Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - off tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas nema da se kupi za 400$ sa garancijom taj telefon!!! Nema. Mi nismo u EU, ne rade dostavu za Srb. Ako ćemo da se snalazimo, onda tako mogu da se kupe i drugi telefoni, sačeka se neka akcija i bude još povoljnije od OP3.
A gde kod nas ima Nexus 6P sa garancijom?

[ via tt ]
 
U oglasima na KP kod Vladimira za 390 i 12 meseci garancije , ja juče gledao.
 
Te "garancije" su validne koliko i ja da ti napišem na papiru da ti garantujem da će telefon kupljen od nekoga na KP da ti radi...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
U radnji sa 2 god. garancije se kretao za 430e.
 
Upravu si ali Vladimir je skroz na mestu... Dečko je menjao par telefona na forumu i davao nove. Tako da pre ćeš kod njega da dobiješ nov uređaj ako nešto nije ok nego kod operatera...

Sent from my Nexus 6P
 
Dakle da rezimiramo, oba telefona (6P i OP3) su u istom košu što se tiče cene, nabavke i garancije, sivo i mutno.

via tt
 
Nisu na istom, 6p je jeftiniji za 90e a nije lošiji telefon...
Edit: 100e jeftiniji...
 
Poslednja izmena:
Gde to ima da se kupi 6p za 90eu jeftinije? Zanimaju me cene novih iz trgovine.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
 
Nije isti kapacitet, 6p nije ni dual sim. Opet meni nedovoljno da dam 100e više za dodatnih 32gb i dual sim...
@Senzapieta, nemaš ni 6p ni op3 u trgovinama, pričamo o cenama sa oglasa...
 
Poslednja izmena:
O kojim cenama sada pričamo, 390 vs 480 za kinesku verziju SW ?

via tt
 
@joca
Ne kupujem preko oglasa a i ne mozes reci da su 6p i oneplus3 u istom rangu. Daleko od toga da 6p nema bolju podrsku ali nije bolji telefon.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
 
Jedini za koga na kp piše da je eu model op3 je 480e, a 6p ima za 370e...

Sent from my Nexus 6P
 
op 3 ima vise rama i jaci soc, ali razlike u radu su sigurno minimalne. Ipak je 6p bolji izbor, pogotovo sto je jeftiniji

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Btw 370e je dobra cena za 6p,cekao sam nove nexuse da zamenim svoj op2 ali sa ovim cenama nazalost nista od toga.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
 
Btw 370e je dobra cena za 6p,cekao sam nove nexuse da zamenim svoj op2 ali sa ovim cenama nazalost nista od toga.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
Ko moze da koristi toliki telefon 6p je najboja kupovina, bice dobar fon jos par iducih godina.
Novi nexusi ce sigurno biti poprilicno skuplji narednih 6-7 meseci, pogotovo sto verovatno nece doci kod nasih operatera da spuste cenu preprodavcima.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Aj napisi to u op3/antutu temi ako smes [emoji23] [emoji23]
Ne posecujem tu temu, na dnu mi je u tapatalku, tj ne ulazim u teme za kineske telefone jer me ne zanimaju. Daleko da je op3 los telefon, dobar je ali po mom misljenu 6p je best buy (kome odgovara velicina)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne posecujem tu temu, na dnu mi je u tapatalku. Daleko da je op3 los telefon, dobar je ali po mom misljenu 6p je best buy (kome odgovara velicina)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Mislim da je zamrla ta tema. Hoce prestati sa proizvodnjom/prodajom 6p kad izbace pixele?
 
Mislim da je zamrla ta tema. Hoce prestati sa proizvodnjom/prodajom 6p kad izbace pixele?
Verovatno da hoce. Osim nexus 5 svaki je prestao momentalno da se prodaje po izlasku novih modela.

6P je definicija kineskog telefona. :D

Naravno da nisam mislio u tom smislu, dostupnost, narucivanje, kupovina kod nas gde traze 100+ eura vise od nabavne, drndanje sa kineskim softverom (kod drugih proizvodjaca), itd. Prosto me ne zanimaju

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim na to da ga pravi i dizajnira Huawei, nije samo izrađen u Kini po narudžbini od strane Foxconn.
 
Možda i bude ois..

aka #Nexus #Marlin dimensions = 154.72mm x 75.74mm x 7.3mm (bottom) / 8.5mm (top)
 
Dzaba sve kad nije full frame.[emoji14]

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Uopšte ne izgleda loše, nije nešto originalan (dete iPhone i Nexus 4) ali nije ružan.

via tt
 
Nije ružan, ali nije ni lepotan. Da nema taj stakleni/plastični deo gore tj da je izrađen od jednog materijala, e to bi bio pun pogodak. Sviđa mi se što kamera nigde ne štrči. Ako su uglavili i OIS...to je to.

Sent from my SM-G935F
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno