Šta je novo?

Inside

Vlada>>>

Slavan
Učlanjen(a)
29.06.2007
Poruke
2,343
Poena
405
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 2600
Matična ploča
Aorus B450M
RAM
16GB
GPU
AMD Radeon RX7700XT
Kućište
Fractal Design - Define R5
Monitor
LG 27GN850-B UltraGear™ QHD Nano IPS
Pristup internetu
  1. Optički internet




Od ljudi koji su napravili Limbo! ;)

Inside tells the story about a young boy as he struggles against evil forces trying to take over the world through questionable experiments on human bodies. The boy starts in a forest where strange dark figures appear to be watching and hunting him, but this soon gives way to a factory-like warehouse, where the boy finds an entity performing mind-control experiments on people, and looks to find a way to stop it.

Verzija za PC izlazi 7. jula, a koliko vidim po komentarima, čitav koncept je dodatno unapređen u odnosu na Limbo pa je igra i odlično ocenjena. ;)
 
20evra igra. brate mnogo je.
 
Pa teško da će je neko zaigrati skoro osim ako je ne pribavi legalno i to zbog Denuvo zaštite naravno koja je i ovde uglavljena. Sve u svemu, ovo sa Denuvom polako postaje izazov široj masi hakera jer su počeli da ga lepe i na siću.
 
Pa teško da će je neko zaigrati skoro osim ako je ne pribavi legalno i to zbog Denuvo zaštite naravno koja je i ovde uglavljena. Sve u svemu, ovo sa Denuvom polako postaje izazov široj masi hakera jer su počeli da ga lepe i na siću.

Mislim da problem sa Denuvom nije tehnicke prirode. Ima tu jos nesto. Ali ono sto je zanimljivo, onog trenutka kad ga probiju imacemo u tom trenutku MASU AAA igara i MASU indie igara, pa ce u tom trenutku upgrade masine biti must have. :) Ko je strpljiv, procice odlicno. To je neko moje vidjenje stvari kad je rec o Denuvo-u.
 
ako sam dobro shvatio, denuvo je već bar dva puta probijen, ali svaki put mora iznova, jer iako jeste isti tip zaštite nije ista zaštita za svaku igru.

ko bude strpljiv, moći će za sebe da kaže da je strpljiv :)
 
uvek postoji antidenuvo
neko kupi igru pa je podeli sa ostalima (za malu naknadu). jedino je problem sto treba igrati u offline rezimu.
meni nije smetalo za mass effect catalyst
 
mass effect catalyst? :)
 
To nije nikakvo resenje. Bilo je i ranije "lekova" koji su zahtevali da se igra offline, ali poenta je da je resenje lako dostupno svima. Ne vidim da se to desava sa Denuvom.

Za sada najbolji "antidenuvo" je nakakv sharing model gde bi se na 2 dela podelila kupovina (steam family sharing), ako smo vec mali i nebitni da bi prilagodili cene standardu naseg regiona. Kao i PS4 gamesharing sa razmenom/preprodajom nosilac i guest naloga, odnosno neki slican model na XO.
 
uvek postoji antidenuvo
neko kupi igru pa je podeli sa ostalima (za malu naknadu). jedino je problem sto treba igrati u offline rezimu.
meni nije smetalo za mass effect catalyst

Ako je igra recimo 50e, koja bi to bila mala naknada i na koliko igraca moze da se podeli ? Nisam nikad radio tako nesto pa me zanima, interesujem se dok ne pukne Denuvo ali skroz :)
 
ja sam Mirrors Edge platio 3$.
Inside ide za po 1 i 2$

Slazem se da ovo nije skroz dobro resenje, ali nekako funkcionise. za one koji bas zele da odigraju igru, cena je i vise nego niska.
Download igre moze i kroz originalni klijent, sto je meni uvek plus u odnosu na torrente.
 
Stvar gledanja - meni je filozofska, poetična, tragična... I sjajna [emoji4]
 
Odigrao sam je juce i danas, ne traje vise od mozda 3 sata rekao bih. Ali je jako zabavna, stalno se nesto novo i drugacije desava, dosta iznenadjenja. A o kraju da ne govorim. Tehnicki eye candy, gameplay 10/10, verovatno su ovako zamisljali igre pre 15 god.
 
20e za 3h igranja i jos denuvo... Preterase ga oni malo...

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Ja sam je veceras obrnuo...igrao sam sve i svasta,ali ne secam se kada sam ovako dugo blenuo u monitor!Fantasticna igra i bas je kao sto je napisao @PanonskiNS eye candy,a zvuk je posebna prica!Cena je mislim ok za igru ovakog kvaliteta!Ovo i Brothers: A Tale of Two Sons,obavezno stivo!
 
Poslednja izmena:
Ako neko naleti da ima za 10 evra, nek javi :) Ja sam probao piratsku verziju da instaliram al ne vredi, jos sam navukao neku viruscinu... JEdva sam ga obrisao. Ne isplati se cimanja
 
Pa lepo je što bi da se otvoriš za 10eur, ali ako ne nađeš nešto povoljno, gledaj da se ubaciš na neki privatni torrent tracker. E tamo šta ćeš da radiš, to ja ne znam ali odigraćeš i ti igru bez više od 1 min pripreme u odnosu na tu od 10+ evra.

Disclaimer: Piraterija ubija. Korišćenje piratizovanog sadržaja šteti računaru i ljudima u vašoj okolini. Nikako se ne preporučuje.
 
Mislim upravo u tom stilu da se ja ogradim zarad regulative. Baš kao što te duvanske kompanije nude ljudima svoje proizvode a onda stave na njih nalepničicu da ubija, i sve je ok, legalno.
 
Great !
 
Izgleda da momci iz Conspir4cy tima, gaze samo tako:d
 
Ne znam ja... Sad se cimam da skinem da ne zapatim opet nekog majnera :D
 
Jel igra neko ovo sa kontrolerom? Ne radi mi XBO kontroler u igri.
 
Sinoc kompletirao,i moram reci da sam odusevljen. Meni licno mogo bolja od LIMBO,ona mi je nekako bila frustrirajuca. INSIDE je mnogo opustajuci i amosfera je mogo bolja.
Animacije,grafika i zvuk su vrh.Nisu mi bile jasne one zute lopte koje sam gasio,posle kad sam trazio na netu one izgleda imaju veze sa alternate endingom. Vreme da se obrne jos jednom :)
 
Nazad
Vrh Dno