Šta je novo?

Meizu MX6

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,712
Poena
975
dosta toga se vec zna, a posto je "event" 99% 19jula rekao ajde da otvorim temu.. :)

5.5 incha (valjda amoled) ,3050mah , 3gb/32 i 4gb/64 verovatno bez sd kartice i helio x20.
cena valjda oko 1700,1800 kineza za osnovni model.

pojavio se novi trac da ce imati isto force touch kao pro6 i da ce biti 7.5mm tanak. izgled identican kao pro6 naravno uz razlicit izgled kamere i flesha.

za kameru kazu da je ista kao na mi5 i op3 mada ja licno ne veujem ,jer bi onda ubili svoj flagship to jest pro6. ( mislim zbog ois a ne zato sto je imx298 bolji od imx230)

sve u svemu ja ovaj mob jedva cekam ,jos ako ga izbace u crnoj boji kao pro6 ehh ... :banana:
 
Poslednja izmena:
kinezi ponovo povecali cenu,nema nikakve logike ali ajde.. velik steta :(

Taking into account the publication of the MX5 is 1799 yuan, the price is estimated MX6 2000+ dollar is inevitable, while taking into account the PRO 6 is priced at 2499 yuan, MX6 is likely to be 2099 yuan, or 1,999 yuan?

plus krajnje spec,maltene se sve znalo

Bunny database information from a safety point of view, Meizu MX6 using 1080p screen (expected to be 5.5 inches ), equipped with MediaTek Helio X20 (MT6797) processor, 4GB of RAM + 32GB storage fuselage, camera combination for the front 500 million pixels +1200 Wan pixels, the operation of the system is Flyme 5.2.2 (Android 6.0). It is reported that the battery capacity is expected to more than 3000mAh.

i na kraju pozivnica za event u vidu mp3 plejera :) mozda bude imao mob hi-fi chip u sebi..

s_cb0a238f025545308df86e1bbb22ae41.jpg

s_1113a5a789ac44848ded8ca282b2b343.jpg
 
sada kinezi pominju cenu od 2300 juana.. definitivno meizu ne zna gde bije trenutno. ja se i dalje nadam da ce biti ispod 2000 :(
zanimljivo da je kamera pozadi 12mp ,da li to meizu napokon stavlja ois u kameru ?

s_c2ee3b11b2c242ff97e463f8bca2775f.jpg

s_0766490585574e27ade8a281cb9a7446.jpg
 
Je l' ima OIS na kraju..?

Sent from my ASUS_Z00TD using Tapatalk
 
Je l' ima OIS na kraju..?

Sent from my ASUS_Z00TD using Tapatalk
Ne..

Veliko razočaranje od telefona.. meizu definitivno ne zna gde bije ,mislim da ih je ubila ova svađa sa qualcomom i da sada pate zbog loše serije soc od strane mediateka. Čudi me da im Samsung nije ponudio svoj exynos ?

Jbt u vremenu kada oppo dominira kinom samo zato što fura amolede ( jedan od razloga zašto novi xiaomi idu na amoled ) oni isti izbace iz telefona :/

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li mogu utisci o ovom telefonu ? sa 4gb rama.
 
Niko nema ovaj fon na forumu ?

ubi ga šjaomi:)

šalim se, ali meizu je malo izgubio dah kako kod nas tako i po svetu...sad prave korektne telefone i ništa više od toga..nekako su meh...a vrlo je moguće da ga nema niko na forumu...kad pogledam meizu teme vidi se da vlada mrtvilo...
 
Posebno u ovoj temi vlada mrtvilo.

Послато са MX6 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam Xiaomi Redmi Note 3g svojevremeno menjao za Meizu MX5 (prodao jedan, kupio drugi) i to u vreme kad je MX4 još bio babaroga od telefona i nisam se pokajao nikad. Posle godinu dana sam rešio da zamenim telefon i kad sam video šta Meizu nudi i šta može da se kupi za iste pare kod konkurencije, stvarno je meh osećaj oko Meizu brenda... :( Meni na žalost, ali šta ćeš i sami su krivi što su tu gde su....A telefoni su im vrh izrada...
 
Evo uzeh malo da se poigram sa mx6,sta znam,imam redmi note 4x i u odnosu na njega radi korektno,obavlja zadatke,ali fali tu jos mnogo toga.
Izrada je odlicna,ali baterija i nije bas na zavidnom nivou.
 
Juce sam malko vise bio na suncu i stize poruka temperatura sistema je veca nego sto bi trebala da bude..hmm..a nije bio bas toliko ugrejan.

Послато са MX6 уз помоћ Тапатока
 
ubi ga šjaomi:)

šalim se, ali meizu je malo izgubio dah kako kod nas tako i po svetu...sad prave korektne telefone i ništa više od toga..nekako su meh...a vrlo je moguće da ga nema niko na forumu...kad pogledam meizu teme vidi se da vlada mrtvilo...
Meizu pro 6 plus nije samo korektan nego je čudo...a košta samo 350 e. Bolji od 85% telefona....a ako uzmes cenu u obzir onda ti ne bude dobro....

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Otkud znas da je pro 6 cudo ? Imas ga ?

Послато са MX6 уз помоћ Тапатока
 
Vise ne. sad imam s8. Ali jeste cudo osim kamere koja je slabija od s7,ip7,verovatno i pixela i g6 koliko citam, i ekran naravno nije kao na s7 i s8, sve ostalo je sjajno, ima cak i neke fore bolje nego na s7 i s8, stvarno je sjajan tel. Doduse ja volim generalno meizu pa kazi da sam subjektivan, ali recimo druga sim je 3g,a recimo na honoru 8 nije, sto jeapsolutna ali apsolutna sramota. nije ni na s7 samsungu itd....imao i mx4 i mx5, mx 6 ne...

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
U pravu si Lazare za drugu sim,ona je 3g.Za ekran si takodje u pravu.Kamera je po meni dobra,nije bas kao na s7 ali skoro i da jeste.Podrska je ocajna.Evo picim mjuzu na jbl j33a koje su odlicne sa puno basa,medjutim,na rn4x su mnogoo bolje zvucno nego na mx6.Losa baterija a i zna podosta da se ugreje.
Evo i SS od juce kao dokaz za drugu sim

847fb7df6316d2ce123069c4224c6e3f.jpg


Послато са MX6 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mx 6 konkretno nisam imao ali znam da su zeznuli sa baterijom na tom modelu...a nasi operateri mi uopste nisu jasni sto su odustali od meizu telefona

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Da,baterija je uzasna.Kao i podrska.Izrada je fenomenalna.

Послато са MX6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno