Šta je novo?

iOS 10

Kada si digao sistem si cekao da se izindeksira malo recimo 3ciklusa?
 
State of Siri u 2016-oj :d
Sajt Phandroid je jučer objavio poređenje Siri i Google Assistanta.
[YOUTUBE]uy3Vbn5_2Vw[/YOUTUBE]
Assistant je na Nexusu 5X pa je malo sporiji ali malo bolje razume kontekst, inače obe aplikacije su glupe kao noć

Bolje je to odradio MKBHD.

[YOUTUBE]JFiu5rfnhzo[/YOUTUBE]
 
Upravo sam instalirao iOS 10.1 na SE. U opisu između ostalog piše da su rešili i pitanje zamrzavanja kamere...nadam se da je tako.

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Ozbiljan update, preko 200mb


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadam se i ja posto beta 4 nije resila problem. Ovo je po meni najlosiji update ikada, iOS 10. Do sada nisam imao ovoliko problema sa uredjajima. iPad Air radi ocajno, na SE sa vremena na vreme nesto zeza... nek se nose u pm!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kamera za sad ok


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel dosao portrait mode na 7+ sa ovim update?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li nekih novosti za Srbiju u two step verification?
 
Drugarica odradila update pre neki dan na iPhone 5 i kaze da joj se gasi telefon sam od sebe. Kaze da zabode, samo mu svetli jabuka i posle nekog vremena se sam odbode. Radila je OTA update pa ne znam da li je do toga jer znam da je bilo problema ranije.

Jel imao neko slican problem?
 
Poslednja izmena:
Moguce da je samo slucajno time-irano sa update. Ne bi bilo lose da opet odradi clean, ali ako se ponavlja verovatno joj neki chip odlazi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni extra radi sa ovim poslednjim ...mnogo je brzi tj sad je sve kako treba da bude :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cdma je uglavnom za amerikance, sprint i verizon mreze. Kod nas skidas GSM
 
Ako je evropski model GSM.
 
da instaliram iOS10 na 6s? dobio cale na poklon pa kapiram da je neki iOS9 na njemu. ja bih licno ostavio 9-ku osim ako je sve ok sa ovim 10.1 jer cale nema vremena da se drnda sa nekim problemima ako ih ima.
 
Slobodno sibaj,za njega su ti nazovi problemi neprimetni..
 
Nema nikakvih problema 10.1 na 6S. Čak i bug kamere je rješen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ajd videcu popodne da odradim. razmisljam da podignem10-ku kako bi se cale navikavao posto je do danas koristio sada vec retro cetvorku sa iOS 6-icom :)
 
Definitivno 10.1.

Btw. ko ima volje neka proba da kaze Siri "rick roll" ili "you've been rick rolled". Jos jedna u nizu reci tj. imena koje ne detektuje kada izgovorim kako se pravilno izgovara. Ako izgovorim na serb english detektuje bez problema... jeez


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jes da nije mnogo proslo od update-a ali za sad na 6s sa 10.1 nema nikakvih problema, sto ne znaci da ih eventualno nece biti kasnije :)
 
hvala jos jednom. koristi na Airu iOS9 ali ne bih da mu instaliram 10-ku na telefonu pa da ima problema jer ne bih da se kasnije smaram sa tim. najbitniji su mu pozivi i da nema tu nekog prekida, bagova sa tastaturom i phone aplikacijom. takodje je bitna i baterija koja moze da izgura do popodne uz ukljucen 3g. jel to sve ok na 6s-u?
 
Rekoh već u temi 7-ice, meni 6s do nekih 15.30h padne na 10%. Telefoniranje i po koji email.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
a kakva ti je situacija sad sa 10.1 ako si uradio?
jos se lomim da li da podizem. ne verujem 10-ci uopste i nije mi se uopste svidela kad sam je probao na iPadu.
 
Isto je bilo i sa ios 9

BTW šta je iAd u battery? Do danas to nisam video.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
nemam pojma sta da radim. ja sam zbog baterije i napustio iPhone (doduse 5s) kog je ubio iOS 9 a iPad prodao zbog iOS 10-ke. keva isto kuka na obicnu 5-icu... necu onda nista da diram, samo cu da prebacim imenik i neka koristi ovako neko vreme pa cu videti kako se ponasa.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno