Šta je novo?

Kurs programiranja u organizaciji firme Levi9 u Novom Sadu

grdoje

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2011
Poruke
105
Poena
170
Pozdrav ljudi, da li je neko pohadjao ili pohadjao kurs koji organizuje Code9 u saradnji sa firmom Levi9 koji se odrzava u Novom Sadu ? Interesuju me vasa iskustva.
 
Hm,....

http://www.code9.rs/ ako je to ova firma, i ako ce ti ovaj sa naslovne strane biti predavač - onda uplaćuj dok ima mesta. :)
 
Imao sam priliku da cujem kakva je situacija. Pegla se ozbiljno, nema prostora za zaostajanjem. Tako da ti je neophodno dobro osnovno pred znanje. Sada ne znam tacno za koji od njihovih kurseva se interesujes. Ja ovo sto sam imao priliku da cujem je za Javu. Osnovni mozes upisati, za napredni se odradi test da bi napravili selekciju polaznika.
 
Kontao sam prvo da krenem na osnovni, pa posle na napredni. Bez preskakanja :) .

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 
Jedan poznanik je isao i zazalio je posto nista nije naucio (nije mogao da isprati sve). Sta je upisao tacno moram da proverim, ali moguce da je upisao napredni, a nije imao predznanje...
 
Je l' bi mogao da proveris koji je kurs bio u pitanju ? Do sada sam dobio informacije da je za napredni potrebno predznanje, a da u svakom slicaju (i na pocetnom i na naprednom) bas mora da se odvoji vreme i uci - sto je pohvalno, jer to ukazuje da njje neki "vikend" kurs.
 
Kurs je prilično ozbiljan. Drže ga ljudi koji predaju na FTN-u, većinu sam imao prilike da upoznam na vežbama tokom studiranja i svi su super. E sad znam par ljudi koji su išli na taj advanced kurs i dosta im je pomoglo. Međutim kurs nije nimalo lagan, moj kolega koji ima 2 godine iskustva kao android developer, je imao poteškoća da isprati kurs u pojedinim momentima. Tempo je žestok, i potrebno je dobro predznanje inače ste bacili pare. Dosta ljudi je odustajalo u toku kursa. Dakle ako nisi imao dodira sa programiranjem, obavezno početni kurs pre naprednog. A pored kursa obavezno kući svaki dan pa i po 4-5 sati učenja. U neku ruku tako ćeš i videti da li ti to u opšte leži. Ako te smara da radiš to svaki dan bar 4-5 sati, onda batali odma. Jer programiranje nije leba bez motike kao što mnogi misle[emoji4]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
@zholinho
Hvala ti na ovako detaljnim informacijama ☺

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno