Šta je novo?

Tesla Smartphone 9

@probotzor, ne znam što se ti uvek osećaš prozvanim. Ja sam nešto pitao, a ti odmah agresivno defanzivno ceo roman napisao. Isto si se tako i na MS forumu uhvatio za nešto što sam napisao generalno za rivjuove i istripovao da je tebi upućeno. Chillax, bro.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
zato sto me ovaj aleksa napada :/
otkud znam ko ce se sve prikljuciti


inace tu mi je devetka

estetski jako lep telefon, dobar ekran, ali ne tako sjajni rezultati u benchmarksima, mada igre rade dobro

stvarno ne znam sta da mislim, i dalje mi se ne svidjaju procesor i cena

tvoj p9 lite mi je bolji izbor
 
Poslednja izmena:
Preterana cena, pogotovo sto nema sta da trazi u tom cenovnom rangu nasmpram mnogo vecih brendova.
 
slazem se da je preterana cena

i dalje sam u rebusu oko uredjaja...nekako mi se stvara slican utisak kao kod stare sestice
 
A kakav ti je tacno bio utisak oko sestice..?
 
Ruznije ikonice u zivotu nisam video... I ovo je neki CM ROM...
 
Kosta 36.000 RSD, a glavni konkurenti su mu Huawei Honor 5X i ASUS ZenFone 2 (ZE551ML - Intel procesor i 4 GB RAM-a), mada i P9 Lite kosta svega 4k vise, otprl.
 
Kosta 36.000 RSD, a glavni konkurenti su mu Huawei Honor 5X i ASUS ZenFone 2 (ZE551ML - Intel procesor i 4 GB RAM-a), mada i P9 Lite kosta svega 4k vise, otprl.
I xiaomi i meizu i letv i nekoliko njih za manje pare, jos kad postoji i jedan nexus 5x za 250-270e...
 
Zvanicna prodaja, molicu.
 
Neminovno je da crno trziste kod nas mora da se uzme u obzir, sta mislite da ovi deraci ne osete jedan kp i hiljade telefona koji se prodaju tako, mahom skupljih. krastavac ja cu uvek nekome da preporucim neki "jeftiniji" a bolji fon sa kp nego neki "skuplji" precenjen preko operatera.
 
Neminovno je da crno trziste kod nas mora da se uzme u obzir, sta mislite da ovi deraci ne osete jedan kp i hiljade telefona koji se prodaju tako, mahom skupljih. krastavac ja cu uvek nekome da preporucim neki "jeftiniji" a bolji fon sa kp nego neki "skuplji" precenjen preko operatera.

Pazi, slazem se - i sam predlazem pretezno telefone sa KP. Ali, da bi poredjenje bilo revnosno, moramo gledati isti vid nabavke.

@Sale83

Hahahahhahh - tad bih uzeo i iPhone. :D
 
ako poredimo cene u legalnim radnjama, najjaca konkurencija mu je p9 lite, mada ni p8 lite nikako nije za bacanje
 
Gde ima nexus 5x sa garancijom u Srbiji za 235-270 evra?

Sent from my E6853 using Tapatalk
S obzirom da je reklamiranje zabranjeno...legalne radnje na L, T, M, A, V...sve sa legalnom dvogodisnjom garancijom, a tu je i k/p kako kolega rece...isto to, samo jos povoljnije, sa takodje validnim dvogodisnjim garancijama, ukoliko nadjete pravog prodavca.

Poslednje verzije neksusa su ipak pravili Huawei i LG, to su uredjaji koji se mogu naci na nasem trzistu(doduse za prvi nisam gledao, jer me ne zanimaju skuplji modeli), za razliku od prethodne Motorole.

Sustina je da je ovo preterana cena za telefon, trebali su se drzati segmenta do 15.000-20.000 gde mogu naci kupce.

Za nesto od 300e treba kakva takva softverska podrska, kontinuitet u kvalitetu, da stojis iza proizvoda 100% kao pravi proizvodjac, a ne oem itd..
 
Poslednja izmena:
Ja zaista nisam našao ni u jednoj radnji 5X legalno po toj ceni. Ne znam koje su to radnje koje si naveo, ali sve koje ga daju po toj ceni ne izdaju fiskalni i garanciju daju neku njihovu na godinu ili dve koja je sve samo ne legalna.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Kupila sam nedavno Teslu smartphone 9, uplatila kredit kupila 50mb.. Isla sam na podesavanja-koriscenje podataka-vip srb i ukljucila podatke sa mobilne uredjaje ali internet i dalje nemam. Ako ima neko ovaj telefon, molim Vas da mi pomogne, internet mi je preko potreban. Sigurno postoji neka caka, ne mogu da skontam koja.. :(
Hvala unapred
 
i onda pricate o podrsci imenu, o mogucem rangu cena.. kupice neko ko kupi 50 mb interneta na pripejdu i slicni koji vide tel kao inije skup, garancija daj, nema smisla raspredati o bilo cemu vise, jer su ocigledno izracunali da im je taj segment kupaca dovoljan da "budu dobri".
 
Nazad
Vrh Dno