Šta je novo?

FIFA 17

EA, FIFA, Murinjo, Man Utd... sve sto ne podnosim je sada na gomili :p
 
Izgleda da ce je uraditi na frostbite engine-u tako da trebace jace masine za pokretanje fife, ono kad ce ti za fifu 1080p trebati neka ozbiljnija karta [emoji14] ali bar dobijamo lepsu grafiku, cant wait!!! Samo da prepisu gameplay iz 16-ce nabudze grafiku, mada i ovako bih je kupio :D

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Meni je samo krivo sto ne mogu igrati vec godinama na dual core procesorima FIFA igru. Ako se ne varam od 2008 ili 2009 je pocela ta praksa da na slabom dual core igra trokira i pri ulasku u istu.
Sada sa E8500 ne mogu igrati FIFA a mogu mnogo zahtevnije igre.
 
Meni je samo krivo sto ne mogu igrati vec godinama na dual core procesorima FIFA igru. Ako se ne varam od 2008 ili 2009 je pocela ta praksa da na slabom dual core igra trokira i pri ulasku u istu.
Sada sa E8500 ne mogu igrati FIFA a mogu mnogo zahtevnije igre.

Pa bilo bi glupo da se ocekuje tako nesto kad je i nova generacije konzole izasla.. Ja sam do 12-ice mogao sa e8400 bez problema to dobro pamtim, posle je bilo slowmotion.
 
Pa bilo bi glupo da se ocekuje tako nesto kad je i nova generacije konzole izasla.. Ja sam do 12-ice mogao sa e8400 bez problema to dobro pamtim, posle je bilo slowmotion.

Pa druze tu vidis da je do EA a ne do same igre. Kad mozes igrati ozbiljnije graficki naravno igre a FIFA ne mozes prosto ti ne da u meni da udjes. :)
 
Odlična arkada. Vidjećemo šta će biti. Hoćemo li ikad dobiti krštenu fudbalsku igru, a da to nije menadžer?
 
Ovo ce mi biti zanimljivo jer volim taj fazon u Nba2k. Ostalo jedva i da igram. Samo ovog puta ne na PC-u nikako.
 
ocekuje nas ludnica totalna :D:D:D
 
Za Murinja igrao bih i levog beka [emoji14]
 
Ko ovo igra jos uvek pored pes-a
 
Odlična arkada. Vidjećemo šta će biti. Hoćemo li ikad dobiti krštenu fudbalsku igru, a da to nije menadžer?

Izgleda da necemo nikada. Ne znam zasto se 2k sports ne ubaci u fudbal.. verujem da bi oduvali sve sa trzista kao svojevremeno nba 2k protiv nba live.
 
+1 doduse gledajuci igrivost fifa 16 mi je najlosija u poslednjih nekoliko godina...o pc varijanti pricam
 
Br'te sta je ovo? Mladi Dre igra fudbal pred punim teatrom snova (prosle godine je dobio novo znacenje), njegov trener se kao tu mota i bori za njega dok ga razvlace ajkule iz visokog drustva. Koji krosover sa Rokijem...

Ovim Amerima/Kanuksima ne treba dati da se bave fudbalom.

Edit: Tu je i pimp Dejvid De Ge(t)a, taman se uklopa u ovu boyz in da hood pricu.
 
Poslednja izmena:
Budzenje grafike klasicno, svake godine dobijemo istu igru sa nekim sitnim poboljsanjima, a gameplay i dalje meh, PES je bolji po tome, sto se tice ostalog, svaka cast FIFI..
 
Dobro je sto su ubacili koliko vidim sve menagere klubova iz premijer lige,to je oduvek falilo.
 
Ako je PES bolji po gameplay-u ja ne znam sto onda ljudi ne kupuju PES? To mi nikad nije bilo jasno, svi kazu FIFA samo grafika i licence, nema dusu bla bla, a PES ima ultra mega giga bolji gameplay, ima dusu, neki lud osecaj ne znam... PES ne moze da se poredi sa FIFOM, ni po cemu, igram 16, najbolji fudbal koji sam igrao do sada, a nije da nisam, od 12-te cepam samo FIFU, probao sam PES 16 na PC-u, ali majko mila koja je to glupost od igre, ako tu ima neke realne kretnje... igrao sam i PES, 6, 9 i 11 najvise, ostalo su FIFE popunjavale... Ova FIFA mislim da ce biti dobra i zbog career moda i mozda dodaju i zenske klubove hocu da igram sa Manchester City zenskim timom, imaju vrh igracicee, haha :D
 
Delimo isto misljenje nisam probao pes 16 na ps4 za koji kazu da je vrhunski,ali na pc-u je katastrofa,fifa mnogo bolja iskoriscava licencu premijer lige maksimalno.
 
Da li moze neko konkretno da iznese dokaz da je FIFA 16 na PC-u losija nego na PS4?

Igrao sam i jedno i drugo i muka mi je vise od lupetanja, igra je identicna, naravno preduslov za poredjenje je PC koji tera sve u full-u 1080p + original gamepad sa PS4 il Xbox one.


Sto se tice FIFA-e 17, 16ka je bio najbolji fudbal napravljen do sada (ne savrsen ali najbolji), samo da ne use*u gameplay a bolja grafika je uvek dobrodosla, nadam se nativ 4k podrsci na PC-u.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno