Šta je novo?

Moto Z force

Odlicni telefoni, definitivno cekam septembar/oktobar za novi fon. Ne vidim neku vecu manu osim sto nisu nesto lepi, ali fuck that.
Kod propalog G5 me nisu nesto oduševile one friend gluposti, ovde mi nekako to mnogo bolje i normalnije deluje, bolje i prostije su to odradili.
Kupis dva tri različita poklopca i ne treba ti nikakva futrola.
Videcemo jos testove, ali meni je ovo bruka dobro, jedini telefon za koji bih izbacio kintu u ovom trenutku.
 
Smesno je kako te firme koje postoje od pamtiveka, koje su bukvalno pioniri svojih delatnosti (IBM I Motorola), vremenom toliko propadnu da ih kinezi kupe. Samo da Lenovo ne unisti kvalitet proizvoda kao sto je uradio sa laptopovima

Ne vidim da su unistili laptopove, imam njihov thinkPad i veruj mi da je odlican.Cesto sam poslom u kednom velikom retail lancu kod nas i posecujem i druge i najmanji procenat reklamacija je na lenovo laptopovima.

izvinjavam se sto sam malo otisao od teme.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
to je camera mod a ne onaj smeh na g5.. optički zoom i xenon flash

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Dobra stvar je što će dodaci moći da se koriste i na budućim verzijama Moto Z. Odličan potez... Samo nisam video okvirnu cenu telefona...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
pa biće sigurno oko 600,700e. tu ne možeš da omanes :)

ako onaj bez baterije (2600mah ) bude oko 500e ovaj mora da se razlikuje za oko 100,150.
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Valjda će ići neki dodatak za tu cenu... Opet to je puno para... Logičnije mi je da idu sa nižom cenom uređaja pa onda da pare izvlače na ove dodatke...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
to je camera mod a ne onaj smeh na g5.. optički zoom i xenon flash

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ovo je sasvim solidan pocetak tog trenda koji ce mozda da zazivi u narednim godinama :)

Sto je najjace ovo je bolji telefon od G5 i bez tih dodataka.

Mada opet ce dosta ljudi imati G5 krajem godine kada ih budu rasprodavali po nesto visim cenama od Flex 2, nije to bas toliko los fon a uz dosta nizu cenu (300-350e) i golf 2 (G2) sindrom ima da se prodaje kao lud na Balkanu :)
 
nije loš g5 ,fino uživo izgleda. za 300e to će biti bomba ,baš kao što ti kažeš

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Pa da, npr kad kod ''Ugara'' bude npr 350-400e sa DAC dodatkom bice to sasvim solidna kupovina ali realno po ovim zvanicnim cenama/kod operatera se apsolutno ne isplati, posebno ne kada su mizerno ''losiji'' G4 i V10 mnogo jeftiniji :)

Inace steta sto je Moto Nexus 6 telefon sa problematicnim amoledom, bas bih voleo da se pojavi neka premium Motorola Nexus na ovoj Z Force osnovi (makar bez dodataka, mislim pre svega na hardver, bateriju, amoled, kameru itd)
 
Poslednja izmena:
pa bilo koji moto x ti je kao nexus, nema razlike..
 
Da ali mislio sam na full Nexus Moto sa ovakvim ZF hardverom :)
 
Kapiram ali motorola je oduvek stock nexus sa moto help aplikacijama, nista vise. Cak ima ambient i te kul stvari.
 
https://youtu.be/BUBmGItui4s

erica..
zanimljivo da je ovaj sa 2600mah dosta lepši mob, ekran mu je lepše urađen . velika šteta ,makar da su ugurali 3000mah ,2600 na 5.5 i s820 ima da izvlači max 2h sot.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ubaciš dodatak bateriju od 4000 mAh (zerolemon ili Lenovo ako izbaci mode) i milina jedna... [emoji4]
 
Nema sta obećava ova Z linija,bice to još bolje u budućnosti,smislice jos zanimljivih dodataka.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ubaciš dodatak bateriju od 4000 mAh (zerolemon ili Lenovo ako izbaci mode) i milina jedna... [emoji4]

Mislim da u startu jesu uzbacili dodatak baterije sa QI wereless opcijom... nije zerolemon kapacitet ali dovoljno za komotan radni dan( za sada tako kazu)..Uboli su modularnost bolje od LG.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Skoro svi Lenovo telefoni su sa dve kartice, verujem da ce i ovaj biti.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Kakva je to kamera? bas strci, ko da sam stavio telefon na zatvarac od piva :) woow modularni telefon, modularna baterija. Svaki telefon je modularan, tj moze se staviti baterija u njega, jedino kod nekih je to lakse a kod nekih malo teze, sve u svemu max 10min posla.
 
Ne razumem kako moze kod svakog da se stavi, koji telefon ima dodatnu bateriju da stavis na ledja telefona prostim prinosenjem i da neugrozava izgled i funkcionalnost, isto vazi i za zvucnike i projektor.Sto se tice kamere da dosta strci i to i meni deluje lose uradjeno.E sad kad se stavi neki od dodataka to izgleda normalno, mislim da oni planirajunda svako koristi neki dodatak i zato kamera izgleda tako.Da je u ravni telefona, kad bi se dodao neki dodatak ona bi bila uvucena previse i mislim da bi imala problem sa slikanjem.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Kakva je to kamera? bas strci, ko da sam stavio telefon na zatvarac od piva :) woow modularni telefon, modularna baterija. Svaki telefon je modularan, tj moze se staviti baterija u njega, jedino kod nekih je to lakse a kod nekih malo teze, sve u svemu max 10min posla.

Bas si pametan. Ako ne znas ne lupaj. Baterija je dodatak sa qi wifi. dodatak je i baterija sa JBL zvucnikom. Postoji dodatak za foto projektorom....bice toga puno... Kamera koja strci ti smeta... pa na toj debljini telefona kamera mora da strci..Na skoro svakom flagship fonu u poslednje vreme strci kamera. stavis futrolu ili modularni dodatak i ne strci. I sad si ti u tvom genijalnom postu rekao mudrost..bravo..


Sent from my iPad using Tapatalk
 
U vezi kamere sam napisao da strci, jer je zbog kamere bila osuta paljba po iphone-u. Ovo oko ovog telefona sve lepo zvuci ovako na prvu loptu, ali u praksi videt cemo. Dodatak JBL zvucnik, kad ga stavis na telefon , dobijes telefon 10cm debljine, bas funkcionalno. Sta fali dosadasnjem slusanju muzike preko BT i JBL zvucnika? Mozda jedino taj foto projektor moze da prodje, ali sa cenom 300evra, to ce samo hipsteri kupovati. Dodas jos 200 i kupis neki krsteni video projektor i uzivas. Sve ovo vec postoji samo sto se do sad kacilo preko usb-a a sad eto direktno, sto je lepo, ali da je telfon bas funkcionalan kad se sve nakaci , ne bih rekao.
 
Poslednja izmena:
Nigga Floss, najjači je lik, umrem od smeha sa njim [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Jel se znaju cene?

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
 
Rekoše flagship price.

Znači običan oko 549, a force oko 649

M2 Note
 
Telefon za pozeleti. Nema tu nikakve mudrolije. Samo da cena bude koliko toliko normalna i eto nama motorola na svakom cosku a nisu pandurske :D
 
A vec su krenule glasine o 2017 lenovorolama [emoji2]

Ricciolo
@ Ricciolo1
Jul 16
2017 #motoz #motox #Lenovo enhanced low light images LOWER MP Bigger μm Quality Lenses Laser AF OIS ;) FIX this!Sorry for being TOO AHEAD !

Sent from my D6503
 
Nazad
Vrh Dno