Šta je novo?

ASUS zenfone 3/zenfone 3 deluxe/zenfone 3 ultra

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,706
Poena
975
čudi me da asusSrbija nije otvorio ovu temu na forumu ?

vidim danas predstavljeni u Rusiji tako da cenim da će uskoro i kod nas.. obična 3 "blaga" kopija s6 dok je deluxe pravi Macan :) šteta što u toliki mob nisu makar ugurali 3500mah.. :(


[youtube]tjhGi3fFsDg[/youtube]

Edit: ne znam šta je sa ovim tt ,neće lepo da zakači klip.

https://youtu.be/tjhGi3fFsDg

https://youtu.be/qrhkV1gjFZ4





Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma gdeee da otvore, pa da padne samo hejt i napusavanje oko nase cene :D
 
:) a krastavac ,ulaze u visoku ligu ,moraju i oni da naplate nešto.

nego čitao sam da su pretekli Htc po prodaji mobova ,sada su na prvom mestu u Tajvanu

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ma ne pricam o njihovim cenama,nego nasim... Ne znam da li si pratio, postojala je ogromna rasprava na jednoj temi oko cena tih Asusa kod nas i u ostatku sveta... duplo su skuplji samo u Srbiji. :D
 
nije samo u srb, ni u svici ni nemackoj nije nista bolja cena
 
Zapravo, samo u Americi su bas jeftini. Ko moze odande da nabavi, medju best buy telefonima su. Pricam iz prve ruke. :)

Sent from my ASUS_Z00TD using Tapatalk
 
ta tema je zenfone 2 :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
verovatno :D :D :D

ja se utripovao da je jedna od onih "ovo samo u srbiji ima...", ali ipak je tema o telefonu :D
 
Ma ti tajvan/kinezi su prenapumpani. Jeftinije nadjem s6edge nego redmi note 3 pro. Za xiaomi note ili mi5 da ne pricam mozes i s7 da uzmes.
 
gde ima s6e za 220e i s7 za 340 ? da narucim 3 komada

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Dodji u ch ima koliko hoces, cene si malo omasio ali ih mozes uzeti debelo ispod cene. Zaradim i po 150e na jedan s6edge+
 
pa dođi ti u kinu pa imaš mi5 za 260e.. Redmi note 3 pro za 130e.. itd

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Gledam sad malo cene koje se očekuju za ove modele. Ako osnovni model (ZE552KL) sa 3/32GB, bude bio oko 240-250eur na odlasima kod nas, biće to baš dobra ponuda. U prodavnicama ne verujem da će biti ispod 45.000din :S:
 
Poslednja izmena:
Po meni, očekivao sam znatno više od nove serije Asus telefona, nekako sve imam utisak da je Asus Zenfone 2 Deluxe bio daleko veći novitet nego Asus Zenfone 3 Deluxe...

Ponestaje inovativnosti na ovom polju, iako se može ihaha tolkiko toga popraviti i novog predstaviti.


Npr, zašto Asus nije predstavio telefon sa 4 mikrofona visoke osetljivosti i 4 zvučnika ? E to bi bilo to, nebitno koliko bi koštao takav fon.
 
cenim da ce najbolja varijanta zenfone 3 kostati vise nego galaxy s7 kod nas :(

ja konkretno podrzavam asus u svim ovim poduhvatima, zenfone 2 je odlican telefon, sa cm13 radi bolje nego sto je ikad radio sa original romom i mocice da se koristi jos par godina sigurno bez i jednog problema
ako ce ovi telefoni biti bolji od toga, pa makar bilo za trunku, vredece svaki dinar (naravno preporucene cene)
 
ima li neko info kada ce u prodaju zenfone 3 kod nas ( posebno me interesuje model ZE552KL, 3/32Gb) ?

gledao sam po oglasima, ima ga, ali samo po porudzbini, u jednoj prodavnici na plus ( cena mu je 345 evra ).
 
kupi u toj prodavnici na plus, ja sam tu uzeo zenfone 2 i radi kao zmaj i dalje, a i platio sam ga 10e skuplje nego sto je bila preporucena cena na launchu, tako da sam dobro prosao
 
Citao sam dosta o ovom telefonu, ovaj sa 5.5" i izgleda mi kao odlican i brz telefon. Imao sam prilike u jednoj radnji da ga pogledam bolje i radi super. Ali cene kod nas u Srbiji su bezobrazno velike. Oko 520e kosta 5.5" u Uscu, i rekao mi lik sto radi da ce delux kostati blizu 1000e kad stigne kod njih, ovo nema smisla sta rade ovde sa cenama.
 
nemoj tako, toliko vredi nasa srpska garancija :/
a ako se ne slazes sa time, onda si placenik poslat da ih unisti :/
 
Nazad
Vrh Dno