Šta je novo?

Windows Live Mail problem (nestali mailovi)

Kluzo

Slavan
Učlanjen(a)
08.10.2005
Poruke
380
Poena
320
Pre oko 2g jednom liku na novom tek kupljenom kompu sam setovao SBB nalog na Windows Live Mailu i importovao mailove koje sa Outlook E.
Ta prica je fercerala do pre dve nedelje kada mu je neki rodjak prema njegovim rečima čačkao po kompijuteru.
Rezultat svega toga je da nije više bilo podešenog mail naloga za slanje i primanje mailova, kao i to da se prethodni mailovi više ne vide.
Ponovno setovanje sbb naloga mi nije bila nikakva muka, ali mailova nema nigde. Windows Live Mail smesta mailove u :AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail. Taj folder ima 2.2gb velicinu, očigledno u njemu ima nečega. Ja sam ga prekopirao na drugu lokaciju pa onda sam iz te kopije radio import, sve to traje neko vreme i pokazuje se koji se folderi importuju i broj mailova u njima, medjutim kad je sve to završeno, postoje samo uvezeni folderi, ali u njima nema ni jednog maila.
Kad kuca novi mail nekom uredno se pojavljuju imena koja je nekad imao u adresaru i nudi mu automatsko popunjavanje adrese.
Ako imate predstavu šta se ovde desilo i što je još važnije šta da se radi molim za savet.
 
Uvezao je mailove na neko cudno mesto u strukturi, recimo nije inbox nego Imported... Pogledaj
 
Ih kad bi bilo tako jednostavno, napravio je on folder Imported i podfoldere posle uvoza, ali u njima nista nema.
 
Da li je podeseno da wlm pokazuje oduvek poruke?
Untitled.jpg
 
Nazad
Vrh Dno