Šta je novo?

Sony Xperia M5

NeLePFC

Poštovan
Učlanjen(a)
17.05.2016
Poruke
200
Poena
70
Dobar dan dobri ljudi. Planiram u vipu da uzmem ovaj telefon,te sam na forumu trazio neku temu vezanu upravo za ovaj model,ali je nisam nasao. Zasto je ovaj telefon toliko nepopularan? Dosta malo informacija sam pribavio o njemu? Da li ga neko od forumasa poseduje,kako bi podelio sa nama iskustva i eventualno pomogao pri odabiru uredjaja...? :d

Deluje mi prilicno dobro,vidim da je iz neke srednje klase,mada mi vuce i na visu. Cena mu je vrlo pristojna,pa me interesuje koje su mu prednosti i mane u odnosu na neke od vodecih modela? Naravno interesuju me iskustva iz prve ruke,posto testove mogu i sam da procitam. Vidim da mu je svakako najveci adut kamera. Procesor prosecan,a ostalo sve zadovoljavajuce? :wave:
 
Poslednja izmena:
Nepopularan je zato što jako dugo nije došao u Evropu, a i kad je došao, došao je u samo odredjene zemlje. :)

Nemam iskustva iz prve ruke, ali po specifikacijama i po testovima koje sam pogledao do sada, jako dobar telefon, pogotovu kamera, koja je po meni kvalitetnija nego na Z modelima. :) Nečeš pogrešiti ako kupiš sigurno.
 
I ja sam ga gledao u vipu uporedo sa samsungom a5 2016. Posto imam xperiu m4 aqua, mogu ti reci da je zavrsna obrada mnogo bolja kod m5 nego kod m4 aqua. Mislim da je odlican fon i da neces pogresiti ako ga uzmes. Razmisli i o samsungu a5 2016 nije za mnogo skuplji a takodje je odlican telefon. Na tebi ostaje da izaberes onaj koji ti se vise svidi.
 
Hvala drugari,ali te informacije sam i sam vec znao :) Trebaju mi neke konkretnije,interesuje me kako se pokazao u praksi,posto mi ti testovi bas i nisu merodavni.
 
Postoji vec M5 tema ali je ''zatrpana''.

Solidan je to fon ali je skup u vipu, na brzinu sam pogledao cene i videh da u Nova 3 paketu M5 kosta 30.000 din a LG G4 34.800 din, M5 je telefon vise srednje klase a G4 klasican flagship iz 2015. pa je logicno da je LG bolji izbor.
Prednosti M5 su cistiji UI (ali vrlo verovatno losija i sporija podrska), stereo zvucnici, IP68 i bolja autonomija dok je sve ostalo na strani G4 mada M5 ima kameru koja je jedna od najboljih u toj srednjoj klasi i ne zaostaje previse za vodecim modelima.

U svakom slucaju po ovim vip cenama se dosta vise isplati da uzmes G4 ili jednostavno iskoristi sve moguce vip promocije (ako ih ima uopste) a kupi nov Nexus 5X 32Gb za 280e npr :)
 
Poslednja izmena:
Imao sam nameru da pazarim Nexus 5x,tacnije da prenesem broj u VIP i dobijem odredjene povlastice sto se tice cene uredjaja,ali interesantno da bas za taj model nema nikakvih privilegija,dok recimo za G4 i M5 ima i dobri su uslovi.
 
Nazad
Vrh Dno