Šta je novo?

Dual sim do 150€

FM Balkan

Slavan
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruke
1,291
Poena
305
Moja oprema  
Laptop
LENOVO ideapad L3 15IML05 - 81Y300H3RM
Tablet
Nexus 7 2013
Mobilni telefon
Samsung S10+
Pametni uređaji
Mi smatband 5
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav.
Treba mi, tj. mojoj ženi treba, dual sim telefon do nekih 150€. Žena je nezahtevan korisnik (malo vesti, malo surfa, recepti, viber i to je to). Sada koristi moj stari SGS Duos 2 ali pošto je TW đubre i na dosta jačim telefonima onda znate kako može da radi na ovom. Elem od telefona se traži da baterija izgura bez problema bar dan normalnog korišćenja, da kamera može da napravi ok slike po danu i da nije samsung. Takođe prednost imaju manje dijagonale (4.3' ili 4.5' bi bilo idealno). Ja sam predlagao ženi Lumiu 640 DS (ja je koristim) ali se nešto nećka najviše zbog veličine ekrana. Mogu i telefoni sa mreže pod uslovom da nisu iz vipa.
 
Poslednja izmena:
Sviđa mi se predlog. Gde je najpovoljnije da se uzme? KP ili pak kod nas negde? Vidim da je u LS 21k.
 
p8 lite
 
Redmi 3, als cvaj und cvaj.
 
Pa može i 5 ako baš nema manji i to je gornja granica.

Poslato preko mTalk
 
Pozdrav.
Treba mi, tj. mojoj ženi treba, dual sim telefon do nekih 150€. Žena je nezahtevan korisnik (malo vesti, malo surfa, recepti, viber i to je to). Sada koristi moj stari SGS Duos 2 ali pošto je TW đubre i na dosta jačim telefonima onda znate kako može da radi na ovom. Elem od telefona se traži da baterija izgura bez problema bar dan normalnog korišćenja, da kamera može da napravi ok slike po danu i da nije samsung. Takođe prednost imaju manje dijagonale (4.3' ili 4.5' bi bilo idealno). Ja sam predlagao ženi Lumiu 640 DS (ja je koristim) ali se nešto nećka najviše zbog veličine ekrana. Mogu i telefoni sa mreže pod uslovom da nisu iz vipa.

Meizu m2,m2 note,huawei p8 lite.
 
to više ne vredi ni polovinu te cifre.
 
Ako joj je WP ok kao OS, imas i Lumia 540, ili 730 kao alterntive, oba se uklapaju (jedan u nizoj, drugi u visoj srednjoj klasi).
Mada ne predlazem tu opciju za zenske osobe kod nas ;)
 
Nije isplativiji, isti (osrednji) procesor treba da se izbori sa full hd rezolucijom, plus potrošnja veća a baterija slabija.
Isplati se dati tih 10% više za Redmi 3, a i "ispitan" je dovoljno model, ima ga dovoljno članova sa foruma...
 
Samsung nikako bar dok ne naprave nešto drugo osim TW-a.
Najverovatnije će biti Redmi 3. Uzeo kolega pre par dana za 160€ od mađara i deluje mi da je skroz ok telefončić za ženu.

Poslato preko mTalk
 
Da ne ostanem dužan za povratnu informaciju, malo sam podigao budžet i uzet je redmi 3 pro. Za sada ga ja čačkam i deluje skroz ok telefončić.

Poslato preko mTalk
 
Nazad
Vrh Dno