Šta je novo?

Resident Evil 7

Bio gameplay sad na E3. Koliko sam skontao rekli su "free demo tonight", bar na PS4. Ne mogu sad da palim konzolu ako je istina full ! Izgleda dobro.
 
Svidja mi se ovaj reimagine fransize. Pikace se pc verzija najverovatnije.
 
I ja cu full igru igrati na PC-u ali demo se skida na PS4 odmah.
 
Ima ga za dl ? Ja jutros pre posla gledao i nije bilo jos.
 
Resident Evil 7 store page pa scrollovati na dole, ima Resident Evil 7 Teaser demo: Beginning Hour (2.9GB)
 
znam da je onaj RE: Survivor bio u prvom licu, ali opet ne znam sta da mislim o sedmici u FP... po izgledu deluje dobro, samo se nadam da ce biti oruzja kao sto je bilo do sada, a ne da naprave jos jednu verziju run & hide survival horora...
 
ekstra izgleda 6 su bili usrali sada se vracaju na pravi put :)
 
Odigrah ovaj demo i iskreno ne vidim kakve ovo ima veze sa Resident Evilom, da mi je neko rekao da je ovo novi Outlast poverovao bih mu odmah. :) Igra je iz prvog lica a atmosfera nije losa kao i sama igra, ali opet, nikad ne bih rekao da je ovo RE...
 
^ upravo me to i "brine"... lepo je neko rekao u komentarima "Resident Evil 7: Outlast"... ne sumnjam da ce igra biti dobra, ali....
 
Igra cilja VR.
 
Mene se svidja sto nije radjena po uzoru na prosle delove, 6 delova ista stvar, pa zar nije red da se to malo promeni? Pa posle ako zatreba, mogu opet da se vrate na TPS u 8-mom delu.
Ova igra je zamena za meni nikad prezaljeni PT, cudi me da je niko ovde sa njom ne poredi.
PT mi jeste delovao malo bolje, ali ovo je jedino sto deluje kao nesto sto moze da mu drzi svecu.
 
Sta je pt ?

Sent from ass
 
Samo ne kontam, nema zombija u ovom ? Odigrao demo ali je suvise kratak da bi se uopste razmisljalo o konceptu, ajde svi smo videli taj gameplay nije spoiler. Kuca, istrazujes, sa VHS kasetama igras kroz secanje iz proslog vremena. Kuca i podrum.. Ili ce biti Outlast fazon totalno ili.. Ne vidim kako bi drugacije. RE (originalni koncept) i SH su jedna i druga strana horor zanra po meni u gejmingu, ne vidim kako bi se ovakav gameplay dotakao ni jedne ni druge strane.
 
Jel.ima demo na steam da se odigra?
 
mislim da je dzaba nagadjati sta i kako, nego se lepo saceka ili neki konkretniji gameplay ili dok ne izadje igrica, ovako je samo nagadjanje i tumacenje nihovih reci... kul je sto ce biti resavanja zagonetki i tako to, ali recenica "more personal and intimate scale of horror" mi zvuci kao da vise idu na amnesia/outlast/sta god tog tipa fazon, nego nesto sto je vise krasilo RE...
 
Totalni fail za prave fanove serijala, toliko o tome "back to the roots" da im je to stvarno bila vizija sa ovom igrom ogledali bi se na remaster re 0&1 sa kojim su pogodili samu srz serijala...nista ceka se re 2 remake, valjda nece biti noviteti ovog tip...
 
Ovo je meni prosek. Odigrao demo koji traje 5 minuta... Možda vredi samo za VR, ovako je bzv...
 
ne igram igre gde se pominje reč "fuck".
 
pominjanje f-worda je podilaženje nezreloj "sex sells" publici, i svojevrstan nod opštoj kulturi nekulture u kojoj živimo.

Fuck se ne pominje ni u jednoj RE igri, sve do revelations2 gde je koristi ona klinka moira (koja ima generacijski sukob sa ocem).

Generalno, psovanje je u 99 posto slučajeva, kompenzovanje nekvaliteta materijala.
 
JBT pa u pravu si! mislim sta ce im to? samo prete u prazno a od "rabote" nista.
Bar neka nekrofilija da padne...
 
pominjanje f-worda je podilaženje nezreloj "sex sells" publici, i svojevrstan nod opštoj kulturi nekulture u kojoj živimo.

Fuck se ne pominje ni u jednoj RE igri, sve do revelations2 gde je koristi ona klinka moira (koja ima generacijski sukob sa ocem).

Generalno, psovanje je u 99 posto slučajeva, kompenzovanje nekvaliteta materijala.

Slazem se, cim cujem Fuck... massive turn off...
 
Nazad
Vrh Dno