Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Pogledaj na sajtu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Je l' se isplati kupovati p9 lite za 260e ili biste za ovaj novac preporucili neki drugi dual sim telefon ?
 
Zasto za 260? Procunjaj malo po oglasima,imas maltene novih p9lite za nekih 190-200e,sa dvogodisnjom garancijom operatera...
 
Je l' garancija pod navodnicima ili prava garancija uz fiskalni?

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Mogu ovog trenutka da uzmem telefon, takodje ima garanciju od 2 godine, a upitanju je jaca verzija od 3GB.
Ee pa ako je 3gb verzija,onda i razumem,ali ja big ipak isao na 2gb,i posle bocnes neku dobru sd karticu i teraj! Razliku izmedju 2 i 3gb u realnom radu mislim da neces primetiti,radi i ovaj sa 2gb sasvim lepo...
 
+1 GB RAM-a ne vredi 60€ razlike. Eventualno ako je dual SIM, ali ni tada...za mnogo manje para možeš naći Honor 5X ako ti baš treba dual SIM Huawei, nešto je slabiji ali je ipak solidan za svoju cenu.
 
Uz MTS box paket može da se uzme ovaj mob na 24 rate po 1625 dinara. Cena je 39k.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Oduvek su imali povoljne ponude telefona uz Box paket :D
 
Kod operatera i imas samo sa 2gb.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja koristim app Sync.Me, odlična je i lepo sinhronizuje kontakte sa pratećim fotografijama. Možeš da izabereš fb, G+, Twitter
 
Pozz,kako da prebacim aplikacije sa interne memorije na Sd karticu?
 
Tako tesko sacekati par meseci dok ga izbace krstenog i da radi kako treba?!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nije tesko ali jeste interesantna info... Posebno oko toga da li je cist Android ili je neka Huawei beta verzija :)
 
\"branaaa\" je napisao(la):
Citiram korisnika: oculusPozz,kako da prebacim aplikacije sa interne memorije na Sd karticu?App2sd I slicne aplikacije. Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Pozdrav
Uzet juce u vipu.Beli,pri ukljucivanju prvi put nudio update b131.
Mene isto zanima kako prebaciti apk na sd?probao ovo sto si naveo i nije to to.Na bivsem sony e3 je pomagalo
 
Jel neko probao da instalira Android 7.0 na P9 lite... Ima na ovom sajtu kao neki tutorial
http://www.androidnougats.com/android-nougat-7-0-update-for-huawei-p9-lite/

Taj sajt je bullshit. Huawei još nije izbacio Nougat ni za jedan svoj telefon, samo P9 ima neku betu za testiranje...

Što se tiče prebacivanja na MicroSD, ni ja nisam provalio kako. Negde po netu je neko pomenuo da bi možda moglo ako se ima root, ali ne znam da li je neko experimentisao...
 
Iz mog ugla P9L pre P8.
Uzeo sam ga za ćerku i vrlo prijatno se iznenadio

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Poz ljudi . Primetio sam da pri slanju vece poruke , sms pretvara u mms . Meni je to problem jer neki ne nemogu da prime lepo mms .Da li neko zna kako da iskljucim to konvertovanje u mms ?
 
Ne može, skoro sam im ja pisao.
843b06b37b08b020d1f216d4e63f8c5d.jpg

b86e869c39006b2385436f8a9765c629.jpg


P9 Lite
 
Instalirajte i koristite neku drugu aplikaciju za razmenu SMS poruka, poput Textra.
 
Ok. Bas bezveze sto nemaju tu opciju u njihovoj aplikaciji , mislim da je to bas mana . Da, skinucu Textra , hvala na predlogu i moram priznati nikad brzem odgovoru :)
 
Ili ako ne koristiš mms kao i većina korisnika jednostavno izbriši podešavanje za mms ili ih blago izmeni da ne šalje mms.
 
Ja koristim go sms pro, tako da nisam ni primetio to, ali slabo saljem dugacke poruke.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kakve vi to romane šaljete putem SMS? :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno