Šta je novo?

Syllable D300 - Wireless slusalice

kiaTech

Poštovan
Učlanjen(a)
06.04.2016
Poruke
167
Poena
70
Zdravo svima,

ah, prvi post na forumu, uvek je tesko napisati ga ahahah. Skoro sam dobio ove slusalice na test koji sam i odradio. Ukratko cu napisati nesto o ovim sluskama ovde, a ko hoce da sazna vise moze da pogleda moj video na jutjubu:
[YOUTUBE]?v=N8oCe99oTX8[/YOUTUBE]

Pakovanje i sadrzina istog:

Kutijica u kojoj dolaze sluske je lepo dizajnirana, iskreno, ne bih pomislio da ove slusalice kostaju ~20$ gledajuci kutiju. U kutiji se nalazi kesica sa dodatcima, u njoj se dobija USB kabl za punjenje (kabl je flat i lepo izgleda sto je pohvalno), koriscnicko uputsvto (krako je i jasno) i dodatne gumice razlicitih velicina, kao i stipaljcica.

Slusalice:

Po meni, jako lepo izgledaju, imaju flat kabl koji se nece mrsiti. Sa desne strane se nalazi kontroler sa 3 dugmenceta kojima lako mozete povecati ili smanjiti zvuk, skipovati pesmu i slicno. Takodje, slusalice su izradjene od plastike i deluju okej. Zvuk je solidan, za 20 dolara nisam ocekivao vise, nisam neki ekspert da budem iskren ali probao sam puno boljih slusalica.

To bi bilo to, ko je zainteresovan moze da pogleda video koji sam ostavio iznad, pozdrav :)
 
Nazad
Vrh Dno