Šta je novo?

FIFA 17

Sa Milanom pičim sezonu ipak sam je na kraju uzeo nisam mogao bez Fife :D

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Kako se ponasa komp na nivoima Legendary i World class? Ima li izivljavanja kompa da npr sa Alavesom Barsi ne moze do gola da dodjes, a obratno da te taj Alaves puni sa 5/6-0?
 
Ok, hvala. :) Znaci, skriptovanje je teska boljka i dalje na Legedary i WC levelu.
 
kada se zagradi ibrahimovic na wc level ne mozes loptu da mu uzmes.Kakvu odbranu igrace tactical or legacy?
 
Daj bre, ne mogu da verujem da neko igra protiv AI-ja jos uvek FIFU :)

AI u FIFI je nesto najgore sto postoji, toliko davi loptu, gradi se i dobacuje unazad, sa preciznoscu pasova od 98%, da bih radije igrao Truck simulator sibirska ruta.
 
Ja sam na XBOX-u prebacio sa tactical (to je valjda ova nova) na legacy (stariji tip). Mnogo bolje igram u odbrani po starom, ne znam tacno razliku ali jedino tako mogu da im uzmem loptu. Igram na Legendary, super je iskustvo.
Sto se tice AI-ja, ti podesis i kod USER-a i kod CPU-a u podesavanjima pass accuracy i mnogo sto sta. Podesis kako ti pase, ja volim sporu igru, i tako sam namestio i uzivam u FIFI prvi put posle 5 godina.
 
Da li jos uvek vazi to da kada neko poseduje jedan CD kljuc, da moze da ga share-uje sa prijateljima i tako da se igra FIFA na vise razlicitih kompjutera? Naravno pricam o OFFLINE multiplayer..
 
Ja sam na XBOX-u prebacio sa tactical (to je valjda ova nova) na legacy (stariji tip). Mnogo bolje igram u odbrani po starom, ne znam tacno razliku ali jedino tako mogu da im uzmem loptu. Igram na Legendary, super je iskustvo.
Sto se tice AI-ja, ti podesis i kod USER-a i kod CPU-a u podesavanjima pass accuracy i mnogo sto sta. Podesis kako ti pase, ja volim sporu igru, i tako sam namestio i uzivam u FIFI prvi put posle 5 godina.

Ali problem je sa legacy što ne možeš da igraš online, samo sa prijateljima.
 
Jedan tips za sve koje igraju UT a kubure sa coinima. Imate katalog na pocetnom meniju, gdje za expirience poene kupujete razne boostove. Kako se ti poeni prenose i iz starih FIFA nakupe se pozamasno i mozda da se kupi svasta. Ja igram 4 zadnje fife ali svake godine zaboravim na ovo. lvl sam 75 i imate da kupite da na sledecih 10 meceva dobijete 1000 coina dodatno. (oko 5-6 takvih kartica ima) pa onda 500 pa 250 poena. Lopte, dresove, razna radovanja, svasta nesto moze da se uzme. Posle to sve mozete da prodate, ja sam vec fino zaradio.
 
Poslednja izmena:
Da li je tacno,da se ulaskom u drugu,odnosno,prvu diviziju,u seasons-u,automatski dobija ucesce u vikend ligi?
 
Kvalifikuju se automatski samo oni u 1. diviziji.
 
Prva utakmica,u vikend ligi,i odmah poraz 0:3.
U sutevima,12:3,u moju korist.
Zastitini znak Fife,mozes da se ubijes,ali da ga umuljas,u gol,nema sanse.
Lik tri puta presao centar,i zdravo.
 
Kupio sam Xbox360 juce, pa sam krenuo i FIFA 17 da cepam!
Jeste drugacija nego na PC-u, ali meni pase na konzoli. Veoma dobro odradjena, samo fali opcija zbog toga sto je starija konzola ali gameplay je dobar.
Fifa 16 i fifa 17 identicne igre na xbox360 ,jedino se drugacije izvode prekidi.

Sent from mTalk
 
Sta da namestim,da mi ne iskace obavestenje,ko mi je od prijatelja startovao neku igru,preko origina?
Vec drugu utakmicu tako gubim,posto igra to racuna kao alt+tab
 
Hahahaha tako i meni isključi na propertis da ti se ne uključuje origin tj chat u igri samo skineš kvačicu...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Hahahaha tako i meni isključi na propertis da ti se ne uključuje origin tj chat u igri samo skineš kvačicu...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk

Ma idi bre,dve utakmice tako izgubim,a u jednoj partiji,pre pocetka,kada ide njegov sastav,ostade tako i nista se ne desava.
Cekao ja,cekao, na kraju,''nasilno'' iskljucio igru,i opet meni registruje poraz.:mad:
 
Mozes se kvalifikovati za vikend ligu ako udjes u prvu diviziju ili ostanes u njoj znaci moras odigrati 10 meceva.
 
Mislim da je ove godine i najdrasticnija razlika u gameplay-u izmedju FUT i ostalih modova. U svim ostalim modovima FIFA je onakva kakva i treba da bude, savrsena fizika lopte, bas nemam zamjerki, dok je UT skroz arkadan. Uporedo igram The Journey mod i FUT pa mi ta razlika toliko smeta da ozbiljno razmisljam da batalim FUT.
 
Ne bi trebalo da se razlikuje fizika, već igrači imaju mnogo bolje atribute u FUT-u usled chemistry efekata.
 
Ne ne, fluidniji gameplay je u ostalim modovima, to 100%.
 
Kao da sam ga dobio,za dzabe:

739b93e839f69ca6f636af35075d3c8e.png


Ocigledno,lik ima mnogo coinsa,pa se ovako razbacuje.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko hoće li Origin za novu godinu davati neke popuste na fifu?
 
Nazad
Vrh Dno