Šta je novo?

iOS 10

Ne. Preko App Store...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
znas kako ja to brisem, vratim se i stavim da se skida ponovo te prekinem kada pocne da skida...
 
Probacu preko itunes danas.

@igor88 ne mozes staviti da se skida ponovo jer kada nadjes ga u app store stoji ono stop dugme kao kad pocnes instalaciju i kada ga pritisnes samo malo izbledi (opacity/disabled) i posle nekog vremena vrati se na normalnu boju, a ne mrda. Mozes ga stiskati koliko god hoces, uvek isto...

1d020c12d56bd3cac2e11c3fdb3ec200.png
d517564184e0c909b790abad8aabd347.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Postoji li app u settings /general/ storage? Ako postoji obrisi odatle?
 
Ja sam vratio ios na 9.3.5. Daleko bolje radi na iPad 2 mini od 10ke. Web browsing je brzi, ne laguje i baterija je san snova.
 
Poslednja izmena:
Postoji li app u settings /general/ storage? Ako postoji obrisi odatle?

Nope... Kako bi postojao kada ga nije ni pocelo instalirati. Ali zato na home screen je tu i kao da je spreman da zapocne download. Ostali app-ovi se normalno instaliraju/brisu/update... Mogao bih se opkladiti da bug ima nekakve veze sa ovim sto su uveli da se neki inbuilt app-ovi mogu obrisati (odnosno skloniti sa home screen).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
O boze predji na betu kada izadje beta 2 i salji im feedback please...
 
Videcu kada uhvatim vremena da se dev account uradim report a bug...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imate li bag na ios10 kada pokusate otvoriti youtube video u youtube aplikaciji iz tapatalka?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste da nisam oduševljen sa iOS 10, više sam očekivao, ne bojnku za klince u porukama, ali to će pre biti do Tapatalk, užasna im je zadnja nadogradnja.
 
Tek sad skontah da youtube klip iz safarija moze da svira u pozadini.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tek sad skontah da youtube klip iz safarija moze da svira u pozadini.


Sent from my iPhone using Tapatalk

:)

Ja sam juče imao problem na iPad Air: Safari se totalno ukoči na par sekundi prilikom surfa. :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nisam hteo da komentarisem posle 2 dana, pogotovo jer se posle update-a telefon ozbiljno cacka vise nego obicno. hteo sam da pustim da prodje malo (2, 3 nedelje, kolko vec) i da uprosecim vreme trajanja baterije i definitivno traje primetno krace. posle nedelju dana sam iskljucio raise to wake, sto nije (bar da sam primetio) uticalo na trajanje.

edit:
6s+
 
Jeste da nisam oduševljen sa iOS 10, više sam očekivao, ne bojnku za klince u porukama, ali to će pre biti do Tapatalk, užasna im je zadnja nadogradnja.

Meni tapatalk od pre par verzija automatski dodaje prijatelje nekom random logikom. Uglavnom doda usera koji je poslednji postovao na temi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam mislio da sam poludeo, ali ispostavilo se da i nisam bas. To je vezano za ove zvukove notifikacija na wacapu i mesindzeru, sve pobrljavi i promeni tonove sam, meni pomogao obican restart ali posle par dana ponovo pobrljavi.
Druga stvar mi je da recimo juce uopste nisam mogao da kliknem na widgete sa leve strane, na vreme kontakte itd... opet sam uradio obican restart i ponovo je htelo. U recent apps primecujem poprilican lag dok skrolujem kroz aplikacije takodje. Sve u svemu imam vec 4-5 restarta telefona dok sam na ios 10, da ne pricam da je jednom skroz frizovao i da sam morao hard reset tad da uradim. Sta mi preporucujete, da uradim skroz clean install? Ili da se vratim na 9.3.5


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
gde bese onaj link za ios 9? moram da vratim. Ova 10ka je spora do koske.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
gde bese onaj link za ios 9? moram da vratim. Ova 10ka je spora do koske.


Sent from my iPad using Tapatalk

Isto. Meni brljave zvukovi za Messenger i Whatsapp, home dugme nekada radi samo kada prislonim prst za otkljucavanje, a nekad moram da pritisnem iako sam to ugasila. Uzasno me nervira, telefon mi je u haosu. Hocu nazad na 9ku.
 
Meni na 5s i dalje nece da se sklone pop-up notifikacije, a snimio sam i kada udjem u poruke, da nece odma da se vrati kad kliknem vec moram par puta, kao da zalaguje...
 
Ja vratio iPad 4 na iOS 9 i razlika je i vise nego ocigledna u pozitivnom smislu u odnosu na 10-ku. Sada radi normalno, vidno brze i bez cimanja i maltretiranja sa home dugmetom oko otkljucavanja, tastatura radi bez ikakvog seckanja i laga. Stari zvukovi tastature i lock-a bez premca. Nije mi jasno sta im je trebalo da to menjaju na 10. Mislim da iPad necu vise vracati na 10-ku, nema potrebe jer kao da ne koristim isti uredjaj. Imam utisak da to rade namerno, da bi ljudi prelazili na nove uredjaje, sto apsolutno nema potrebe za tim, jer je i ovaj i dalje odlican sa pravim softverom u sebi. Takodje sam vratio i iPhone SE na 9-ku i ne planiram vise update, sve dok ne izbace nesto normalno bez bagovanja i nerviranja.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja sam mislio da sam poludeo, ali ispostavilo se da i nisam bas. To je vezano za ove zvukove notifikacija na wacapu i mesindzeru, sve pobrljavi i promeni tonove sam, meni pomogao obican restart ali posle par dana ponovo pobrljavi.
Druga stvar mi je da recimo juce uopste nisam mogao da kliknem na widgete sa leve strane, na vreme kontakte itd... opet sam uradio obican restart i ponovo je htelo. U recent apps primecujem poprilican lag dok skrolujem kroz aplikacije takodje. Sve u svemu imam vec 4-5 restarta telefona dok sam na ios 10, da ne pricam da je jednom skroz frizovao i da sam morao hard reset tad da uradim. Sta mi preporucujete, da uradim skroz clean install? Ili da se vratim na 9.3.5


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kod mene uopste nema nikakav zvuk za WhatsApp i Viber notifikacije/poruke, samo se pojavi ali silent. Restart ne pomaze. Kada je voice call onda se cuje custom zvuk od te aplikacije, ali za notifikacije nista.
 
Uradi u whatsapp settings reset notifications, meni je to sredilo a za Viber hard reset. Sad sve radi kako treba
9e3e949fe8d0abd81145f2fb744cd60b.png
 
Poslednja izmena:
Kod mene uopste nema nikakav zvuk za WhatsApp i Viber notifikacije/poruke, samo se pojavi ali silent. Restart ne pomaze. Kada je voice call onda se cuje custom zvuk od te aplikacije, ali za notifikacije nista.
reset ili hard reset?
 
od kad sam stavio ios 10,telefon mi se gasi na 15 ili 17% baterije.

Nisam radio clean i kapiram da je tu nesto zabolo.

Znam da se ovo ljudima pre desavalo,al meni sad,pa ako ima neko neki hint da ne moram da radim restore,bio bih mu jako zahvalan.

Radio sam reset.
 
Vrati to na 9.3.5 dok jos potpisuju i sacekaj neki 10.1,x
 
hvala.U krajnjem slucaju cu to uraditi.

Nema druge opcije?
 
Možda samo da sačekaš da ti se rekalibriše baterija, nakon par punjenja.

Al ako ti je stara baterija može da se gasi i tako. Meni se npr. na starom iP 4S nakon 4 godine punjenja i pražnjenja dešavalo u toku zime da mi se napolju ugasi i na 40-ak%, kad je baš hladno.
 
Poslednja izmena:
to je zbog napona i to se meni desava na svakom telefonu.

Baterija je stara manje od godinu dana i mislim da nije zbog toga.

Sacekacu jos 2-3 punjenja da vidim.
 
Nazad
Vrh Dno