Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 2

52da9e9363d9885a893ec93523cea9d5.jpg


Novi fw donosi novu opciju :-D
 
Pozdrav, danas mi je stigla Mi band 2 narukvica, super je. Koja aplikacija je najbolja, instalirao sam Mi Fit ali vidim da na Play-u ima još nekih?
 
Kupio sam metalnu narukvicu i alergije vise nema. Uzivo narukvica izgleda mnogo bolje nego na slikama. Nakon eto mesec i malo nigde nije izgrebana ili ostecena. Svaka preporuka.

http://s.aliexpress.com/iI3iMzIn

Moja je crna.
 
Može preporuka za prodavca? Kupio bih, da ne naletim na neku kopiju
 
Само да 11.11 буде неки попуст.

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Ja narucih i cekam da stigne. Nadam se da ce sve biti OK :)
 


Eto crna kako izgleda na pravoj muskoj ruci :) Crni lak oko sata, sve od metala, od nazad se ne skida na srafice vec je drzi magnet. Jedino se vibracija malo slabije oseti nego na gumenoj original narukvici.
 
Hvala, lepo izgleda.
Moj mi band 2 juče nije više hteo da meri puls i proradio je tek nakon što sam uradio firmware upgrade.
 
Hvala, lepo izgleda.
Moj mi band 2 juče nije više hteo da meri puls i proradio je tek nakon što sam uradio firmware upgrade.
Moj se prosle nedelje punio 4 h i nije hteo da ga napuni do 100%, ostalo na 99% ko zna mozda je samo bug.
Ali baterija lepo drzi, u proseku 25-30 dana.
 
Moguce da je do punjaca kojim si punio, probaj neki drugi. Isto tako mozda su konektori na band-u zaprljani/oksidirali?
 
Moguce da je do punjaca kojim si punio, probaj neki drugi. Isto tako mozda su konektori na band-u zaprljani/oksidirali?

Daleko bilo da su oksidirali :D btw puni se na kompu preko usb-a :) mozda je samo battery level bug.
 
Stigla narukvica. Ja zadovoljan. Dosta jako vibrira tako da se da osetiti. Svidja mi se fora sa okretanjem ruke i prikazivanjem sata :)
 
Koju verziju mi fit koristite ? Ja onu 2.2.3 sa 4pda. Dobro šljaka

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ova sa 4pda je malo modovana od strane ruja ,znam da sam sa tom izvornom kineskom stalno imao nekih problema ranije. Tako da furam samo sa 4pda

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Problem može biti da ne dobiješ novi firmware ako nemaš zadnju verziju aplikacije.
 
Pa dobro izbaciće i on novu verziju za par dana :) lakše mi tamo po nekada da uđem u temu nego da pratim apkmirror

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni ova verzija sa apkmirror redovno pokazuje (u apk a telefonu) kad ima neki update.
 
Ništa bitno.. znam da mi kineska nije beležila vreme u 24h formatu pa sam od tada krenuo na modifikovanu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Сада пише на сајту да ће цена наруквице 11.11. бити 21,13еура. Примамљиво.
 
Где си видео за те паре, ја нашао за 23€, додуше нисам нешто посебно тражио.
Планирам да купим.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da greši za oko 5% . Što je i očekivano

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A moram li da nosim mobilni u šetnju ili narukvica može samostalno da radi?
Pošto ako mi treba i mob ne vidim svrhu narukvice pored besplatnog Sport Trackera.
Puls i monitoring sna me ne zanimaju.
Dakke, mora li i mob na trening pored narukvice za pređenu km?
 
A moram li da nosim mobilni u šetnju ili narukvica može samostalno da radi?
Pošto ako mi treba i mob ne vidim svrhu narukvice pored besplatnog Sport Trackera.
Puls i monitoring sna me ne zanimaju.
Dakke, mora li i mob na trening pored narukvice za pređenu km?
Mora zbog korekcije tj preciznosti koliko si presao metara ili kilometara.
Mi band na sebi nema gps.
 
Ne.. beleži sama po posle sinhronizuješ kada hoćeš sa programom na mobu.

Ne znam koliko je nepreciznija kada radi bez moba.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno