Šta je novo?

LG LF652V Cudan problem

smk

Poštovan
Učlanjen(a)
25.05.2015
Poruke
237
Poena
70
Televizor je bukvalno nov, uzet preko madjara, na crnoj pozadini se jasno vide tragovi od osvetljenja, tj negde zuti tragovi, negde beli, da li je to defekt? I jel se desavalo jos nekom?
 
Za zuto nisam siguran ali ovi beli mogu da budu probijanje pozadinskog osvetljenja. Sto se javlja kod LED televizora.
 
Da izvinjavam se, beli tragovi su samo, jel to probijanje normalno za televizor koji je paljen 5 puta do sad, tj nov je kupljen?
 
takav je sistem, nikada to nije uniformno crna boja na svim delovima ekrana...to probijanje može biti manje ili veće, ako misliš da je previše reklamiraj tv...uglavnom, ide zajedno sa led tehnologijom...
 
Da li to probijanje moze vremenom da se povecava ili ostaje kako jeste sad?
 
Skini stalak sa njega pa vidi da li probija. Uglavnom je to problem

Sent from my Nokia 1110
 
Слике нису моје, али је код мене готово исто овако. Узео у продавници, ТВ плаћен 600 евра и наравно не могу да заменим за други.

cb09e584_photo.jpeg

f48f907f_photo1.jpeg

85c43732_photo2.jpeg
 
Имаш овакво и оволико пробијање светла са страна? Вечерас ћу сликати како изгледа код мене и поставићу слике. Сутра носим ТВ на рекламацију, купљен је у једној од великих продавница, можда ми и замене.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Pa ne znam, nisam kući ali ću okačiti kad dođem. Samo meni je LB model.
 
Poslednja izmena:
da li si pokusavao da podesis sliku, smanjis blacklight, black level, brightness...?
 
Нисам нешто пуно то чачкао, смањивао осветљење, минималне промене. Покушао и оне различите модове, исто. Однео сам ТВ на рекламацију.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Ima neko preporuku za neki LG servis da nosim televizor na reklamaciju, napominjem madjarska je garancija?
 
Da podelim iskustvo, televizor je odnet na reklamaciju, necu da reklamiram servis, oficijalni LG servis je u pitanju, zamenjen je panel, sve uradjeno u roku od 4-5 dana, sad je problem resen naravno, medjutim, primetio sam da se panel malo mrda, jel to normalno? Posto su mi u servisu rekli da mora malo da radi, jer ne sme da se steze i da bude uz lajsnu skroz, jer onda postoji mogucnost pucanja?
 
super, koja je velicina tv-a. slikaj sada panel da vidimo razliku...
 
Nazad
Vrh Dno