Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Ako je na rate onda ok. Ja sam prevideo post, nisam ni skontao da je na rate.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
U vipu je 21000 uz nova 2 tarifu, koja kosta 1090 dinara. Ako kupis online, imas popust 3000 dinara, sto mu dodje 18000. Na 24 rate je 750 dinara rata, plus pretplata izadje 1840 dinara [emoji1] Tako da, skup je mts [emoji12]
 
Poslednja izmena:
1840 je bolje od 1625.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Bolje, jer imas 300 minuta, 300 poruka, 600 mb, a bila je i promocija 3GB zauvek. [emoji12]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jeste ako ti treba vip. A ako imaš ugovor u telenoru ili mts-u zašto uzimati u vipu. Samo da bi te telefon izašao jeftinije. Nema logike jer i ono što ima u telenoru ne može da potroši. Jedino da tu karticu stavi u fioku

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ma salimo se malo, sve je to ok, samo me nervira mts sto deru sa cenama za telefone [emoji1]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa deru svi. Da ne pominjem tehnomaniju gigatron i sl.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Aaaa, ne, tamo su original telefoni i toliko moraju da kostaju, hahaha.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Naravo. Još te počnu nabeđivati kako je to akcijska cena.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Samo pola bubrega treba da prodas, ne ceo [emoji1] Ostatak cuvas za memorijsku karticu, futrolu itd.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Aaaa, ne, tamo su original telefoni i toliko moraju da kostaju, hahaha.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Naravno, zato sto drzi Vucicev brat tehnomaniju i drzi monopol nad Srbijom. Zato sam i kupio tv kod madjara za 450e, kod nas (u tehnovucicu) je isti takav tv bio 74 hiljade. Sta drugo reci.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Dešava li se ovo kod još nekog, npr nešto radim i kad hoću da prebacim na drugu aplikaciju preko recent menija nekad moram dvaput da tapnem na aplikaciju da bi je otvorio.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
branaaa je napisao(la):
Zato sam i kupio tv kod madjara za 450e, kod nas (u tehnovucicu) je isti takav tv bio 74 hiljade. Sta drugo reci.
Možda to da na taj TV nije plaćena carina i porez, da je tvoj prodavac uredno naplatio PDV u Mađarskoj i da tu razliku mora neko da popuni kroz svoj porez.

(nisam ni na čijoj strani, ne znam ko je vlasnik tehnomanije, ne želim da ti kontriram)
 
Placeno je sve u Madjarskoj, sve se to vraca posle kada napustis Madjarsku, ali onda treba prodavac da prijavi to ovde u Srbiji i da plati porez. Ali oni to ne rade i zato je jeftinije. Ali ako, neka ljudi kupuju jeftinije, nece zbog njih zemlja da propadne, nego zbog mnogo, mnogo vecih lopovluka.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nema razloga za kontriranje. I madjari su platili porez na tu robu koja dolazi kod njih sa strane. Udji na mediamark sajt i uporedi cene kod njih i kod nas.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Naravno, zato sto drzi Vucicev brat tehnomaniju i drzi monopol nad Srbijom. Zato sam i kupio tv kod madjara za 450e, kod nas (u tehnovucicu) je isti takav tv bio 74 hiljade. Sta drugo reci.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Mislim da je WinWin Vucicev a ne tehnomanija...
 
Nije tema al' da se zna, od pre nekoliko meseci i Tehnomanija
 
Trebalo bi da uzmem doticni telefon za par dana, pa me zanima nekoliko stvari u vezi sa uredjajem. Da li je iko uspeo da namesti Tempered glass na ekran ovog telefona a da nema baloncice oko huawei znaka? Videh da i nillkin kaze da postoji mogucnost da se stvore mehuri na tom mestu pa me zanimaju vasa iskustva?
Ono sto me jos zanima je da li se telefon zaista savija u dzepu ili je potrebna izuzetna sila da se to desi?
 
U vipu je 21000 uz nova 2 tarifu, koja kosta 1090 dinara. Ako kupis online, imas popust 3000 dinara, sto mu dodje 18000. Na 24 rate je 750 dinara rata, plus pretplata izadje 1840 dinara Tako da, skup je mts

Gde si ti video tih 3000 popusta za ovaj telefon. Sad sam pokusao da porucim online i jedina promocija uz nova 2 je 10% popusta uz gotovinsko placanje. Ja vec koristim NOVA 2, ali bez uredjaja. Pa sam pokusao da dodam uredjaj na sam ugovor. Mozda je popust ukoliko zelis da posanes novi korisnik.
 
Samo treba ostaviti da dobro legne zastitno staklo i nebi trebalo da ima problema. A sto se tice savijanja nisam primetio da se uvija i sl.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ocigledno je istekla ta promocija. Sad gledam na sajtu, ima promocija, popust 5000 dinara, ali moras da otvoris racun u Societe Generale banci i da prenes primanja.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Izgleda da cu i ja ovaj telefon posle G2 da uzmem.
Sramota koje su cene telefona.
Poredim cene kada sam uzeo G2 i u tom rangu relefone sada, skuplje je za 10 do 20k dinara.
Uzas.

Mislim da je ovaj telefon trenutno najbolja opcija.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Gde si ti video tih 3000 popusta za ovaj telefon. Sad sam pokusao da porucim online i jedina promocija uz nova 2 je 10% popusta uz gotovinsko placanje. Ja vec koristim NOVA 2, ali bez uredjaja. Pa sam pokusao da dodam uredjaj na sam ugovor. Mozda je popust ukoliko zelis da posanes novi korisnik.
Bila je promocija do skoro za onlajn kupovinu koju sam iskoristio, 10% popusta za keš i još 3000 din. popusta za onlajn kupovinu, tako da me je telefon koštao 16200 din.(21000-3000=18000-10%(1800din)=16200) Prodao moj Sony M4 aqua za 15000 i dodao 1200din, i to je krajnja cifra koja me je koštala u julu.

P9 Lite
 
Poslednja izmena:
Vidim po forumima da postoje problemi sa notifikacija.
Ne samo da treba da se upali ekran, nego dok se ne otvori aplikacija (Viber, Whatsapp...), poruke ne stizu na telefon.

Jel ovaj problem i dalje aktuelan i kakva je situacija sada?
Hvala!
 
Problem je u tome što neke aplikacije nisu zaštićene, kad ih zaštitite onda stižu obaveštenja na primer za viber, messinger itd. Kad je zaštita isključena i kad telefon čistite u menadžeru telefona, automatski se zatvaraju aplikacije koje ne reaguju dok ih ponovo ne pokrenete, ako uključite zaštitu kao ja u ovom slučaju nećete imati problema posle čišćenja i aplikacije će biti aktivne stalno i stizaće notifikacije [emoji4]
52257ea2d720a7d2c4911712f431ddca.jpg

Ima još jedna zajebancija koju sam ja imao za yahoo mail, iako sam sve to odradio nisu mi stizala obaveštenja o pristiglim mejlovima na yahoo, pa sam shvatio da aplikacija nije bila aktivna kad se isključi ekran, mail uredno stigne ali nigde obaveštenjaili tona. Rešenje je da treba da bude aktivna aplikacija i kada se isključi ekran. Problem sam imao samo kod yahoo, jer je verovatno po automatizmu kad sam ga instalirao sistem sâm stavio da ne bude aktivna aplikacija, što nije slučaj sa gmail-om. Podešavanje se vrši tako što se ode na aplikacije uđe se u yahoo pa baterija i tu imate ovo na slici (uključiti polje "ostaviti aktivnost nakon isključenja ekrana"). Nadam se da sam pomogao.
c40bb56aadc703e55cab09ac9f70744a.jpg


P9 Lite
 
Veliki sam ljubitelj mobilnih telefona, i bio sam na korak od ovog telefona ali sam odlucio da za te pare kupim drva za ogrev. Nema post veze sa nicim onako sam napisao :D.
 
Pozz ljudi :D Imam van problm, kupio sam ovaj fon pre 2 meseca radi kao metak iz emare, medjutim pre dva meseca sam stavio pin i naravno otisak prsta, fora u tome sto ja nemam pojma kako mi ide PIN, jer sam ga celo vreme otkljucavao na FingerPrint... secam se da je bilo 4 broja i da su bili 1235, e sad nisam 100% siguran a probao sam sve kombinacije... Pomagajte, a imam sadrzaja na njemu kilu sad da ga Hard Restartujem sa volume up i power button onu foru nije mi best opcija :D
 
Citam vase komentare i koliko vidim vecina vas je zadovoljna telefonom. Razmisljam se da ga pazarim ali se malo vagam izmedju ovog modela sa dvije kartice i LG G3 isto sa dvije kartice. Pitanje, sta vi mislite da li je pametnije uzeti P9 lite ili LG g3 isto novi (cijena je skoro identicna)?
 
Mora da ti da negde da resetujes pin, meni na G2 kada zablokiram zbog unosa pogresnih pinova, daje da posaljem na gmail link za reset ili tako nesto. Nisam sad u mogucnosti da proverim, ali siguran sam da ima.
 
Nazad
Vrh Dno