Šta je novo?

Zastita za ekran?

Masha991

Poštovan
Učlanjen(a)
20.03.2015
Poruke
179
Poena
69
Cao, ljudi. :)

Treba da mi stigne iphone 5s za par dana, pa me interesuje koju zastitu za ekran preporucujete? Da li je bolja od stakla ili obicna, plasticna? Ili nema ni potrebe stavljati bilo kakvu zastitu? Hvala unapred na savetima. :)
 
Jel ce znati ovi nasi tutubani po prodavnicama telefona i opreme sta je to ako kazem "tempered glass" ili postoji naziv na srpskom? :D
 
"Staklena zaštita", " kaljeno staklo",...
 
Naruci preko ebay-a umesto sto njima dajes pare. Za cenu po kojoj prodaju, mozes takva ista 3 uzeti ili jedno ali mnogo kvalitetnije.
 
zastita od cega? ja nikad nisam stavljao nista preko ekrana, nisam jos imao problema sa grebanjem ekrana
 
Naruci preko ebay-a umesto sto njima dajes pare. Za cenu po kojoj prodaju, mozes takva ista 3 uzeti ili jedno ali mnogo kvalitetnije.

Imas neku preporuku koji da uzmem? U Nisu je oko 600 dinara staklena zastita, sto nije strasno... valjda. :D
 
Bukvalno bilo koje. Ta najjeftinija koja vidis na ebay-u za 1-1.5$ su stakla koja oni prodaju ovde za 600-800din. Za Nillkin imam samo reci hvale, ali on i kosta nesto vise.
 
Nillkin ima i kod nas da se nabavi, 3g uvozi skoro ceo njihov program... Cak su i cene korektne, doduse VP
 
Moraš staviti tempered glas. Meni se na običnoj šestici dok sam je imao izgrebalo :/ Baš je loša zaštita na iPh, gora nego kod mnogih kineza.

Sad na 6s imam tempered glass i na par mesta je čuknuto, ali je ekran kao prvog dana i ne umanjuje funkcionalnost, 3D touch radi najnormalnije (koji tebi nije bitan na petici jer ga nemaš)
 
Pitanje za Nislije ako ih ima - da li mogu da nadjem Nillkin zastitno staklo u Nisu po podzemnom? Ili moze samo preko 3g?
 
Ja sam usao u par random prodavnica da vidim za Nillkin/Spigen i uglavnom valjaju teracell ili comicell ili nesto slicno. Ne znam kakve su. Ako nadjes negde, javi.

Inace, Nillkin mi je spasio ekran kad mi je pre 2god fon pao face down na setalistu ispred Night & Day i pokupio kamence po sredini. Zamenio ga Spigenom Spigen Nano Slim.tR staklom. Sad mi i ono naprslo, a nemam vremena da cekam dostavu.
Topla preporuka za neki od ova dva brenda.
 
Evo sada sam isla do grada, nigde nemaju. Kada ih pitam za Nillkin, uglavnom me bledo gledaju i nude mi ove zastite od 600 dinara. :D

Ipak cu da narucim na kraju sa 3g, mada je na ebay-u i Aliexpress-u jeftinije, ali ko ce da ceka tri-cetiri nedelje dok to stigne. Ako ga uzmem ovde, da li mogu da ga odnesem u podzemni da mi neko stavi, jel naplacuju tu uslugu?
 
Uzela sam obicno staklo od 600 din da probam pre nego sto mi stigne Nillkin, i uspela sam da ga zeznem naravno. :D Pokusala sam da vezbam, pa sam ga stavila i sklonila par puta dok nisam lepo nacentrirala. Ostavicu to da mi stoji dok mi ne stigne Nillkin sa ebay-a. Jer nece nista da smeta ekranu telefona to sto menjam staklo cesto? Ne bih da ga ostetim.
 
Nazad
Vrh Dno