Šta je novo?

Google Pixel(i) 2016 - off tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo kes, samo popust na pretplatu.
 
Pa dobro, nije isto kupiti nešto za keš ili na 24 rate na primer, ali da ne idemo u offtopic.
 
Pa da, nije isto, ovako platiš lupam 300€ na oglasima a ovako 70.000 u radnji :) Bolje digni keš kredit i kupi telefon na oglasima, više se isplati :D
 
Ne pričam o tim bolesnim primerima...

Recimo, 5x je 38000 u vip-u na nova 4 paketu, a 31000 na nova 5.

To ipak nema veze sa tom pričom.

Plus oni popusti od par hiljada na uređaje kojih uvek ima.

I 24 rate bez kamate.

Kad bi bio sličan primer za novi Nexus, meni ne bi bilo loše.

I zavisi ko koji paket plaća , naravno.
 
Poslednja izmena:
a i da imas para kao blata ostaje problem dostupnosti, i kad ce se pojaviti kod operatera da mozes da ga uzmes na ugovor.
 
It’s believed this setup is required in order to apply Android 7.0’s new seamless updates in the background.

-this was announced at Google I/O, seamless update like Chrome OS

Ima logike .

Sent from my Kinez
 
Poslednja izmena:
And a new rumor regarding the 'missing' features in the first Nougat release says we are in fact going to see the Nexus Launcher, Google Assistant, and even theredesigned Android buttons in Nougat - but in the first Maintenance Release.

What's more, the outing of Android Nougat MR1 might be timed to coincide with the introduction of this year's Nexus devices,both manufactured by HTC. That could happen in early October. But you can get the new features before that if you're signed up for the Android Beta program, whenever the first Developer Preview for Nougat MR1 hits.

Apparently all the software-related leaks that we've seen over the past few weeks have been based on a very early Nougat MR1 build from the upcoming HTC Nexus handset codenamed Marlin. If this is true, then it's pretty clear that Google wants the new Nexus phones to run MR1 from day one.


http://www.gsmarena.com/android_nou...er_google_assistant_new_butons-news-20102.php

Sent from my Kinez
 
Kinezi na weibo. Ako bude ovakav donji bezel biće prihvatljivo mada vrv ništa od toga.

htc-sailifsh-render-3.jpg


htc-sailifsh-render-8.jpg


http://www.phonearena.com/news/Check-out-the-latest-HTC-Nexus-Sailfish-renders-and-specs_id84605
 
Poslednja izmena:
Kako sad nema grbu? A još ima i ois
 
I da li neko zna zašto su požurili N pre telefona?
 
A zašto da ne? OS je rock solid.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A zašto da ne? OS je rock solid.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ne mogu se sloziti. Koristio sam dp od 2 do sad pune verzije i resetovao mi na tim dp samo jednom. Puna verzija se resetovala prvi dan, i sinoc. Zasto ne znam, jer se oba puta desilo kad sam ga iz dzepa vadio.

Ово је послао 6п!
 
E pa kod mene na tri 5x i kod druga na nexus 6 se nije restartovao.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja zaista ne znam zasto. Moram uraditi reset definitivno.

Ово је послао 6п!
 
Sitnica.
 
Očekivano. Samo da malo smanje donji bezel i možda dobiju novce :)
 
Što se mene tiče za jedno 6 meseci minimum :D
Mene čudi da je samo 100 $ razlika ...
 
Pa ovima svaka nova generacija 50$ skuplja...sjajno!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Mogli bi da produže podršku na 4 godine minimum.
 
Cela ova industrija je eksplodirala baš zato što se stalno prodaju novi telefoni, nema nikakve logike da te oni destimulišu da kupiš novi relativno brzo...

Tužno, krastavac.
 
Pa ovima svaka nova generacija 50$ skuplja...sjajno!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pa su i dalje jeftiniji i to ne samo od izvikane konkurencije (samsung, htc, sony, lg) vec i od nekih kineskih androida a sve govori da ce biti premium uredjaji ali ce, za razliku od nabrojanih, nuditi najbolji sw i podrsku ;)

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Dace bog da bude tako pa da i ja pazarim svoj prvi nexus u zivotu ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Bice ovo najkompletniji Androidi do sad, nema sta, a i bas mi se svidja izgled.
 
Nexus 6p je i dalje $499 na google store-u, tako da ne cudi ako je ovo tacno. Nadam se da 64gb/128gb nece biti vise od $649-$699.

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno