoji1]

Huawei P9 Lite, caka je da je sve po wifi, indoor sa malim osvetljenjem, YT i TT, plus ovaj EMUI kolje svaku app iz rama po default, moraš da isčeprkaš u naprednim podešavanjima i da mu za svaku posebno app čekiraš da je ostavi na miru inače ništa od multitaskinga.

via tt
 
Radi bar na 5X i 6P

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Proradio, izgleda da je Greenify pravio neku smetnju.
ef115976715d201f86c49dca890bcf25.jpg


via tt
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno