Šta je novo?

Problemcic - maticna i napajanje

MakaMOB

Poštovan
Učlanjen(a)
29.07.2015
Poruke
26
Poena
54
Pozdrav forumasi. Imam jedan problemcic pa mi treba pomoc. Naime, imam maticnu Fujitsu D3063-A1, i kupim ja Raidmax napajanje kao pripremu za neku grafu kad ono na maticnoj nemam 24pin da prikljucim. Ja se slabo razumem u to pa nisam proverio pre kupovine. Sta mi je resenje, da prodam napajanje il ima jos neka solucija? :) Hvala unapred, veciti baksuz.
 
Pa koji konektor ima ta ploca, 12-pinski? Ima adapter da se kupi.
 
c0b6c9c0c5fc5a2b8bf7e539589f7597.jpg


46cf7cad24339de16a1f5df8f364b7cd.jpg


Na ovoj slici je to ovaj donji sto stoji uspravno. Ako mogu dati jos informacija tu sam :)

Ova je maticna, pa pogledaj ako ti nije tesko ftp://ftp.ts.fujitsu.com/pub/Mainbo...lassicDesktop/Datasheets/D3xxx/DS_D3062-A.pdf
 
Poslednja izmena:
16-pinski? To je skroz nestandardno, ne znam ni gde bi nabavio takvo napajanje. Moras negde naci pinout za taj konektor, samo ne znam gde to naci.
 
Hvala ti na odogovoru. Videcu sutra da malo procesljam net i da nazovem par brojeva mozda naletim, ako nista bar sam naucio nesto :)
 
Možda da probaš da potražiš polovna serverska napajanja.
 
Ima na Amazonu neki Dell adapter 24 na 16, ali je pitanje da li je pinout isti - ako nije, ode ploca.
 
Kako znati da li je pinout isti? :/

Послато са MI 3W уз помоћ Тапатока
 
Nikako, to je previse rizicna kombinacija. Valjda ce se javiti neko ko je imao ovakvo iskustvo.
 
Prodaj napajanje. Nema tu od budženja ništa. Mora specifično (proprietary) napajanje za Fujitsu Esprimo mašine u koje ide ta ploča što predpostavljam da ne odgovoara jer su ta napajanja slaba (do 250W) i nisu baš za dodavanje neke bog zna kakve PCI-E grafike.
 
Poslednja izmena:
ja imam dve konfiguracije sa ovakvim plocama stigle od preko, stoje mi vec duze vreme nigde nisam uspeo da nadjem napajanje kod nas za njih

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno