Šta je novo?

Polovan/Nov telefon do 250e

sayex14

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
22.01.2016
Poruke
30
Poena
4
Pozz.

Razmisljam da uzmem polovan/nov tel do 250e.

Ono sto sam ja gledao i da mi odgovara je :

Lg 5x 16gb,LG G3,LG G Flex 2,Htc 820g,Samsung A5/A7,Samsung S5,Samsung Note3

Bitno mi je da je ekran makar 5 inca,da ima solidnu kameru,da lepo lezi u ruci.
 
Poslednja izmena:
Ај и овде да одговорим, нексус 5х, бржи и бољи од свих понуђених...
 
+1 takođe za Nexus 5X.

Sent from my Nexus 6P
 
Note 3 je prespor tel,danas sam ga koristio i tel je prakticno ocajan.

Nexus x5 necu uzeti na kraju iz razloga sto ne podrzava sd karticu i sto ima jako malo memorije,10ak gb.
Sta mi drugo preporucujete ?
 
Note 3 je prespor tel,danas sam ga koristio i tel je prakticno ocajan.

Nexus x5 necu uzeti na kraju iz razloga sto ne podrzava sd karticu i sto ima jako malo memorije,10ak gb.
Sta mi drugo preporucujete ?

Pogledaj koliko su polovni 5X sa 32Gb, ako prelaze budzet za 20-ak evra npr vredi dodati te pare.
 
Ako ti treba za muziku ili tako nešto kupiš ovaj dodatak i to je to. Sasvim dovoljno je i 32gb (oko 24gb slobodno) ali ako ti baš zatreba imaš i ovo.
uploadfromtaptalk1463663222277.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
One+ Two
 
Ako ti treba za muziku ili tako nešto kupiš ovaj dodatak i to je to. Sasvim dovoljno je i 32gb (oko 24gb slobodno) ali ako ti baš zatreba imaš i ovo.
Pogledajte prilog 200576

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Sta je to ? Video sam na itsvet-u da su se pojavili neki novi flash-evi,sa jedne strane usb 3.0 a sa druge micro usb,gurnes u telefon i cita kao sd karticu.Koliko je to pouzdano ?
 
Sta je to ? Video sam na itsvet-u da su se pojavili neki novi flash-evi,sa jedne strane usb 3.0 a sa druge micro usb,gurnes u telefon i cita kao sd karticu.Koliko je to pouzdano ?

Ja ga imam, Kingston Micro duo 3c... Nema šta da ne bude pouzdano, radi kao sat.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa manje je od priključka na punjaču. Ne koristim ga non stop, kad mi eventualno zatreba.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
I ja sam napisao da juri 32gb, ako to nije dovoljno ima i ove mogućnosti, ako mu treba za flac fajlove ili nešto drugo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Note 3 je prespor tel,danas sam ga koristio i tel je prakticno ocajan.
Ozbiljan je veoma. :)
Situacija se malo popravlja custom romom ali je i dalje spor, slazem se.

Ajde nemoj opet, Batak :) Lepo sam te satrao u Note 3 temi, gde si tvrdio svasta, a pokazao sam videom da nema smisla kod mene o cemu pricas, a jos imam Stock ROM, bez ikakvog ciscenja ;) I na kraju je ispalo "ma ti imas Nexus u Note 3 pakovanju" :)
Kome je Note 3 spor, taj je nesto pogresio. Ako bas treba, ima ALEXNDR-ov ROM, koji razbija kako radi.
 
Poslednja izmena:
Jedino tvoj Note 3 izgleda tako radi. Ne znam ni sam koliko mi je proslo kroz ruke i svaki se vuce manje ili vise (kao i svaki Samsung uostalom). A kod tebe, ako se dobro secam, su ugasene animacije i ko zna sta si jos cackao. :)
 
U prevodu = odlicna kupovina ako znas sve da podesis :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno