Šta je novo?

FIFA 17

Isplati se access, ja sam ga ponovo uplatio, cepam nfs, ali opet ima jos dosta drugih igara, za 4eur vrh stvar, a jos i dobijes ove prednosti da ranije probas igruu...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Pa fora je sto na primer Crysis serijal, Dead Space i Mass Effect nisam neke delove ni igrao, a neke samo zapoceo, tako da za 4e mogu da ih igram i to je to.. Da ih kupujem necu iz inata, da ih ima na Steamu, uzeo bih, a ovako rastrkali neki deo ima, neki ne.. Ovako predjem i vise ih ne pipam.. Origin i ovako do sada nisam palio, samo kad je neka Beta ili FiFa Demo..
 
Stvarno nije puno para 4e, ako ništa onda da se proba najnovija fifa i sl. Bilo bi super da bude i novi Mass Effect ali sumnjam...
 
Pa ako su najavili BF 1, mozda ce i to, ali ne odmah.. [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel probao neko novi trivela slobodnjak spoljnom na 3:30? :Klanjanje
 
Poslednja izmena:
Upravo igram preko EA Access, sta reci fudbal je sjajan.

Ono sto mi je odmah upalo u oci je da je odziv na komande bolji nego na demo-u, ne samo u igri nego i tokom menija pre samog meca.
 
Po meni mnogo teze je sada driblati sto je plus jer je realnije. Dodavanje je lakse nego na prosloj fifi ne moras se cimati toliko i obracati paznju to je eto jedini minus koji sam ja primetio na demu. Jedva se ceka full.
 
Uspeo sam da zavrsim mec,minut do isteka 10 sati.
Toliko,do cetvrtka.
Po meni,nisam pogresio,sto sam dao pare,za ovogodisnju fifu.
Ima tu,standardnih fifa problema,ali,na njih sam vec navikao.
Sudije,barem za sada,vise ne sviraju onako glupe penale.
Plasim se samo,da ne ubrzaju igru,pojednostave...
 
Toliko,do cetvrtka.

Zar nije do utorka 27?!

Plasim se samo,da ne ubrzaju igru,pojednostave...

Ubrzana je prilicno i to je ono sto mi bas smeta. Ali ne moze se reci da je pojednostavljena, jer ima dodatnih opcija za napad (novi through pass), "personalizovani" korneri, slobodnjaci i penali, i za sada, nisam primetio neke vece exploite.
 
Zar nije do utorka 27?!



Ubrzana je prilicno i to je ono sto mi bas smeta. Ali ne moze se reci da je pojednostavljena, jer ima dodatnih opcija za napad (novi through pass), "personalizovani" korneri, slobodnjaci i penali, i za sada, nisam primetio neke vece exploite.

Meni pise,da je dostupna 29.
Jedino,ako amerima pustaju ranije,pa da se ranije otkljuca.
 
27 Amerika, 29 UK. Verovatno zato.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
prvi put u svom zivotu necu igrati fudbal, pes sam igrao od 2003 d0 2012, fifu od 2012 do 2016 i onda sam osetio da to nije vise to, kao i brak kad pukne, sve u zivotu dosadi pa i fifa, hvala joj na godinama srece i igranja ali ja odlazim drugim putem....
 
Svi bruje kako je PES 17 pojeo FIFU, tako da Borate, znas gde da se vratis.. :D
 
Pojeo, malo sutra. Svake godine ista prica...
 
Svi bruje kako je PES 17 pojeo FIFU, tako da Borate, znas gde da se vratis.. :D

Bruje tacno oni koji svake godine "na galamu" pokusavaju da tu pricu poteraju, pa se sve opet slegne posle nekog vremena.
 
Bar je na konzoli i dalje meni Fifa daleko bolja. PES jeste malo brzi na konzoli, ali su tereni i osecaj dok igras nekako prazni, kao da je teren veci a ima manji broj igraca. Jeste kretanje igraca ok, ali kada sve saberem ja i dalje stavljam Fifu na prvo mesto. A i grafika.. Onaj Blur razbija mozak u PES-u, dzaba 60fps replay kad izgleda nikako. Lica igraca i generalno teksture kao i sam teren, sa boljim bojama koje nisu isprane kao u PES-u je dovoljno da batalim to jer mi deluje kao Fifa 14 ili neka starija (jbga ne gledam grafiku ali u 2016-oj ima uticaja). Cini mi se da je PES malo vise fleksibilan po pitanju lepsih golova, ali definitivno bolji dozivljaj F kod mene. Osetis loptu.
 
Poslednja izmena:
Sta znam.. Mislio sam na ove velike testere kao IGN i ostala US Masinerija.. Navodno je PES 17 best fuca ever! Zelim da znam zasto i kako.. :D
 
Sta znam.. Mislio sam na ove velike testere kao IGN i ostala US Masinerija.. Navodno je PES 17 best fuca ever! Zelim da znam zasto i kako.. :D

A uvek ce biti podeljenih.. Uzeo sam danas i PES, svidja mi se promena ali ako moram da poredim i biram to je meni Fifa. Ali i drustvo koje bleji samo u igraonama i ne igra online preferira PES pa izdelismo pare.
 
Vozim simulacije i fps to je jedino što je ostalo i ima nekog žara u meni fudbal mi je dojadio nije me oduševio nikako sve mi isto kod fife nemam osećaj da igram drugi fudbal... A novi engine...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Vozim simulacije i fps to je jedino što je ostalo i ima nekog žara u meni fudbal mi je dojadio nije me oduševio nikako sve mi isto kod fife nemam osećaj da igram drugi fudbal... A novi engine...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk

Dobro bre borate, znas da mozes fifu i na volanu ? Samo malo ukljucis mastu i eto simulacije :d
 
Na kojoj platformi igrate Fifu? FUT je vec godinama skoro pa neigriv kada je PC verzija u pitanju jer je prepuno cheatera. Svake godine kupujem igru u nadi da ce uraditi nesto po pitanju fut cheatera i sve godine se iznova zeznem. Division 1 i Draft su bili agonija, a sada ce jos imati i Fut Champions. Raj za cheatere ove godine.
 
Zato je konzola bolji izbor za sportske igre.. :)
 
Ja sam igrao Fifu na PC-u i nije bilo toliko strasno sto se tice cheatera. Prepodne ih je jedino malo vise uvece nije strasno obicno se naleti na 2,3. A i sem ugovora nista mi ne smetaju donesu ponekada i pobedu. Fora je samo da se ne radi alt+tab i nece biti tebi dodeteljen poraz nikada.
 
Na kojoj platformi igrate Fifu? FUT je vec godinama skoro pa neigriv kada je PC verzija u pitanju jer je prepuno cheatera. Svake godine kupujem igru u nadi da ce uraditi nesto po pitanju fut cheatera i sve godine se iznova zeznem. Division 1 i Draft su bili agonija, a sada ce jos imati i Fut Champions. Raj za cheatere ove godine.

Prvi put na PS4 ove godine, eto igram 16-icu na kompu ali je definitivno najslabija platforma. Nadam se da je PS4 tu negde sa Xbox ali koliko sam bar po streamovima video daleko vise na Xbox-u igraca ima.
 
Uvek PS4 zbog drugara. Ali rado bih se prebacio na Xbox. Nize cene igraca, early acces, legende, dzojped. XO je "the" platforma" za Fifu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
hahahahaha, ovo je jedino sto i mene privlaci u FIFI.. ali ne bacaju mi se evrici samo zbog toga.. :D
 
Opet stari problemi, udarci na gol,15:3,u moju korist.
Rezultat,1:3.
Znaci,ubijam se,ali nece lopta u gol,lik tri puta presao centar,dao tri komada,i cao.
Ovo je zastitini znak UT.
 
Nazad
Vrh Dno