Šta je novo?

Izađi na crtu: Benchmark forum vs. Benchmark redakcija

Cestitam pobednicima.
Nadam se jos ovakvim takmicenjima.

Ja iskreno bi/cu svakome peroprucio da kupi F1 konfgiuraciju, ko zeli komp do toliko para.
 
Bilo bi veoma interesantno videti šta bi forumaši odradili kada bi tih 50K mogli da potroše na komponente kod likova koji ih donose iz mađarske, koje bi bile performanse te mašine pitam se :D
 
Tek sam malopre odgledao snimak i procitao sve ove srane sto ste u medjuvremenu ispisali.
Moj utisak je da ste ovo odlicno odradili, ideja sama je veoma dobra, realizacija odlicna.
Svaka cast svima koji su odvojili vreme za ovo i naravno cestitke kolegama na pobedi, nista drugo nismo ni ocekivali! :smoke::party:
Ko je radio edit videa, odlicno je uradjen time-lapse...
I ne mogu da se setim ko je imao zamerku na previse koriscenje engleskog jezika, pa ljudi ovo je IT sektor... :trust::d
 
Bilo bi veoma interesantno videti šta bi forumaši odradili kada bi tih 50K mogli da potroše na komponente kod likova koji ih donose iz mađarske, koje bi bile performanse te mašine pitam se :D
А Бенч шоп под кључ? ;)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
 
Odlican video, uzivao sam gledajuci...cestitke jos jednom. :)
Mozda samo nedostaje deo samog testiranja i po neki grafikon, da se vidi u kojim segmentima je koja masina bila bolja.
 
Meni izbacuje da video nine dostupan.
 
Mobilni :)

Preko kompa radi i na operi i mozili i chromu :)
 
Poslednja izmena:
Svaka čast za ideju. Fenomenalan događaj i to kod nas :)
Čestitke organizatoru, učesnicima i naravno pobednicima.

P.S. Jedna molba, ako mogu svi video linkovi da se stave u prvi post, da se lakše nađe.
 
bravo forumasi!

predlog za buduce klipove:
dodati vise grafickih prikaza u smislu bench testova i medjusobnog poredjenja. Dodati opet i spisak konfiguracije na pocstku videa.
 
Poslednja izmena:
Bilo bi veoma interesantno videti šta bi forumaši odradili kada bi tih 50K mogli da potroše na komponente kod likova koji ih donose iz mađarske, koje bi bile performanse te mašine pitam se :D

Pa onda bi fx6300 usao u pricu, nema tu mnogo mudrosti :D
 
A kad bi kupovali u Americi i7 bi usao u pricu. Veze sa temom bez.
 
Steta sto nisu bili ubaceni printscreenovi bencheva koje smo radili i neka tabelica ono cisto da ljudi imaju i detaljan uvid.
 
ovladacemo valjda kroz koje snimanje ili dva,polako.
 
Ne sme da se vidi koliko ste odrali redakciju... [emoji6]
 
Cestitke pobednicima, zaista dobra masina za trenutnu upotrebu. I redakcijska ima itekako svoje kvalitete i lepo je videti da neko razmislja i o nekim drugim stvarima osim o suvim performansama u igrama. Sve u svemu, dve jako dobre masine.
Ako imate neke rezultate sa i bez OC verujem da bi ljudima bilo zanimljivo da se i to prezentuje na bilo koji nacin da se vidi koliko je koja masina bolja u testovima.
 
Svaka cast forumasi! Samo rokajte! ;)

Sledeci build mozda 100 000 ?
 
Ili 70 000, postepeno...
 
Cestitke pobednicima, zaista dobra masina za trenutnu upotrebu. I redakcijska ima itekako svoje kvalitete i lepo je videti da neko razmislja i o nekim drugim stvarima osim o suvim performansama u igrama. Sve u svemu, dve jako dobre masine.
Ako imate neke rezultate sa i bez OC verujem da bi ljudima bilo zanimljivo da se i to prezentuje na bilo koji nacin da se vidi koliko je koja masina bolja u testovima.

Pocetkom nedelje objavicemo prikaz oba racunara na sajtu, sa sve slikama, naravno...i sa rezultatima testova
 
kod nas nema oc-a,ploca sama bustuje po difoltu i to je to,krajnji korisnik nema potrebu da pipa.sto se tice redakcijskog... :)
 
Odlicna i ideja i realizacija, nadam se da ce prerasti u tradiciju, cestitke forumaskoj " repki " na pobedi, bas me kopkaju i konacne cifre sa bencheva za koji dan da se vide...
 
Cestitke svim ucesnicima i organizatoru, pre svega na izdvojenom vremenu i energiji, a naravno, najvise cestitke forum ekipi na pobedi. :)
 
Nazad
Vrh Dno