Šta je novo?

Problem sa restartom

nenad 970

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2013
Poruke
2,220
Poena
255
Asus maximus VI hero +3258 je u pitanju,memorija avexir 2800mhz sta se desava,prilikom restrta ploca zabode i izbaci na displeju 00,znaci radi sve al nema boota,onda je ugasim i sve normalno se digne
Taj problem se manifestuje i u OC-u ,nema sanse da se kloka CPU,ovo sto moram da zgasim i udjem ni bi me iritiralo toliko ali da ne mogu da klokujem e to je vec uffff

Ako neko imao slican problem ili zna bio bih zahvalan za pomoc

EDIT

Ne pomaze ni drugi BIOS,sad flesnuo plojku
 
Poslednja izmena:
OC radi ali i dalje ne izlazi posle restrta,mora gasenje pa paljenje:mad:
 
Da li si probao ono MemOK ili štelovanje memorije stavi na manju frekfencu tajminzi slično....?
 
Ma sve to probao,flesao BIOS-e,zamenio kablove,sate,izvadio plojku na radni sto pa pustao,nece restrt i gotovo,izbaci na displeju 00 a to mu je da CPU nije u redu nesto,nista reklamiracu ga pa nek se oni zezaju snjim...

Ovakvi problemi samo kod mene se desavaju tako da nisam mnogo iznenadjen
 
Poslednja izmena:
Да ли си прво инсталирао "BIOS updater for new Intel 4th Gen Core Processors" па онда последњи BIOS? Имаш га у .zip-у за 1505... или пробај овако :wave:
*Before using the new Intel 4th Gen Core processors, we suggest that you first download the BIOS updater for new Intel 4th Gen Core Processors and then update the BIOS using this tool.
 
Poslednja izmena:
Да ли си прво инсталирао "BIOS updater for new Intel 4th Gen Core Processors" па онда последњи BIOS? Имаш га у .zip-у за 1505... или пробај овако :wave:

Ploca je radila sa 4690k i bio zadnji BIOS na njoj,ja izmenjao nekoliko,znaci restrt nece,nece ni kad instaliram nov sitem,znaci zabode kada treba da pocne ucitavanje i izbaci 00,kao sto rekoh to je CPU,najverovatnije sutra saljem CPU pa nek se oni zezaju...
 
Ово сам ти предложио пошто ниси једини са том грешком у комбинацији Asus maximus VI hero +3258 http://rog.asus.com/forum/showthread.php?49567-Pentium-G3258-not-working-VI-HERO-Help-plz
https://linustechtips.com/main/topic/185447-z87-maximus-vi-hero-cant-boot-with-g3258-or-4790k/

Hvala kolega proradi restrt,na koju foru je bilo da ubdatre iz wina natera da radi restart veze nemam,vazno da radi i da nisam slao CPU bez veze na reklamaciju...
 
Нема на чему cheers важно је да ради :wave:
 
Nazad
Vrh Dno