Šta je novo?

Telefon oko 300 evra

einstein

Čuven
Učlanjen(a)
19.12.2001
Poruke
1,263
Poena
660
Da li postoji nešto slično kao G4 ili nexus 5x, ali da ima duže trajanje baterije. Nisam mnogo isključiv, gledao sam čak i Xiaomi redmi note 3 pro ali kažu da je kamera mnogo lošija.
 
Ja sam zamenio moj G2 najpre za Samusung Note 3 a potom za Sony Z2 i nisam pogresio. Dobio sam kompletno kvalitetniji telefon, a baterija je stvarno ono pravo. Nikad mi nijedan telefon nije izdrzao ceo dan (ne skidam se sa neta), dok evo sad imam 40%, napunjen jutros i stalno 3g/4g.

Kamera u lepim uslovima stvarno pokaže da znače tih 21mpx, a ni u losijim uslovima se nije pokazao lose. Brzo fokusira, blica takodje; manuelni i automatski mod.

Dakle, glas za Z2/Z3, i još ti ostane 50ak eura. Imaš sad da nađeš neki nov iz MTS-a povoljno (cca 250e).

Poslato sa Xperia Z2 pomoću Tapatalk-a
 
Poslednja izmena:
Mislio sam konkretno na Z2, ali nije ni Z3 preterano skuplji. Sad videh po oglasima, ima za 260-270e starih mesec dana u garanciji. Malo se strpis i uhvatis neki povoljan. [emoji4]

Poslato sa Xperia Z2 pomoću Tapatalk-a
 
Imas ih na KP/mob.svet oglasima, ne bas svaki dan ali relativno cesto se pojave novi (aka ''stari 1 dan'') Z2 sa mts mreze za 250e a Z3 za max 300e sto je odlicna cena (svi su otkljucani).
Posto Z3 sada ima N preview softver postoje sanse da dobije i zvanicnu fabricku N verziju (mada ko zna kad) ali generalno Z2/Z3 su odlicni telefoni, trojka ima malo bolju autonomiju (jeste 100 mAh manja baterija ali je IPS panel stedljiviji), svetliji displej tj bolju citljivost na jakoj dnevnoj svetlosti, brzu internu memoriju i subjektivno telefon mi je lepsi u crnoj boji od crnog Z2 mada su otvori zvucnika bolje dizajnirani/uklopljeni na dvojci.

Z3+ ima djurkash sa foruma pa mozes da procitas njegove utiske u Z3+ temi, i to je odlican fon ali je zbog S810 i nesto manje baterije autonomija ipak slabija od Z2/Z3 ali je u prednosti kada je apdejtovanje u pitanju, S810 je svakako brzi soc samo je pitanje koliko se sve to primeti u realnoj upotrebi bez hd igrica itd.

Ako se odlucis za neki od ovih telefona gledaj da to budu primerci sa krstenom domacom garancijom (CT) jer se ispostavilo da je taj servis prilicno korektan u poslednje vreme i bolje je dati 10, 20e vise za primerak sa takvom garancijom nego sa nekom od ''divljih'' prodavnica/preprodavaca.
 
Poslednja izmena:
Da ne otvaram novu temu; koji Android je best-buy, nov ili polovan, do 300 eura? G4, 5x, nešto treće...?
 
Nexus 5X 32Gb.
Od polovnih mozda G4 ili S6 (ako nalete za oko 300e) a ako ti je prioritet trajanje baterije a da je sve ostalo solidno onda nov Z2/Z3 a mozda i neki OPO naleti po oglasima mada ces mnogo lakse naci sve ove ostale sa kakvim-takvim garancijama.

Ima nekoliko slicnih tema u ovom podforumu sa polemikama o ovim telefonima (koje su im prednosti i mane) kupovina definitivno zavisi od prioriteta.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno