Šta je novo?

Olympus akciona kamera Tough TG-Tracker

Dobra je ova kamera, nije vrhunska ali je zaista za tu cenu i više nego kvalitetna
 
Pogledao sam do sada skoro preko sto snimaka ove kamere i mogu reći da je fenomenalna,plus izgleda bolje od svake koju sam video,bar za mene.
Samo nikako da se kod nas pojavi u prodaji,nešto kasne sa uvozom.
 
Poslednja izmena:
Kod Koste je 350€. Kod nas nece biti jeftinija sigurno :d
 
naravno da neće, biće 430-440 sigurno... :(

Kod ovih što preprodaju je 52700 dinara,a cena koja bi trebalo da bude,bar sam tako čuo je 49990,možda malo manje,ali ne mnogo_Ovo je info od generalnog dobavljača za Srbiju nezvaničan info,jer još nisu dobili kameru.
 
Jel si kupio ovaj Olympus? Ako jesi ne bi bilo loše da kažeš neke prve utiske o radu kamere.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Nisam je kupio,a i još je nema kod nas.
Mislim da nema da se kupi kamera,a da je Olympusova garancija.
 
Nisam je kupio,a i još je nema kod nas.
Mislim da nema da se kupi kamera,a da je Olympusova garancija.

Što ne vidiš preko nekih fotografa iz Subotice, znam da neko dovozi kamere i razne aparate iz Mađarske, po povoljnoj ceni.I sa garancijom, podrazumeva se.
 
Što ne vidiš preko nekih fotografa iz Subotice, znam da neko dovozi kamere i razne aparate iz Mađarske, po povoljnoj ceni.I sa garancijom, podrazumeva se.

Raspitivao sam se već kod tih iz Subotice,čak mi je čovek koji radi u Olympusu rekao da garancija iz Madjarske važi i kod nas,tako da ću još videti,ako ne smislim neku drugu kombinaciju.
 
Raspitivao sam se već kod tih iz Subotice,čak mi je čovek koji radi u Olympusu rekao da garancija iz Madjarske važi i kod nas,tako da ću još videti,ako ne smislim neku drugu kombinaciju.
Kupuj to u Mađarskoj i ne komplikuj mnogo. Em ćeš bolje proći sa cenom em možeš odmah kupiti.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Može i tako, nebitno je kako, samo da kupiš. :)
 
Nazad
Vrh Dno