Šta je novo?

Box paket i telefon

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mihajlosd

Slavan
Učlanjen(a)
26.08.2012
Poruke
2,370
Poena
255
Ljudi, moze li se uz box paket uzeti neki telefon povoljno? Ja trazio po netu, ali nesto ne mogu da nadjem. A drugovi me ubedjuju kako moze i kako se uz box pakete telefoni mogu uzeti za male pare. Meni tu nesto sumnjivo...
 
Pre je bilo na sajtu a sad od kad uveli ove nove box pakete vidim da nema telefoni uz box. Mora neko da poslovnice da ode pa da se raspita.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Imas telefone uz box pakete.Oni su inace poskupeli i ukidaju se neograniceni minuti u fixnoj telefoniji.Kazu u poslovnicama dobijes cenovnik za telefone uz box.A imas i posebnu temu o boxu,gde mozes sve saznati.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Ali na netu nema da stoji nista, ili bar ja ne mogu da nadjem. Areci mi samo, ako si upucen, moze li se uzeti telefon uz box paket koji sadrzi tv, net i fiksni?

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока
 
Evo sad videh i ja. Pa ovo je sve samo ne povoljno. Prakticno telefoni skuplji nego uz neki najslabiji paket. Ne znam sta je ovaj drugar video ali ovo nije ni p od povoljnog. Mozda je pre bilo povoljnije, ne znam. Jedino ako ima nesto "povoljno" to je, koliko sam video, placanje na rate, ali ko ima kes na oglasima mnogo povoljnija kombinacija. Trebam da uzmem neki box paket, pa rekoh nije losa prilika i neki telefon da se pazari, ako su vec tako povoljni. Ali koliko vidim nista od toga...
 
Auuu koje cene,poskupeo box umesto da spuste malo cene telefona.Na tabletima su spustili cene,naravno prvo ih poskupeli .Jos kad se doda 3g pretplata,ovo bas isspada opasno poskupljenje.
 
Pa iste su cene... Ne znam koj su djavo radili mesec dana dok su bili izbaceni iz ponude...
 
Uz box je cena ista za s6 i s7. Nidje veze.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno