Šta je novo?

Power Bank

velikizoki

Cenjen
Učlanjen(a)
11.04.2008
Poruke
213
Poena
169
Da li postoji neki power bank koji zaista ima kapacitet 10 000 mAh. Treba da posluzi za punjenje tablet-a. Ja trenutno imam neki koji ima dekklarisanih 8400 mAh ali je stvarni tek oko 2 000 mAh i punjenje je jako sporo.
 
Imas posebnu temu za to, ali preporuka za xiaomi power bank od 16000 mah.
 
Temu ne mogu da nadjem. Inace power bank deluje ok, jedino je prilicno skup, i prilicno tezak (350gr) ali pretpostavljam da tesko moze da bude laksi sa tim kapacitetom.
 
Nije los, i cini mi se da se prilicno brzo puni. Posto ima uredjaja koji se pune i po 20h a to je uglavnom predugo - naravno u slucaju da je ulaz svega 1A.
 
Ako nadjes negde Anker-ove modele, oni sigurno imaju kapacitet koji je deklarisan. Bude ih s vremena na vreme po oglasima, a mozes da ih porucis i preko intereneta.
 
Da anker je isto kao remax 20k, xiaomi i big boy na oko 70% efikasnosti (67% pre merenju korisnika)
 
Šta znači ovo 70% efikasnosti?

Sent from my Nexus 5X
 
Tehnicki nije bas korektno, ali znaci procenat kapaciteta na 5v. Npr big boy na 10K mah (i 3.7v) bi trebalo da ima oko 7000 mah na 5v . 10 000 * 3.7/5* X
 
Poslednja izmena:
Može li mi neko reći nešto o ovom Power bank-u?

originalslika_HIT-PONUDA-POWER-BANK-EKSTERNA-BATERIJA-SAMSUNG-111070723.jpg
 
Mislim da bas taj model nema kod nas da se kupi.
 
Ja sam gledao u digitalvisionu u ns...ne secam se cene za taj od 16k, ali znam da je 20000mAh model bio 4800din (imaj na umu da je veleprodaja u pitanju).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Šta bi bila preporuka za power bank od ovih: Power Bank TL-PB10400, COOLPAD Big Boy Power Bank EBC100C, Powerbank Genius ECO-U1027 ili MAXELL TNB Power Bank PBU10400?
 
Nazad
Vrh Dno