Šta je novo?

GeForce GTX 1060 Thread

^hvala i meni si pomogao. Najverovatnije uzimam gtx 1060 gaming x.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nek pokrenu GTA V sve na max pa nek nam snime video a ne ove placenicke video podesi podesavanja da bude zauzece ispod 3GB logicno je da tad i GTX 1060 3Gb odlicno radi i bolje i od Rx 470 i 480 jer je jaci gpu-u unutra.

Sve na max nije realan scenario. Ionako su i RX 480 8GB i GTX1060 6GB slabe za to.




Ako mislis na texture filtering to je samo filtiranje textura i nema nikakve veze sa njihovom velicinom. :) To ni na najslabijim gpu-ovima nema razloga da se drzi ispod x8.


Ma ne bre, greota je dirati AF. :D Mislio sam na one ostale opcije... evo sa random yt klipa:

yqJec6T.png
 
^Sve su to opcije za texture filtering.
 
JHBFlbf.jpg


A4wI6sn.jpg





Very High,

Iskreno , RX470 jos ceka driver za DeusEx, nije bilo igrivo cak i neki medium mi je bio drljav za igranje, ali hajde, i taj moj stari CPU je problem donekle.

QKKlonu.jpg


8ZpUc5c.jpg



sa GTX1060 ne pada ispod 45 na neke bas retke momente, uglavnom je oko 60 i fluidno.
 
Poslednja izmena:
Što je baš sa Windows 8 testirano?
 
Planiram ovih dana da narucim GTX1060. Koji model preporucujete? Trenutno se dvoumim izmedju Gigabayte G1 Gaming (8PIN + backplate kao prednost) modela i ASUS DUAL 06G. MSI Gaming X je za nekih 30-40e u proseku skuplji pa zato nisam i taj model uzeo u razmatranje.
 
Између та два модела, гигабајт наравно.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
 
Kada je GTX1060 u pitanju, G1 je za tih 305 evra definitivno best buy.
 
Gigabyte, sasvim fina kartica. Ja sam je kupio pre 10-ak dana... Za sada sam veoma zadovoljan.

Ako ti imaš neka dodatna pitanja, slobodno možeš pitati preko PM-a. :)
 
Gigabyte, sasvim fina kartica. Ja sam je kupio pre 10-ak dana... Za sada sam veoma zadovoljan.

Ako ti imaš neka dodatna pitanja, slobodno možeš pitati preko PM-a. :)

Tu sam i narucio, stize u sredu. Dani cinematic 24fps ce uskoro biti iza mene. :D
 
Ne znam kako, ali i u 1440p 3GB model se drzi odlicno cak i u igrama koje gutaju duplo vise vram-a.

[YOUTUBE]fYNigmB6sWY[/YOUTUBE]
 
Stigao je i meni Gigabayte G1 gaming model. Za sada sam odusevljen. :)

Danas cu se zezati malo sa overclockovanjem. Stigao sam do +125 core i 600+ memory clock bez ikakvih problema.

Kartica je bukvalno necujna i dok su fanovi na 50% (ne pale se dok temperatura ne predje 60c). Posle par sati u Uniheaven benchu temperatura nije presla 63c i to sa fanovima na oko 30-35%.
 
@Jovyland: Jedini slucaj gde je manjak memorije uzeo maha je Mirror's Edge na hyper quality ali tu ni 4GB kod RX 480 nije pomoglo..
 
Kako li kartica uspeva da žonglira tako sa memorijom, da koristi više nego što ima a samo tako malo fps gubi. Iznedađen sam
 
kako god da joj uspeva, ja idem na 6GB i necu da razmisljam!
 
Opa bato, manje od mesec i po dana za "normalnu" cenu:

l7B86yv.png


:)
 
Ja cu izgleda uzeti od 3gb, hteo sam rx 470 ili 480 4gb ali gledam testove uporedne, ja ne mogu da verujem da gtx sa 3gb sije ove dve kartice, inace igram na monitoru 1680x1050 i nemam nameru da menjam u skorije vreme

http://youtu.be/wVM0Nb5crMM
 
Poslednja izmena:
To ce za godinu-dve biti ista situacija kao sto je bila sa GTX680 2GB. :D

Jedina je steta sto GTX1060 3GB ne ide na 180-200 evra.
 
Ova cena je ok, mada idealno bi bilo 240-250e za gigabajt 1060 6gb, ostali do 280e. A 1060 3gb 170-200e I to je to...
 
Ima vec kod Madjara neki slabiji MSI model koji kosta kao ovaj gigabajt, I te karte ce verovatno ici jos nize.A tek se cekaju cekaju modeli sa jednim ventilatorom koji sigurno nece ici preko 250.
Naravno 6gb.
 
Nazad
Vrh Dno