Šta je novo?

najjeftinija opcija za usb auto radio?

cilebg

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruke
589
Poena
319
nisam pri nekoj lovi, bitno mi je samo da mogu radio stanice da menjam i da radio pušta pesme sa fleša. kako najjeftinije proći, koji model uzeti? nije mi bitan mnogo kvalitet zvuka, zvučnici u kolima mi nisu jaki. hvala svima unapred
 
Meni ovo radi posao vec par meseci: http://m.gearbest.com/car-audio/pp_236487.html

Edit: ne videh da ga je neko vec okacio..
Uglavnom jedina mana je sto je tockic digitalni i ume da zaglupi sto se tice jacine zvuka. Ostalo sve nemam zamerki.

Poslato sa Xperia Z3 pomoću Tapatalk-a
 
kako se naručuje sa tog sajta? i koliko izađe sa dostavom za Srbiju?(Bgd.) koliko se čeka? btw, ovih fm transmittera ima i u w**w** po smešnim cenama, oko 1000din. kakvi su oni? jel čitaju usb 3.0 fleševe?
 
Za 5000 provrti oglase na kp...ima dosta modela u okviru tvog budeta...autoradio sa usb ulazom...
 
kako se naručuje sa tog sajta? i koliko izađe sa dostavom za Srbiju?(Bgd.) koliko se čeka? btw, ovih fm transmittera ima i u w**w** po smešnim cenama, oko 1000din. kakvi su oni? jel čitaju usb 3.0 fleševe?

Dostava je besplatna. Roba stiže za 2-3 nedelje. Za fm transmitter nije bitno da li je fleš usb 2 ili 3. Sve čitaju. Ja u autu već imam fabrički radio, i mrzi me da ga skidam. Ovo mi je jeftino rešenje, a i ne gubim nešto na zvuku jer mi zvučnici i nisu neki :D
 
Nisam video manji radio za kola ako ne racunamo one kasetase na kurblu od pre 35 godina :) :). A i jeftiniji.
Jel probao neko kako te skalamerije sviraju sto se tice kvaliteta zvuka u odnosu na neki Pioneer, Sony ili nesto slicno?
 
Nisam video manji radio za kola ako ne racunamo one kasetase na kurblu od pre 35 godina :) :). A i jeftiniji.
Jel probao neko kako te skalamerije sviraju sto se tice kvaliteta zvuka u odnosu na neki Pioneer, Sony ili nesto slicno?
Koliko para toliko i muzike..
 
Ja juce porucio iz Kine. Kad dobijem javim utiske. Na ebay kosta 905din. Ne ocekujem nista spektakularno kvalitetno,ocekujem dobar prosek.

www.gearbest.com/fm-transmitters-players/pp_359161.html
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno