Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - off tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ovo je render, uopšte ne verujem da će ovako izgledati.
 
Sa 6P sam prešao na iPhone 6S najviše zbog form factora i sad čekam iPhone 7 i nove Nexue da odlučim na šta prelazim.
Meni iphone 6s ima lošiji form factor jer mu je
screen-to-body ratio lošiji čak i od 6p sa frontalnim zvučnicima...
 
Meni odgovara ta tacna jer skoro sve završavam na njemu... [emoji4] Za multimediju je mnogo bolji. Mada sve je to subjektivno...
 
Ma, naravno, zato kažem šta ja mislim pod "form factor". 6P je vrhunski telefon, ja imam lopate umesto šaka, ali mi opet smeta toliki telefon. Do 5.2" je idealno. Srećom pa će izgleda biti isti hardver i za manji i za veći Nexus. [emoji846]
 
5.7" - 6" je idealna mera :D
Samo da budu što manje ivice...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Google Nexus(i) 2016

Leak video renderi
[youtube]z5mfsdyJ33c[/youtube]


Jel moze neko da mi objasni cemu ovoliko staklo iza,msm ne izgleda ruzno,samo me zanima sto preko pola ledja?

Bas mi se svidja ovo na renderima,ne bih se bunio da ovako izgleda,lepsi je od 6p,jos htc kvalitetan metal i izrada,milina.

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Staklo je verovatno tu zbog bezicnog punjenja, boljeg prijema signala itd.

Sent from my D6503
 
http://www.techdroider.com/2016/07/htc-nexus-marlin-render.html?m=1

Likovi što su pokazali prednju stranu novog nexusa sada izbacili njihov render. Navodno 90% tačan

Nexus-Marlin-TechDroider.png
 
HTC 10 bez kamera ispupcenja..? Bilo bi savrseno da je ovako...
 
Bombona... Da prodam 6p i da skupljam pare... [emoji23]
 
Skidaš grbu i kamenac :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Dobro, više se ne ložim na HTC 10 [emoji7]
 
Valjda nece biti bas HTC-ovska...

Sent from my Tesla_SP9 using Tapatalk
 
Jel to malo ili...?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nije malo. S druge strane, mene jedino zanima Nexus za upgrade. Jedino oni imaju podršku dovoljno brzo, ako ne baš i dovoljno dugo. I naravno da baterija nije loša. Jer onda sve ostalo ništa ne vredi.
 
5" amoled ,2770mah i s820. Baterija neće postavljati neke rekorde ali će biti malo iznad proseka što je skroz OK.

Sent from my Redmi Note 3
 
Moraju negde da zakinu, ako je tako. Bzv... Ta baterija neće da izbacuje više od 4h sot...
 
Meni te razlike kod baterija ne predstavljaju ništa (ako nije neka baš loša, naravno).

Treba mi revolucija, nešto 3-4 puta jače, sve ispod toga se svodi na isto i punjenje više puta nego što želim.
 
Pa rekao je Kinez glavni u mediatek-u ,očekuje 5g telefone do 2019,2020 a prvu pravu revoluciju u mob industriji 2023.. da li je mislio na baterije videćemo,ko živ ko mrtav do tada :)

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Lepi renderi, mali bezeli.. :D
Jos kad bi umesto ovolikog prednjeg zvucnika stavili samo malu rupicu kao kod N5, bio bi jos bolji. :)

Iskreno, ne verujem da ce ovako izgledati. Ako pogledamo kolike bezele HTC vuce godinama, siguran sam da od ovog rendera nema nista, nazalost.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Inace, preskocio sam 6, 5x i 6p. Nadam se da ce neki od novih biti dobar upgrade.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
5.2 inča je displej Sailfisha (meni lično bi odgovarao 5 inča, a još bolje 4.6-4.8, ali to je već nemoguće, trendovi...).
Bar po onom build propu koji je izbacio Evan Blass tako stoje stvari.
Baterija će nadajmo se biti makar prosečna za hd rezoluciju i snapdragon 820... sa naglaskom na nadajmo se.

sailfish_buil_prop.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno